.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 41 от общо 41
  1. #26
    Споко,пич.Имаш шанс да дръпнеш още много...растежът при всеки си е индивидуален.Давам ти пример с Майкъл Джордан-на 17 е бил 180см.,а на 20 вече е ударил 2 метра.Възможно е и ти да имаш късен растеж.Ето ти един тест,който уж изчислява колко висок ще станеш,само трябва да се измериш в седнало положение:
    http://athena.usask.ca/growthutility/phv_ui.cfm?type=2
    И как изчисли,че искаш да станеш точно 182?Да не мислиш,че има визуална разлика от 180см.?Ваще не са ниски,мисля,че ще стигнеш баща си.Пробвай теста и кажи колко си изкарал.А от спорт не се надявай да дръпнеш повече от 1-2см.По-важна е храната.Яж разнообразна храна,за да осигуриш на организма всичко,което му е необходимо.Но 97% от растежа си е генетично заложен.И не ги гледай тия нерези,които са с по 2 глави над бащите си.Те със сигурност имат някой по-висок в родата си и са наследили височината си от него.Пожелавам ти да станеш,колкото висок искаш,но дори да не успееш,не се комплексирай,има къде-къде по-ниски от теб!

  2. #27
    Ares probvah toq test ,ama rezultatite ne sa mnogo optimisti4ni:176,2 cm ama tova ne e mn vqrno spored men ,za6toto tvurde malko danni se zapisvat,as sum sig 4e 6te stana 1.80 ako trqbva 6te piq somatotropin
    jjjjjjj
    jjjjjjjj
    jjjjjjj
    jjjjjjjj
    JJJJJJJ

  3. #28
    Аватара на Van4y
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Pleven d'gee
    Мнения
    122
    иеее дано е верен тоя тест

    Gender: male
    Date of Birth: 11 15 1993
    Date of Test: 7 25 2008
    Chronological Age: 14.7
    Height: 171.0 cm
    Sitting Height: 87.0 cm
    Weight: 52.0 kg


    Output:

    Predicted Maturity Classification: Average
    Predicted Growth Remaining: 10.6 cm or 4.2 inches
    Predicted Adult Height: 181.6 cm 71.5 inches
    Current Percentage Adult Height: 94.1

    Наште са ниски ( маиками с глава и половина е по-ниска от мене а аз сега съм 171 . И баща ми с 2 см някаде е по-нисък. Единият ми дядо и тои беше нисък както и баба ми . И другата ми баба беше ниска ,но другият ми дядо бил 182 някаде Може пък по растеж да приличам на него.
    Live In Peace!And Fu*k The Police!!!
    Jena i kola ne vartqt li dupe... ne mi gi xvali

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от pYa.BaHKaTa
    иеее дано е верен тоя тест

    Gender: male
    Date of Birth: 11 15 1993
    Date of Test: 7 25 2008
    Chronological Age: 14.7
    Height: 171.0 cm
    Sitting Height: 87.0 cm
    Weight: 52.0 kg


    Output:

    Predicted Maturity Classification: Average
    Predicted Growth Remaining: 10.6 cm or 4.2 inches
    Predicted Adult Height: 181.6 cm 71.5 inches
    Current Percentage Adult Height: 94.1

    Наште са ниски ( маиками с глава и половина е по-ниска от мене а аз сега съм 171 . И баща ми с 2 см някаде е по-нисък. Единият ми дядо и тои беше нисък както и баба ми . И другата ми баба беше ниска ,но другият ми дядо бил 182 някаде Може пък по растеж да приличам на него.
    Виждаш ли,че все пак има на кого да се метнеш .Ето за това говорех!Повечето,които са високи,но имат ниски родители,са наследили височината си от някой друг в рода им.

