.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    говорите ли вкъщи..

    таа..въпросът ми е дали обсъждате вкъщи с родителите си темата секс ..в смисъл обясняват ли ви,че не трябва да го првите и тем подобни

  2. #2
    kolkoto i stranno da zvu4i obsujdame go .vsu6tnost ne go obsujdame a ba6ta mi mi "obqsnqva".a eto go i nai-strannoto ne mi kazva 4e ne trqbva da go ravq ,a 4e trqbva da go pravq bezopasno.kazva mi 4e mu e qsno 4e ne moje da me predpazi.edinstvenoto koeto mi kazva 4e moje da napravi e ako me e sram da si kupq sama, 6tql da mi kupi toi prezervativi (a i toi znael koi sa nai-hubavite ) ta va e .ba6ta mi e razbran 4ovek v tezi otno6eniq i bih kazala e dori imam kusmet 4e go imam....
    http://vbox7.com/play:8ec3a225
    Живей за мига , но не така , че да се окаже единствен...

  3. #3
    Подхвърляли са ми ей така между другото фрази като: Внимавай много, още си малка, опасно е, хващат се много болести, СПИН, има време за всичко, с презерватив и такива.

  4. #4

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Deathland
    Мнения
    246
    Ми не говорим за ткива неща.Е,от време на време споменават нещо от сорта на:"Навън има какво ли не...Да не стоиш до късно,че всичко се случва...".Ей такива, но нищо повече.Ама те си знаят,че аз съм достатъчно осведомена за тея неща,а и на мен ми е доста странно да говоря за това.Знам, че е глупаво,но просто не мога
    98% оТ млАдОто ПокОлЕНие сЛуШа чАлГа!
    АкО Си оТ оНезИ 2% КоиТо Я мРазЯт, сЛожИ ТовА в ПоДпиСа си!
    ~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
    LoVe YoU sOoOoOo MuCh...

  5. #5
    и аз не мога да говоря за това с наще,неудобно ми е,ама те ми имат доверие така че ..

  6. #6

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    пф не
    ЧЕРНО БЕСИЛО.
    И ТВОЯТ ЕДИН СИН, БЪЛГАРИО,
    ВИСИ НА НЕГО... СЪС СТРАШНА СИЛА.


    RISE WITH THE

  7. #7
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Не, не го обсъждаме.. И Слава Богу, защото на мен би ми било дооооста неудобно..
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  8. #8
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039

    Re: говорите ли вкъщи..

    Цитирай Първоначално написано от GlOrSiTy
    таа..въпросът ми е дали обсъждате вкъщи с родителите си темата секс ..в смисъл обясняват ли ви,че не трябва да го првите и тем подобни
    не достатъчна съм си образована на тая темааа пък и нямам голям инттерес и желание да говоря с тях нна тази тема :P
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    3 364
    понякога съм говорила с мама, но винаги тя подхваща темата, а аз си казвам ''о не..започва се''

  10. #10
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Не. И ако някога започне да се обсъжда - ще си изляза от стаята.
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  11. #11
    За всичко си говоря с тях , няма тема която да не съм говорил от наркотици до секс!

  12. #12
    и аз не бях......ама миналия ден баща ми гледаше нещо в нета докато се гримирвах и ми изтарси "ти не правиш ли секс"......

  13. #13
    Рядко се виждам с родителите си и тогава обсъждаме теми, свързани с пари, пътуване, работа... необходимите неща. Рядко нещо странично А и нямам желание да говоря с тях за личния си живот.
    Тъй красиви, тъй наивни,
    плискат по всяка капандура.
    И докато наливат тъй проливни,
    виждаш всичко друго колко малко струва....

  14. #14
    Ем като цяло определено за това не говорим много...Понякога се опитват да потхвърлят някои неща относно това,но не се задълбочаваме в темата
    ...ЛюБоВ-Тя рАНяВа.РаЗпИлЯВа СъРцЕтО,РаЗтОпЯВа,Тя е аД ПоД НеБеТо....

  15. #15
    Фен Аватара на Persie
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    246
    Не, за което много се радвам
    [b][i]Je t'aime au-del

  16. #16
    Аватара на БОНБОНЧЕ
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    пловдив
    Мнения
    162
    ние с мама още не сме обсъждали тази тема ,но се пак сигурно ще я обсъдим!

  17. #17
    Не за моя радост, защото би ми било неудобно
    Приятел е този, който идва, когато целия свят си отива!

  18. #18
    Жената до eдно време се опитваше да ми говори нещо..... ама вече се отказа........

    ВИНАГИ ЩЕ Я ОБИЧАМ!!! Руми винаги ще бъде най - великата певица!!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=191960

  19. #19
    Да, обсъждаме го, само с мама, тъй като баща ми не иска и да си представя, че някой ден ще започна да правя секс, той беше много учуден, когато разбра, че съм се целувала...Също така стреснат беше и когато започнах да имам цикъл.
    Мама ми обеснява как трябва да изчакам правилния за да съм напълно спокойна

  20. #20

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си