.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Philips

  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852

    Philips

    Nqkoi polzval li e novia epilator na Philips, koito ima zamrazqvashta se pristavka i zamrazqva i bolkata... i vsyshnost dali naistina ne boli tolkova? Iskam da si go kupq, no oshte ne sym sigurna dali si zaslujava.

  2. #2
    Еми , майка ми го има и казва , че е много доволна .

  3. #3
    Повече от фен Аватара на BoRe
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Boston, United States
    Мнения
    372

    Re: Philips

    Цитирай Първоначално написано от Nadelina
    Nqkoi polzval li e novia epilator na Philips, koito ima zamrazqvashta se pristavka i zamrazqva i bolkata... i vsyshnost dali naistina ne boli tolkova? Iskam da si go kupq, no oshte ne sym sigurna dali si zaslujava.
    ако мислиш че охлаждащата глава ще намали болката жестоко грешиш. То ако беше тай ена торба лед при всяко епилиране и ...
    I Love
    Vania
    Kabakova

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    мялеее,,,толкова ли ви боли бе! мен въобще нз,странна работа
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852

    Re: Philips

    Цитирай Първоначално написано от BoRe
    Цитирай Първоначално написано от Nadelina
    Nqkoi polzval li e novia epilator na Philips, koito ima zamrazqvashta se pristavka i zamrazqva i bolkata... i vsyshnost dali naistina ne boli tolkova? Iskam da si go kupq, no oshte ne sym sigurna dali si zaslujava.
    ако мислиш че охлаждащата глава ще намали болката жестоко грешиш. То ако беше тай ена торба лед при всяко епилиране и ...
    Ama te imenno tova kazvat, tova reklamirat, tova tvyrdqt, che mu e razlichnoto, za tova e po-dobyr uj. Za tova pitam dali ima nqkoi, koito da ima takyv?

  6. #6
    моя епилатор е на Филипс верно не замразява болката ,но мен лично първите 3 пъти ме болеше,сега не усещам абсолютно нищо нито на ръцете,нито на краката,нито подмишници и така.Свиква се :P
    Всяка песен свършва,но това не е причина да не се наслаждаваш на музиката,нали?

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    863
    Моят е такъв,ама си събира прах в кутията си само Добър е,спор няма,за болката не знам,мен така или иначе не ме е боляло от такива процедури досега.Но казвала съм и преди-нещо не успява да ми отскубне късичките косъмчета и не съм доволна.А и това замразяващото само ти се пречка докато се епилираш и става по-бавно,така че недей да даваш толкова парички.Има добри и качествени епилатори и на по-достъпни цени

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си