.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    help s yprajneniqtaa

    Zdr!Am ne iskam da otslabvam,ne sum debela suvsem normalna,no iskam da se stegna!Osobeno na korema iskam da go naprafq mn plosuk,naqsno sum,4e 6te e trydno i ako moje da mi dadete nqkfi suveti ili da mi kajete razni yprajneniq,s koito da ydarq pravo v celta!Ms ot sega
    p.s. ako ima takava tem...sor nova sum tyk =]

  2. #2
    Аватара на jujulinkaa
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    тРоЯн
    Мнения
    1 064

    Re: help s yprajneniqtaa

    ми прави по много коремни преси
    I long to have you now
    to whisper secrets in the night
    I don't want nothing from the world
    just you to be huddled in me..
    ________________________________________

  3. #3
    Повече от фен Аватара на lunichkataaa
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    вкъщи :)
    Мнения
    442

    Re: help s yprajneniqtaa

    Цитирай Първоначално написано от jujulinkaa
    ми прави по много коремни преси
    +1

  4. #4
    koremni pres e dobre no ako iska6 po barz efekt slaga6 si krakata varho nqkakva taboretka varho legloto tapa 4e krakata da ti sa nagore i pravi koremnite pres kato si dopira6 glavata v kapa4kite na kolenata po 10 na den stigat i mn pomagat

  5. #5
    saglasna sam s dr-te za presite, no trqbva i hranitelen rejim-qj salati i 4isto [nemazno] meso nai dobre pile, teleshko i riba, pii MNOGO voda s limonov sok [rastvor po4ti 1:1] pii BILKOVI 4aiove, ne qj sladko izvestno vreme i bqgai, nqkoi hora kazvat 4e nqa vrazka s korema no ima!

  6. #6
    Във v-box има няколко добри клипчета с упражнения за корем ... напиши там в търсачката " Упражнения за плосък корем" и ще излязат ... еми успех

  7. #7
    1.специално коремните мускули си е генетично заложено
    2.бягане-4 пъти в седмицата по 45 минути мах-за изгаряне на мазнини чрез аеробно натоварване
    3.хранене-за месата ок,ако не можеш без хляб 1-2 филийки типов на хранене.Плодове до 2-3 часа,последното ти хранене да не е след 7 часа,сладко,газирано-махаш,а салатитеако имаш възможност нека са със зехтин,киселото мляко нека е нискомаслено.Храненето определя твоят вид,не упражненията
    4.Водата-най-важният източник.Поне по 2 литра дневно,в комбинация с натоварване служи като термогенетик
    5.Упражнения-погрешно е схващането за многото коремни преси.Коремът е мускул като всички останали и той има нужда от почивка и възстановяване-72 часа.Упраненията за корем са ти:
    -повдигане на краката от вис или легнала на пода с ръце под дупето(ако не ходиш на фитнес-2)-за долна част на корема
    -нормални коремни преси-средна част
    -свити крака или поставени на по-високо място(стол или др.) и се повдигаш лекички ако искаш слагаш си над гърдите малка тежест(придържаш я с ръце)-горна част на корема
    -с гиричка се в лявата ръка се накланяш наляво и обратнот за дясната част-за любовните дръжки или т.нар.паласки
    През ден го правиш-от всичко 3 или 4 серии до отказ-понеделник,сряда и петък или вторник.....................
    Ако искаш и за други части на тялот казвай.
    6.Добавки-по опоисанието съдя ,че нямаш нужда.С добро хранене ще постигнеш целта си.ЗАПОМНИ:Храната ни прави такива каквито изглеждаме

  8. #8
    С коремни преси няма да се смъкне корема ,коремните преси свалят около 5%
    Трябва хубава деиета качествена храна и кардио ( тичане,скачане на въже, каране на колело )

  9. #9
    am ms mn osobeno na mchine ako moje i nqkolko dr da mi kaje za dypeto 6te sum mn blagodarna