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от black_wish
    пробвай с волейбол и баскет бол...
    И аз мисля , че трябва да пробваш с баскет бол
    Не знам какво става, когато ме погледнеш. Не знам какво става, когато се усмихнеш. Не знам какво става, изтръпвам онемяла. Не знам какво става, но неприлични мисли в мен валят. Обичам те … Умирам с теб да бъда! {P}{}{P}

  6. #31
    az sym na 16 po4ti 17 godinki i sym visoka 1,58 az sy6to iskam da stana pone s 3/4 cm po visoka......[/b]

  7. #32
    Абе хора расте се до 20 години, не се безпокойте. А ако толкова много искате да преметнете генетиката може да опитате онзи номер с конете. Нали се сещате дърпат ви в двете посоки за краката и ръцете.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от blackfate
    пробвай с волейбол и баскет бол...
    +1

  9. #34
    имаХ 1 приятел със същияя проблем,ходехме 2мата на баскет и той бая се издължи... също така препоръчвам програмата air alert IV,ако не я намериш ще ти я пратя,комбинирай я с баскетбола помага и за други неща освен растеж и т.н. също така имаш мноого време да растеш още...поне до 21,така че не се притеснявай

  10. #35
    Хора и аз имам проблем с ръста , висок съм 1.85 някъде и съм на 15.. откакто започнах да ходя на фитнес не съм видял промяна в ръста си , незнам защо така 4-5 месеца ходих на фитнес ( миналата година , тази година не съм ходил , миналата година от април месец до нчалото на годината учебната, тази година само 3 пъти) и имам голямо подозрение , че растежа ми е спрял зареди това че съм ходил и дигал , тази година не съм израснал защо така , може и да съм израстнал ама да не се вижда , имам едни познати , миналата година бяха колкотол мен сега са със половин глава над мен , а аз не съм ги достигнал , ето зареди това си мисля , че от фитнеса ми е спрял растежа , родителите ми са високи , батко ми е примерно 190 чичо 186 187 някъде и вуйчо толкова баща ми 1.80 майка 1.77 , кажете дали има голяма вероятност да ми е спрял растежа , проблема ми е сериозен.. :Х плс отговорете дали има вероятност да съм спрял да раста

  11. #36
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    486
    1,85 си на 15 години и мислиш че това е малко :ОООООООООО малеее . темата е стара !!!
    Видовете изкуство , което творим , са си просто занаятчийство . Най - великото изкуство е нашият живот - М.К.Ричардс !
    Нещо скрите в нас ни правеше слаби , докато не открихме , че това нещо сме самите ние - Робърт Фрост !

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от gab4ooo
    1,85 си на 15 години и мислиш че това е малко :ОООООООООО малеее . темата е стара !!!
    малко е , колкото мен са големи мойте познати , всяка година сме били на равно , но тази (9 клас съм 10 почти) не съм видял никаква промяна , половин глава по-дълги са , това го казвам само като пример , за да ми дадете някой конкретен и верен отговор плс..

  13. #38
    Купи си рибено масло и взимай по 3 перлички сутрин и вечер! Яж плодове, зеленчуци и месо. Също и повече млечни продукти. Може и да се разтягаш на лост. И продължавай с плуването! Така ще дръпнеш с най-малко 6 сантиметра!

  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от shpekovsalam
    Купи си рибено масло и взимай по 3 перлички сутрин и вечер! Яж плодове, зеленчуци и месо. Също и повече млечни продукти. Може и да се разтягаш на лост. И продължавай с плуването! Така ще дръпнеш с най-малко 6 сантиметра!
    Аз тази година взимах рибено масло , пиий пиий ама не ставаше нищо , доста време пих , ядох здравословна храна месо зеленчуци домати каквото се сетиш още , само на плуване неходя ако съм на басейн тогава плувам . А относно това няма промяна брат.. недейства нищо.. нито здравословното хранене което и до днес го продължавам от година насам нито нищо не става не съм станал по-висок.. недейства.. всеки казва това ама като няма резултати.. ?!

  15. #40
    Един мой приятел лятото е висял по 10-15 минути на ден на лостовете и за 1 година порасна с 15 см. Успех!

  16. #41
    Цитирай Първоначално написано от hris91
    Един мой приятел лятото е висял по 10-15 минути на ден на лостовете и за 1 година порасна с 15 см. Успех!
    И аз съм висял много спокойно всеки път като съм ходил на фитнес , но резултат няма , а и мн време висях пак нямаше ефект , дайте нещо , което наистина ще помогне , примерно някаква храна и после нещо полезно за пиене и така всеки ден ли ддз , нещо което ще ме повиши дори и с малко да е но пак да стане и на 1 см ще серадвам , пишете плс..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си