.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    От скоро усещам как се влюбвам в него?

    Moяta istoriя mozhe da e edna ot naj-banalnite, no imam nuzhdata da я spodelя, makar i da ste mi nepoznati.

    Rabotata e tam, che useshtam kak se vljubvam v nepodhodяshtiя chovek. Az sym na 18, a toj na 28..az sym luda glava, netyrseshta vryzka .. toj - zhenen s dete! Poznavam go ot blizo 2godini, no ot skoro useshtam kak se vljubvam v nego, kak namiram v nego neshta, koito v nikoj drug ne moga da namerя.. nie sme dosta blizki priяteli i mnogo me e strah da ne se prevyrne tova nashe priяtelstvo v neshto po-silno. Mislя, che naj-posle namerih choveka, kojto da me razbira, da imame tolkova mnogo obshti temi, no .. vseki pyt kogato sme zaedno si predstavяm deteto mu i zhena mu, koяto go chaka! I toj ima chuvstva kym men, no strah me e da zapochna neshto, ot koeto samo shte stradam .. pomognete mi !
    Всеки път когато замълча всъщност питам ''Искаш ли ме до теб?''....но все пак мълча от страх да не те нараня...

  2. #2
    Супер фен Аватара на pandelka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Там ,където никой няма да ме намерии (:
    Мнения
    2 065
    Извинявай, че ще ти го кажа, но аман от такива кифли като теб, който се навъртат и се влюбват все в женени мъже, свършиха ли се свободните, как така все женените са най-прекрасните и все в тях намирате подходящия за вас ??И защо след като има чуства към теб не остави жена си? Ти кво искаш да си му разнообразието ли за такава ли искаш да те има , я се стегни малко, живей си живота и не се забърквай с женени малка си още . Моя съвет е всеки път когато се сетиш за него си помисли какво й е на жена му и детето му, искаш ли и ти да си на нейно място, ти ще се чустваш ли добре ако някоя се опита да те раздели с мъжа ти????





    П.П-Как пишеш така не те разбирам..пффф ае научете се де

    Не искам този момент някога да свърши,
    където всичко е нищо без теб ( hh ) ..

  3. #3
    Като сама знаеш ,че не е за хубаво да се хващаш с него ,какво още го мислиш? Все пак той е избрал коя да е жената в живота му и това не си ти.Не си прави труда да се напрягаш и да се ядосваш за нещо ,което само е решило продълженито ,ако ме разбираш клакво имам в предвид.Все пак си още само на 18 и има изключителни момчета и на твоята възраст.Гледай за някой свободен ,без деца !!! Помисли малко с тая глава бе д**а!

    Щастлив е онзи ,който се радва и на най-малките неща в живота!
    http://zaka4ka.forumer.com

  4. #4
    Интересно как тя е кифла, а той разбираш ли онеправдания съпруг дет трябва да го вардим със зъби и нокти да не вземе да забегне по 18 годишната кифла

    Според мен, щом едни хора са се взели за съпруг и съпруга та и дете са си създали, значи по всички закони и алинеите по тях те се обичат и не би трябвало никоя кифла или баничка да може да ги раздели.

    Значи това е според мен. А това, че народа е тъп и се жени и размножава на ляво и дясно, без да си има и на пойма що е то любов и как вирее е друг въпрос.
    Та, ако не е тази кифла, ще бъде некоя баничка барабар с бозата и ще му е вкусно

    П.С. Разяснете си какво е любов и можете ли да я практикувате преди да почнете да делите клетките на 4 8 16 32 64 128 и тн .
    Да бъдеш без мечти, означава да нямаш надежда.
    Да бъдеш без надежда, означава да живееш без цел...

  5. #5
    Супер фен Аватара на pandelka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Там ,където никой няма да ме намерии (:
    Мнения
    2 065
    ..Не се забърквай с този мъж! Най-вероятно той просто ще те използва за да разнообразява семейния си живот, за него това между вас ще бъде просто една авантюра това ли искаш?! Пък и надали е стока щом иска да 'върти' две жени.. Мисля че от цялата тази история ще останеш разочарована и наранена, а семейството му ще бъде разбито. Помисли за детето му!! Не му вярвай каквото и да ти казва, той просто се опитва да ти завърти главата. Не си струва да разрушиш това семейство освен ако наистина не се обичате и той е готов да се раздели с жена си ВЕДНАГА. В противен случай бягай надалеч!
    Не искам този момент някога да свърши,
    където всичко е нищо без теб ( hh ) ..

  6. #6
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    ~cry_baby_cry~, момичето може и да не си е избирало в кой да се влюби или просто така да се е случило, а ти я обиждаш без причина, тъпо.

    Съвета ми е малко да се държиш по-дръпнато с него, защото ако се сближавате ще стане още по-зле за теб, защото той жена си и детето си няма да остави(в повечето случаи така се случва).Явно му харесва с теб, но има и семейство, което за него е на първо място.Или трябва да има нещо по-серозно, такива отношения, каквито ти искаш и един вид да си му любовница, или да си останете приятели, но не чак толкова близки, защото ти ще хлътнеш още повече.Така ги виждам нещата аз...