  10. #10
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    Цитирай Първоначално написано от machine
    1.специално коремните мускули си е генетично заложено
    2.бягане-4 пъти в седмицата по 45 минути мах-за изгаряне на мазнини чрез аеробно натоварване
    3.хранене-за месата ок,ако не можеш без хляб 1-2 филийки типов на хранене.Плодове до 2-3 часа,последното ти хранене да не е след 7 часа,сладко,газирано-махаш,а салатитеако имаш възможност нека са със зехтин,киселото мляко нека е нискомаслено.Храненето определя твоят вид,не упражненията
    4.Водата-най-важният източник.Поне по 2 литра дневно,в комбинация с натоварване служи като термогенетик
    5.Упражнения-погрешно е схващането за многото коремни преси.Коремът е мускул като всички останали и той има нужда от почивка и възстановяване-72 часа.Упраненията за корем са ти:
    -повдигане на краката от вис или легнала на пода с ръце под дупето(ако не ходиш на фитнес-2)-за долна част на корема
    -нормални коремни преси-средна част
    -свити крака или поставени на по-високо място(стол или др.) и се повдигаш лекички ако искаш слагаш си над гърдите малка тежест(придържаш я с ръце)-горна част на корема
    -с гиричка се в лявата ръка се накланяш наляво и обратнот за дясната част-за любовните дръжки или т.нар.паласки
    През ден го правиш-от всичко 3 или 4 серии до отказ-понеделник,сряда и петък или вторник.....................
    Ако искаш и за други части на тялот казвай.
    6.Добавки-по опоисанието съдя ,че нямаш нужда.С добро хранене ще постигнеш целта си.ЗАПОМНИ:Храната ни прави такива каквито изглеждаме
    palni gluposti tui s vodata 2 lv na den daje moje da e vredeno orgaznizma moje da zadarja voda i........ sled 7 sashto 4ovek se nujdae ot opredelen broi klaori nqma zna4enie koga sa prieti prosto trqbva da sa 2 h predi qdene oF negramotni kolkot 6te6
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  11. #11
    Глупаво е да се здържаш да не пиеш вода ,колктоо повече вода толкова по добре.

  12. #12
    da tfa vodata e verno trqbva da se pie mn voda purvo vodata ti namalq apetita da qde6 i e mn polezna za organizma osobeno sq prez lqtoto am dr i az go znam 4e sled 7 ne e mn qko da se qde 6toto togafa spira6 da se dfiji6 i mazninite nqma kak da gi izgori6
    BULGARIA NAD VSI4KO[!]
    ...SaMo SlAbItE sE sTrEmQt KuM p0rQdUk ~ S!lN!tE vLaDeQt HAOSA!...

  13. #13
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    Цитирай Първоначално написано от bekssa
    da tfa vodata e verno trqbva da se pie mn voda purvo vodata ti namalq apetita da qde6 i e mn polezna za organizma osobeno sq prez lqtoto am dr i az go znam 4e sled 7 ne e mn qko da se qde 6toto togafa spira6 da se dfiji6 i mazninite nqma kak da gi izgori6
    spirash da se dvijesh 4e horata togava izlizat we bahti spreliq det si ne trqbva da se qde dva 4asa predi da legnesh da spi6 oFff palno s neorientiraniiiiiiiiiii
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  14. #14
    Случайно да знаеш,че след 7часа се забавя метаболизма.А случйано да си чувала за термогенетичното действие на водата,че тя е близо 60% от телесното ни тегло;ако задържа вода дай да не пие и после след месец пак същата работа;знаеш ли ,че човек едни от най-важните минерали си ги набавя чрез водата.

    п.сРаздавай го само по-спокойно и не се нерви толкова!!!

  15. #15
    Аватара на pdd
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Etropole
    Мнения
    114

    Re: help s yprajneniqtaa

    Цитирай Първоначално написано от jujulinkaa
    ми прави по много коремни преси
    gluposti am ot koremnite presi samo stqgash koremnata presa hubavo e da tichash i akolo koremchete ovii nqkfkaf nailon i se oblechi debelo i ogranich hranata koqto e ot testo ( hlqb, pica , banichka,spageti i taka na tataka ...) am za hubavo da go oformish hvashtash se na edin lost ofistvash na nego i digash samo krakaata ispunati na 90 gradusa
    Auspuh ...!!!

  16. #16
    akolo koremchete ovii nqkfkaf nailon i se oblechi debelo
    изхвърля се повече вода отколкото мазнина,но има ефект макар и минимален

  17. #17
    Гледал съм дебели футболисчета се навличат с анцук и отгоре грейка и дебела фанела и тичат така за да топят повече ,незнам дали е варянт

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си