.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Аватара на victoriq
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    271

    За СПГЕ "Джон Атанасов"

    Рових се из нета,но никъде не мога да намеря кои ученици са приети в СПГЕ "Джон Атанасов" на второ класиране за компютърна техника и технологии!Нямам предвид мен-за мен си знам,че съм там,но искам да разбера за новите ми съученици!ПЛС кажете има ли го някаде това или трябва да чакам до понеделник като отида да се запиша И все пак има ли някой там от тук-казвайте да се запознаем от сега
    Nothing's gonna change my love for you!
    You ought know by now how much I love you!
    One thing you can be sure of
    I'll never ask for more than your love!

  2. #2
    http://www.spge-bg.com/ vij dali tova 6te ti pomogne i az 6te u4a tam no sy sled 8 klas

  3. #3

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Антарктида :)
    Мнения
    110
    2-ма от класа ми отидоха там,но мисля,че единия от тях е в мрежите а другия в микропроцесорна.

  4. #4
    Приеха ме там миналата година-микропроцесорва техника. Много готино даскало. Само много внимавай ако ти се падне Снежанка Димитрова за даскал по история! Миналата година ми написа 3 двойки, защото един друг беше преписал от мен Прати скайп да се запознаем

  5. #5

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    СОФИЯ city
    Мнения
    37
    Хора аз съм приет в Джон Атанасов с микропроцесорна техника на второ класиране тази година.А някой знае ли дали мога да вляза пак в същото даскало на трето класиране само че с друга специалност?? Смисъл дали ще има места

  6. #6
    Мой съвет е да си стоиш в микропроцесорната. После има места ,но в промишлена електроника. МПТ е най-хубавата специалност.

  7. #7

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    СОФИЯ city
    Мнения
    37
    ами ок мерси все пак за отговора

  8. #8

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    СОФИЯ city
    Мнения
    37
    vikc може ли да си дадеш скайп да поддържам връзка с някой който учи в джонката???

  9. #9
    Ето го моя скайп : rotkiv93 Всеки, който е приет в СПГЕ може да ми пише

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от vikc
    Мой съвет е да си стоиш в микропроцесорната. После има места ,но в промишлена електроника. МПТ е най-хубавата специалност.
    Не само в Промишлената електроника има свободни места.Мин год във всяка една специалност имаше по 4-5 свободни места на 3-то.Според мен ако искаш друга специалност тряя да се пробваш.

  11. #11

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Антарктида :)
    Мнения
    110
    Цитирай Първоначално написано от sladku_bebzi
    Цитирай Първоначално написано от vikc
    Мой съвет е да си стоиш в микропроцесорната. После има места ,но в промишлена електроника. МПТ е най-хубавата специалност.
    Не само в Промишлената електроника има свободни места.Мин год във всяка една специалност имаше по 4-5 свободни места на 3-то.Според мен ако искаш друга специалност тряя да се пробваш.
    Микропроцесорната си е добре,няма смисъл да се чака 3-то класиране,много е рисково.

  12. #12
    Ае не се изказвай неподготвен

  13. #13
    Аватара на beelzeboss
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    downtown
    Мнения
    28
    ами влез в сайта на училището и там пише приетите иначе мен ме приеха от първо класиране в компютърна техника и технологии и предполагам че ще сме съученици

  14. #14
    McFuck Джонката FTW И аз съм от там. Да верно стой си МПТ (аз съм тва ) Щото адски мн ще се озориш в по-горните класове (ако не си МПТ ), повярвай И те така, ще се видим на 15
    ROCK

  15. #15
    Голям фен Аватара на BlueCat
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София, България
    Мнения
    919
    Цитирай Първоначално написано от sladku_bebzi
    Цитирай Първоначално написано от vikc
    Мой съвет е да си стоиш в микропроцесорната. После има места ,но в промишлена електроника. МПТ е най-хубавата специалност.
    Не само в Промишлената електроника има свободни места.Мин год във всяка една специалност имаше по 4-5 свободни места на 3-то.Според мен ако искаш друга специалност тряя да се пробваш.
    Ами ако не го приемат никъде? По-добре се запиши.

  16. #16
    az sum v djon atanasov sus sistemno programirane koito e priet tam da pi6e (skype:valia_iordanova) :P

  17. #17
    Аз съм в Джон Атанасов...Микропроцесорна техника

  18. #18
    Аз пък със Възобновяеми има ли някой от класа ми да се запознаем ???

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си