.
Отговор в тема
Страница 1 от 44 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 1095
  1. #1

    Как изглеждате в момента?

    Абе незнам дали темата е точно за тук..но все пак я пускам тук, ако счетете че не е за тук я преместете..Та въпроса ми е ясен от заглавието, как изглеждате в момента..С какво сте облечени, как изглежда косата ви и така нататък..
    ----
    Аз в момента съм с една бяла тениска и жълти къси гащи..Косата ми е вързана на кок както винаги
    youu'll bee sorry that i'm not aroundd ..

  2. #2
    Аватара на jujulinkaa
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    тРоЯн
    Мнения
    1 064

    Re: Как изглеждате в момента?

    мии в момента ми е студено и съм с дънки и дълга блуза и косата ми е пусната ... бтв има такива теми
    I long to have you now
    to whisper secrets in the night
    I don't want nothing from the world
    just you to be huddled in me..
    ________________________________________

  3. #3

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    231
    в момента съм със спортен панталон и черно потниче, а косата ми е прибрана (доколото може )
    EveRything y0u think y0u kn0w baBy...iS wR0ng!And evEryThing y0u thInK y0u hAd bABy...iS g0nE!

  4. #4

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Targovishte
    Мнения
    31
    Аз пък съм с къси бели панталонки,бяло-синьо потниче и накъдрена пусната коса Много интересна темичка
    Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да го получиш.

  5. #5

    Re: Как изглеждате в момента?

    Цитирай Първоначално написано от jujulinkaa
    мии в момента ми е студено и съм с дънки и дълга блуза и косата ми е пусната ... бтв има такива теми

    Може да има незнам, но като преглеждах не можах да открия..Незнам..извинявам се, ако наистина има - Delete
    youu'll bee sorry that i'm not aroundd ..

  6. #6

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    в мазето ;dd
    Мнения
    1 544
    абе аз съм с някви раздърпани жълъи къси гащета и бяла тениска ... косата вързана на опашка

  7. #7

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в лайната!
    Мнения
    952
    аз съм по пижама (преди малко станах ) и косата ми е пусната

  8. #8
    ми преди малко станах и съм в някфо тъпо състояние...инече съм със бяла широка тениска и с къси широки гащета,бтв аз с тях си спя де...инече след малко ше тряа да се оправям за кафе,но толкоз ме мързи,чее чак не ми се става от стола...
    Don’t forget
    to Remember me
    I’ll be back – so remember me
    Please keep me in your heart
    If we have to ever part
    Don’t forget me, to remember me...

    ~*~ ~*~ T.I. ~*~ ~*~

  9. #9
    аз пък съм с пижамка,блузата е зелена и жълтаи и отпред е с един мечок,а панталонките са жълти.косата ми е вързана на опашка и съм си фанала бретона с шнолка щот вече мисля да го пускам
    Шегувай се когато обичаш,но не обичай на шега ; ]

  10. #10
    Ми с бяла широка тениска, с която спя (станах преди 1 час ама още не съм се преоблякла), и пусната коса... вече трябваше да съм на кафе ама ме мързи да стана от компа
    CeLuFkA po NoSleTo CeLuFkA po vRaTlEtO EzIcHe tuK i tAm mmm Ako PrOdUljA nEzNaM - MaI ShTe Te IzQm ~*~

  11. #11
    Е как в работни дрехи хаха

  12. #12

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Сф
    Мнения
    56
    по бели гащи
    Racing Heart

  13. #13
    По пижама съм хихи. (син потник с Мечо Пух и къси панталонки- сини) Бретона ми е хванат с фибичка
    skype: plami_didi

  14. #14
    Със широки оранжави гащи и дълга бяла тениска на , на която е нарисуван някъв плаж , море , гарги и посредата една голяма надуваема топка , а косата ми е спусната и рошава (както винаги)

  15. #15
    Аватара на Emery
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    238
    С тениска и анцуг за вкъщи, а косата ми еее странно вързана

  16. #16
    Аз съм по пижама (жълта с червени панделки) туку-що ставам..ф лицето приличам на коминочистач шото съм забравила да си махна грима..косата ми е точно като на Bill от Tokio Hotel..
    Every Time You Masturbate,God Kills an Emo Kid,So Please,Keep Touching YouSelves =]

  17. #17
    Къса широка рокля на слънчогледи, лошо направен кок (от всякъде висят кичури).

  18. #18
    Аз сега съм с дълги данки, потник-оранжев с някви паяци, и бял суитчер. Косата ми е на половина пусната, а другата половина на кокче. Ско ро ще излизам и за това.

  19. #19
    Аз съм с клинче и някакъв червен потник, защото мисля да ходя да тренирам.Косата ми е вързана и бретона ми е вдигнат, а в лице съм супер подпухнала

  20. #20
    Аватара на Fionna
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Там,където се намирам
    Мнения
    129
    Kлин,зелен потник,чорапи...косата ми е вързана на конска опашка...

  21. #21
    Аватара на MiLeNcHeToO
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Around... :)
    Мнения
    439
    В момента съм с къси черни панталонки,червена широка тениска,косата ми е на небрежно кокче(както винаги),отвсякъде старчът разни кичури иии така

  22. #22
    В момента съм облечена с къси панталонки и широооока тениска, косата ми е разрошена, понеже преди малко станах

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    417
    С бяла широка тениска с някакви котки, черни къси гащи и косата ми е уж вързана от всякъде стърчи

  24. #24
    Аватара на ElisaDay
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    [Градът, който никога не спИ]
    Мнения
    1 566
    О .. току-що ставам По пижама съм - бяла на някви сърчица .. косата ми уж е вързана на кок ама е нещо ужасно като се погледнах в огледалото .. да не ви обеснявам гледката
    It is not the movements that make a dance beautiful, it is the emotions that inspired the movements that make it beautiful!

  25. #25

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    360
    potniche v julto i zeleno s edni jirafche otpred, zeleni shorti,djapanki a kosata...nqma da q komentiram...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си