.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Аватара на Blo0dyBitch
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Between The Hell and The Heaven
    Мнения
    395

    Европейска здравноосигурителна карта?

    Искам да попитам тези от вас,които са излизали извън България с автобус:въпросната карта(Европейска здравноосигурителна карта)...за какво служи? Много ли е важна,проверяват ли я на границата,ако има малък проблем със снимката възможно ли е да ме върнат?
    днес вечерта заминавам,а забелязах,че нещо снимчицата ми се е скапала-през нея минава минава една сравнително тънка бяла линия(1мм някъде),лицето ми си личи,но все пак-такава рекламация ми направиха на митничарите,че въобще не ми се ще да минавам през тях...

    From green to red our days pass by waiting for a sign to tell us why are we dancing all alone?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    споко ако сърбите не са на кеф и шофиорите не им бутнат ,това ще ти е най– малкия проблем и се радвай ако минете по бързо от 4-5 часа . Приятен път...
    П.П идея си нямам за кво става на въпрос с тия карти ,но те определеят изискванията си според това с какава цел си трагнал да патуваш...
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  3. #3

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    360
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    спокойно, нямаш никакви проблеми с това, даже перфектно, че имаш такава карта...
    Служи за извънредни случаи, когато ти се наложи да ползваш спешна или неотложна медицинска помощ, за да не те одерат с някоя солена сума в евро, защото след като сме част от ЕС и си здравноосигурена в целия съюз.

    ПП. за това със сърбите- доста филмираш детето и не се правят на интересни, а ако се случи нещо- не забравяй, че си гражданка на страна-членка в ЕС и можеш да поискаш помощ от всяко посолство на държава-членка, а не да се обръщаш към българските мухльовци.
    +1

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си