.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 63
  1. #1
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459

    Циганите искат своя държава

    http://news.ibox.bg/material/id_1321...fpage_1/#clist

    Цитирай Първоначално написано от news.bg
    Той добави, че жалба, заради спирането на тока, ще бъде подадена и до Европейския парламент.
    В нея дори се споменава за създаването на ромска автономна република, в случай, че правителството не намери решение на проблемите на ромите.
    А така! Всички роми в Северозападна България - автономна държава Мангасария. 6 метра бетонна стена отвсякъде. Периодично тестване на нови оръжия по израелски образец. След 5 месеца като изпукат - стената се бута.
    Grumpy old madman

  2. #2

  3. #3
    а така верно държавам да им направят да ги изселят пък да ги видим, тамън ще можем да разработваме химически оръжия върху тях, напрао трябва сички в газовата камера щото не заслужава да живее тази измет
    http://mrcartermusic.com/ Най-новата музика!!!

  4. #4
    А защо да не пратим всичкото циганин при теб?

  5. #5
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Arisches_Kind
    А защо да не пратим всичкото циганин при теб?
    Пратете ги. Няма проблеми. Но няма ли да ти е мъчно за всичките ти роднини?
    Grumpy old madman

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от Arisches_Kind
    А защо да не пратим всичкото циганин при теб?
    Пратете ги. Няма проблеми. Но няма ли да ти е мъчно за всичките ти роднини?
    Хахаха кой го казва

    Най-големия циганин в целия форум!

  7. #7
    Аватара на _showy_
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    София
    Мнения
    652
    Това ще е много добро да го отделим в тяхна мини държава-кочинка.
    Ех.. Колко нощи съм заспивала с тази мисъл....

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    Абе те тия хора не спряха да се привилегироват сами. Как на всички други могат да им спират тока, водата и всичко останало заради неплащане, а тия не стига, че помощи получават, раждат по 20 деца, които България им гледа, а те само си вземат парите от социалните за всяко следващо. Трябва непрекъснато да ни крадат по автобусите, да ни дърпат чантите по пазара, а ние да ги търпим??? Какво е това безобразие

  9. #9
    Да,бе ...всички в Северозападна...
    зимайте ги вие

  10. #10
    Сега остава да направят новините, освен на Български и на Турски, ми и на Цигански .. де*ба сапунерките ... да мрът бе
    “Her lips say no, but her hormones say 'Oh my God, yes, more.”

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    645
    А коя държава ще си отдели от територията?

  12. #12
    А така!!!!!!!!!!!!!!!
    БРАВО на Е-ОН!!!!!!!!!!!!

    Мръсна сганнннн
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  13. #13

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Deathland
    Мнения
    246
    Цитирай Първоначално написано от _showy_
    Това ще е много добро да го отделим в тяхна мини държава-кочинка.
    Ех.. Колко нощи съм заспивала с тази мисъл....
    И аз често си мисля за това.Но както каза някой кой ли ще си отдели от територията за тея...
    98% оТ млАдОто ПокОлЕНие сЛуШа чАлГа!
    АкО Си оТ оНезИ 2% КоиТо Я мРазЯт, сЛожИ ТовА в ПоДпиСа си!
    ~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
    LoVe YoU sOoOoOo MuCh...

  14. #14
    Супер фен Аватара на GreenFairy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    В сърцето на слънцето
    Мнения
    1 622
    Цитирай Първоначално написано от Mirelchetoo14
    А коя държава ще си отдели от територията?
    Тъкмо и аз тва се чудех

  15. #15
    Вие да не си мислите че те ще искат. Колкото и да се оплакват от лошото отношение към тях... ако ни няма нас кой ще им работи, че да им плаща помощите за 30тината им деца...

  16. #16
    Да си правят, но да е извън нашата.... пф... 'утопия'
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  17. #17
    Да ви е*а майката на всички ромски копе*ета.Първо не си плащат сметките и крадът от нас ,не искат да работят и после имат претенции ,че сме им спирали тока.И тия които ще кажат че това е расизъм ще им кажа да ходят да поживеят малко в провинцията и да видят ,че има дискриминация към българите !Аз съм от софия,но имам баба в провинцията - там ако се збиеш с някое цигане ,защото ти се е изплюло ,на другия ден пред вас идват 20 циганина и те смелват от бой ,така че си помислете дали те имат право на глас !Ама се чудя като се отделят от нас от кого ше крадът !!!

  18. #18
    тея нахални мангали да ги махат дано..ама няма да стане за съжеление най-много те нас да премахнат в скоро време...
    Когато се изкачваш по стълбата поздравявай,защото когато слизаш срещаш същите хора!

  19. #19
    Супер фен Аватара на zvezdichkaaa
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^*в нас^*
    Мнения
    1 995
    Ама се чудя като се отделят от нас от кого ше крадът !!!

