.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: Епилатор

  1. #1

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Ела и провери ;)
    Мнения
    19

    Епилатор

    През колко време горе-долу се епилирате? Става дума за краката. По реклами и навсякъде се говори за някакви 4 седмици... Обаче от личен опит мога да кажа, че аз хващам епилатора горе-долу веднъж в седмицата? И използвате ли някакви маски, кремове и други от сорта срещу подкожните косъмчета?

  2. #2
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Епилирам се през 5-6 дена, защото косъмчетата ми не растат едновременно и все има някои, които са се вече показали
    Де да беше веднъж месечно...
    Не ползвам нищо, епилирам се след баня, после се мажа с какъвто крем хвана под ръка
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  3. #3
    Еми някъде на 5-7 дена -зависи ... Рекламите лъжат -4 седмици през крив макарон ...Иначе има един крем за подкожни косъмчета на Veet...На мен ми дайства...
    Come on and save me I am loosing my touch day after day coz i miss you so much!Come on and save me i am loosing my mind waiting and waiting for you to be mind...

  4. #4
    Аватара на amazonkata90
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    паралелно
    Мнения
    454
    Всяка седмица.
    Nobody is perfect.
    I am Nobody.

    Някои хора казват, че искат да купят света. Съжалявам, но не го продавам!

  5. #5
    И на мене ми се налага да се епилирам всяка седмица Тия простотии и лъжи,които ги разправят по рекламите да си държат 4 седмици дрън-дрън
    То вярно и че епилатора ми не е от най-скъпите,но сега виждам и,че и на други им се налага да се епилират толкова често колкото и аз!Значи не е толкова от епилатора,колкото че ТЕЗИ РЕКЛАМИ СА ПЪЛНИ ЛЪЖИ!

  6. #6

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Ела и провери ;)
    Мнения
    19
    Цитирай Първоначално написано от albb
    И на мене ми се налага да се епилирам всяка седмица Тия простотии и лъжи,които ги разправят по рекламите да си държат 4 седмици дрън-дрън
    То вярно и че епилатора ми не е от най-скъпите,но сега виждам и,че и на други им се налага да се епилират толкова често колкото и аз!Значи не е толкова от епилатора,колкото че ТЕЗИ РЕКЛАМИ СА ПЪЛНИ ЛЪЖИ!
    Точно това е и причината, поради която пуснах темата! Защото не се епилирам от днес и от вчера...вече 4 години сигурно, а такова нещо като 4 седмици няма в моя случай. Освен това съм си доволна от епилатора. А за рекламите - то е ясно, че всичко е преувеличено, но ми беше интересно и при другите как е... Хубаво е да знаеш, че не си единствен. :P

  7. #7
    Супер фен Аватара на mysterious93
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Bucharest, Romania
    Мнения
    2 015
    ами..през 2 седмици се епилирам..е то зависи и къде де..от глезена до коляното през 2 седмици, а от коляното нагоре може и през 3..там ми растат по бавно..но рядко се епилирам от коляното на горе защото ме боли много


    Cruel Intentions

  8. #8
    То ясно,че рекламите силно преувеличава,за да те накарат да купиш обаче аз направо не можех да повярвам епилирах се във вторник,а още в събота или хайде в неделя трябваше да се епилирам пак Запитах се аз ли нещо не съм в ред,космите ли ми растат прекалено бързо
    Добре че вече знам,че съм си наред и аз и космите ми

  9. #9

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    94
    az na 2 3 dena go izpolzvam epilatora za6totto ne rastat vsi4ki zaedno i po malko maham prez 2 dni.a i az ne ponasqm dori edin kosum da imam
    КАКВО ЛИ СИ ПОЖВЛАВАТ ЗВЕЗДИТЕ , КОГАТО ВИДЯТ ПАДАЩИ ХОРА ? ? ? ?

  10. #10
    Горе долу веднъж в седмицата. Понякога и повече от веднъж зависи как ми е настроението

  11. #11
    Аз се епилирам един път в седмицата, понякога и повече, зависи!

  12. #12
    Фен Аватара на Girlicious
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    130
    И аз се епилирам веднъж в седмицата...кофти е като не растат равномерно...чудя се дали от кола маската растат равномерно?!?

  13. #13
    Аз точно затова мразя епилаторите и винаги препоръчвам кола - маска. Тя ми е издържала цял месец, може би.. А с този епилатор и аз като вас през 1 - 2 седмици.. Купувайте само кола - маска, ако искате дълготраен и хубав ефект.

  14. #14

    Re: Епилатор

    Цитирай Първоначално написано от Yum-Yum
    През колко време горе-долу се епилирате? Става дума за краката. По реклами и навсякъде се говори за някакви 4 седмици... Обаче от личен опит мога да кажа, че аз хващам епилатора горе-долу веднъж в седмицата? И използвате ли някакви маски, кремове и други от сорта срещу подкожните косъмчета?
    ..мда вярно, че по рекламите дават 4 седмици, но и аз така го хващам епилатора по 1 в седмицата... хах..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си