.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37
  1. #1

    Засядали ли сте в асансьор?

    Е...Засядали ли сте в асансьор?За колко време?Страх ли ви беше?

    Аз съм засядала 3-пъти по три часа.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Az zasednah, ama bqh mnogo malka i togava umrqh ot strah ...

  3. #3
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Постоянно засядам, или пък нарочно засядам.. или спира тока.. Един път ме евакуираха по доста опасен начин като кабината беше на половината на 12-я етаж и те отвориха вратата, сложиха една стълба и трябваше да сляза по нея на етажа.. стълбата се хлъзгаше, а аз съм над зейнала асансьорна шахта ебаси, само тогава малко ми прискърца нещо, пък и да не съм бил по-голям от 6-7 клас.

  4. #4
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Май само веднъж е било непредвидено, бил съм сам и ме е било страх. Бяхме на гости със семейството ми, и мъжете идваха да ме спасяват. Счупиха един прозорец заради мен

  5. #5
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Гледал съм системите за сигурност на асансьорите, да не говорим за по-новите.. Няма как да падне кабината, дори въже да се скъса, самата кабина има 'аварийни спирачки' и т.н... в смисъл това по филмите дето падат е малко фантастично

  6. #6
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Аз от малък знам че няма как да падне асансьора, ама винаги ти цъка нещо отвътре

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    да случвало ми се е , особено преди да се преместим ...

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Не.

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    850
    не,никога,защото от малка ненавиждам асансьорите ...

  10. #10
    Да, редовно ми се случва, няма нищо страшно.

    Най-дългото ми стоене е 4 часа.

  11. #11
    Да , ама като бях малка и живяхме в блока на баба ми и дядо ми и не помня нищо

  12. #12
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Хох, много пъти. За по 15 минути, половин час, най - дългото ми беше 1 час, хубаво е, че тъкмо се прибирах от магазина, и имаше какво да хрупам, докато някой се сети за мен.

  13. #13
    hottie
    Guest
    Веднъж за 20 минути и откачих

  14. #14
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    ^^ Много е факано

  15. #15
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    redovno zasqdam v asansiora
    rekorda mi e 3 4asa i polovina
    ne si bqh vzela telefona i 4akah maika mi da se vurne ot rabota 4e nqkoi da se seti za men

    И само твоят съд ме вдига в небеса и хвърля в бездни...

  16. #16
    Един път бях заседнал за няколко секунди.. викам си..а.. ко стана бе.. натисках малко копчето и стана :Д
    Пък сега много рядко го ползвам, просто ми е по-бързо да използвам стълбите.. много е бавен :П!

  17. #17
    Веднъж се опитах да спра асансьора с ръчната спирачка (тази на ръба преди вратата) и кракът ми влезе навътре между кабината и стената ^^ Не беше приятно.
    Иначе съм засядал доста пъти като малък и не ми е правело много впечатление, като изключим, че мразя да няма какво да ям
    Тъй красиви, тъй наивни,
    плискат по всяка капандура.
    И докато наливат тъй проливни,
    виждаш всичко друго колко малко струва....

  18. #18
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    В моя вход няма асанасьор. Откраднали са кабелите преди 20 години, когато са го строили. Има кабина между 4 и 5 етаж, но не е работел никога.
    Май само споменатата от мен случка, е в която след натискане на копчето не съм тръгвал.

  19. #19

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    У дома пред компютъра
    Мнения
    531
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    В моя вход няма асанасьор. Откраднали са кабелите преди 20 години, когато са го строили. Има кабина между 4 и 5 етаж, но не е работел никога.
    В моя вход е същото

  20. #20
    да доста пъти най гадно беше като бях на 5 и асансьора беше заседнал между партера и 1 етаж и ме караха да преескачам шахтата....имам отвратитилин спомен имах чувството че шахтата ще ме засмуче...вече като стане нещо подобно просто се развиквам и разблъсквам-все някой ще дойде
    Тази, която бе егоистка...
    Тази, която бе жестока към другите,
    която нямаше душа,
    нямаше срам,
    остана без мечти и разруши света.
    Но тази, която беше себе си...
    без лъжи, без лицемерие.
    Просто беше себе си...

  21. #21
    Lol.


    Само веднъж по-сериозно съм засядал, както се казва. Беше за десетина минути, докато един приятел не дойде и не отвори вратата отвънка по някакъв странен начин с ключовете си...

  22. #22
    Ъъ не.. Слава богу..не се качвам по асаньори и няма къде аз живея в къща..а и дори когато съм по болници да използвам асансьора пак не ми се е случвало да засядам
    youu'll bee sorry that i'm not aroundd ..

  23. #23
    Аватара на p0liner0
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В завода на "Kamenitza" :)
    Мнения
    104
    хах хиляди пъти съм засядал в асансьора Никога не ме е било страх ( като изключим когато бяхм малък), а и не стоя повече от 4-5 мин защото знам как се отварят отвътре, а ако не е възможно едно телефонче и приятелите ми отварят отвън. Винаги си излизам бързо
    По-добре як и тъп, от колкото само тъп !!!

  24. #24
    Да,ама за малко.

  25. #25
    Мен пък от малка ме е страх, затова и дълго време катерех стълбите до 6тия етаж...А пък само при мисълта да заседна сама. Ако си имам компания, пО бих го преживяла...
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си