    И аз това се чудя.Само не искам да ги местят в Северозападна,а и защо въобще в България...пфф.
    "Начукай ми го! Изнасили ме! Дискриминирай ме! Корумпирай ме! Манипулирай ме!
    Завиждай ми! Ограби ме! Мрази ме! Предай ме! Убий ме!
    Е, почувства ли се вече истински човек?"
    Дензъл Ребеловски

  20. #20
    Аватара на Blo0dyBitch
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Between The Hell and The Heaven
    Мнения
    395
    ае не може ли да си направят своя държава далеч далеч от тук,че вече ми писна

    From green to red our days pass by waiting for a sign to tell us why are we dancing all alone?

  21. #21
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Цитирай Първоначално написано от dark_sw
    Оки.
    Ей, миризлива малка пикло... "добре" можеш да казваш само на брат`едите от родата.

    По темата: Ако искат и 10 държави да направят, но в Черно море. Май там им е мястото на всички отрепки - на дъното.

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Мetoman88
    ЗА,но да ги пратят при Израел!
    Та иракчаните да ги избият!

  23. #23
    Отново обикновенните тиняци,1 от които е канис,дава безразличие,точно заради такива скейтъри,и незнам каква още зган там повечето ДА НЕ КАЖА ВСИЧКИ малцинства знаят 1 да кажат "деба и мангали" и тва е,2 думи без никакво действие,БЕЗРАЗЛИЧИЕТО НА БЪЛГАРИНА НИ ДОКАРА ДО ТОЗИ ХАЛ ДНЕС,да толерираме турците,мангалите,евреите, рабита мръсната нация,да ни оправлява и да ни използва държавата...

    ПРЕДСТАВЕТЕ СИ СВЕТА БЕЗ ТЯХ,тих....честни БЪЛГАРИ работили цял живот,като бабите и дядовците ни,работили работили за НИЩО...1 апартамент,пенсия в добър случаи по 150 лева,и работят след пенсиониране,а мангалите който нищо не притежават им се правят къщи,защото са бутнали махалата в която се заселили НЕЗАКОННО и дори не притежават къщите в който са,а им се строят нови.

    Преди 2 години на "наводненията" баба ми и дядо ми си бяха на село,и пострада цялата ни градна,циганите получиха нови къщи,нови конструкций,всичко точно,а баба ми и дядо ми до ден днешен имат проблем с дадена реколта.Работили са цял живот,и са си позволили само 1 апартамент 80 квадрата,а работят вече 10 години след пенсията си за да могат да се оправят....честни БЪЛГАРИ не откраднали 1 лев от никого....а МАНГАЛИТЕ СЕ ТОЛЕРИРАТ И ИМ СЕ ПРАЩАТ ПОМОЩИ....

    Това е само 1та част на цирка,познат на мой познат,пие,напива се и се качва на кола,знае че е пиян и кара много леко,удря се с смешна скорост,няма пострадали ..предницата на другата кола е счупена (незнам дали много или не,но скоростта на зблъсака е била малка),познатия трябва сега секи божи ден да се разписва в незнам си кое районно защото няма право да напуска София,отнета му е книжката за 8 месеца,и трябва да изплаща колата на блъснатия,и колата е била нова...и му е скъпо...
    Причината да ви разкажа този разказ :

    Максим педерасински,тъп канкьор,участващ в реклама "НЕ НА НАРКОТИЦИТЕ" се надрусва на свиня,кара,убива и му дават 2 години условно...плаче 2 пъти по тв-то казва,да виновен съм заслужавам да бъда обвинен,но ЗАЩО НЕ СЕ ПРИЗНА В ЗАЛАТА ДА МУ ПЛЕСТНАТ (КАТО В АМЕРИКА ЖИВОТНА + 20) и в затвора с тая руса чутурка да му викат "Мара редовната" и да е курва на мутрите и мангалите в затворите ни пропаднали....

    Честно ли е това,спрямо случая горе който ви разказах ? Не казвам познатия е невинен,но 2те случки и последствията ? ТОВА Е БЪЛГАРИЯ,ДОКАТО ИМА ХОРА КОЙТО СА БЕЗРАЗЛИЧНИ ....


    EDIT

    Извинете ако съм писал неграмотно,бързах и съм доста емоционален след поредната гавра с нас...

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Arisches_Kind
    Цитирай Първоначално написано от Мetoman88
    ЗА,но да ги пратят при Израел!
    Та иракчаните да ги избият!

    израел - еврейте приятелю....

    богоизбраните резаняци

  25. #25
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Ако нещата тръгнат натам, мнооого ми мирише на гражданска война...
    Почваме да месим BP и РДХ-а отсега, че като стане време, ехеее...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си