  7. #7
    Супер фен Аватара на pandelka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Там ,където никой няма да ме намерии (:
    Мнения
    2 065
    Ми да не с1м и казала аз в кой да се влюби..тя самата си е виновна ..а по тва време ги има много такива дето не знаят кво искат и рушат семейства..и лошото е,че точно ще провали живота на детето,което в1обще не е виновно..за глупостите на баща си и на някоя..която се занимава с женени м1же..нз в1обще как си мисли,че би трябвало да излезне нещо от тях двамата ..аз не бих си го помислила дори!НИКОГА!
    Не искам този момент някога да свърши,
    където всичко е нищо без теб ( hh ) ..

  8. #8
    ~cry_baby_cry~ kato se zamislq maj si prava.isega sujalqvam ne iskam da provalq jivota na deteto 6toto znam 4e to nai malko e vinovno..ni6to nqma zna4enie ne mislq da vi zanimavam s tupite mi problemi
    Всеки път когато замълча всъщност питам ''Искаш ли ме до теб?''....но все пак мълча от страх да не те нараня...

  9. #9
    Супер фен Аватара на pandelka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Там ,където никой няма да ме намерии (:
    Мнения
    2 065
    А така браво...
    А ако почнеш да пишеш на кирилица грешка няма да имаш!!
    Не искам този момент някога да свърши,
    където всичко е нищо без теб ( hh ) ..

  10. #10
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Не бързайте да я нападате тя просто споделя НО както казват останалите замисли се и за това детенце ... то ще понася глупостите на безакълния си баща, а относно любовта ей има толкова мн мъже с лопата да ги ринеш !
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  11. #11
    Аватара на PePeLePew
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    pz city
    Мнения
    365
    може да му станеш любовница ако те устройва иначе няма какво да търсиш от него

  12. #12
    Още един път ще кажа.КИРИЛИЦА!
    Аве ей такива дет са влюбват в женени хора,развалят живота им.Как ей така са обичат,идва някаква и промива мозъка.
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


  13. #13
    За момиче мна 18 пишеш "страхотно" и моралните ти ценности са ....под всякаква критика !

  14. #14
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    "женен с дете"
    ДОТУК!

  15. #15
    Аватара на gPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    РЮАР
    Мнения
    3 196
    Цитирай Първоначално написано от ~cry_baby_cry~
    А така браво...
    А ако почнеш да пишеш на кирилица грешка няма да имаш!!
    Сл1нце, добре с1м те научил..

  16. #16
    Аватара на SunShinePearl
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    in my world!
    Мнения
    1 439
    ОФ нямам думи вече,отчаях се тотално.....
    ...It's my life and it's now or never,
    I ain't gonna live forever....

  17. #17
    Супер фен Аватара на pandelka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Там ,където никой няма да ме намерии (:
    Мнения
    2 065
    Цитирай Първоначално написано от gPa3HuTeJl
    Цитирай Първоначално написано от ~cry_baby_cry~
    А така браво...
    А ако почнеш да пишеш на кирилица грешка няма да имаш!!
    Сл1нце, добре с1м те научил..
    Да можеше всички да се учат от теб ..в света нямаше да има един грешен човек
    Не искам този момент някога да свърши,
    където всичко е нищо без теб ( hh ) ..

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от dark_sw
    За момиче мна 18 пишеш "страхотно" и моралните ти ценности са ....под всякаква критика !
    +1
    Към кифлата:
    За бога, осъзнай се, момиче! Той е женен !!! С ДЕТЕ! Ехо0о00о0о0о, не се ли обажда съвестта ти?! Вярно, на сърцето не се заповядва, но все пак не става само ядене, трябва и акъл! Тя и разликата ви е голяма..е, разбирам ако беше сам - ок, по-оправдано е. Но той вече е създал семейство и явно ти не влизаш в него. Съжалявам, че ти го казвам така грубо, не искам да те разочаровам, но все някак трябва да го осъзнаеш!
    ..Гъста мъгла нищо не виждам пред мен,
    Чудесно се чувствам и този шибан слънчев ден.
    Допирам устни -ДА !
    И опъвам дълбоко, в следващия момент съм вече много нависоко..

  19. #19
    Не прави на друг това...,което неискаш да ти се случи един ден и на теб...

  20. #20
    Аватара на gPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    РЮАР
    Мнения
    3 196
    Цитирай Първоначално написано от ~cry_baby_cry~
    Цитирай Първоначално написано от gPa3HuTeJl
    Цитирай Първоначално написано от ~cry_baby_cry~
    А така браво...
    А ако почнеш да пишеш на кирилица грешка няма да имаш!!
    Сл1нце, добре с1м те научил..
    Да можеше всички да се учат от теб ..в света нямаше да има един грешен човек


    Изчервих се

  21. #21
    Супер фен Аватара на pandelka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Там ,където никой няма да ме намерии (:
    Мнения
    2 065
    Цитирай Първоначално написано от gPa3HuTeJl
    Цитирай Първоначално написано от ~cry_baby_cry~
    Цитирай Първоначално написано от gPa3HuTeJl
    Цитирай Първоначално написано от ~cry_baby_cry~
    А така браво...
    А ако почнеш да пишеш на кирилица грешка няма да имаш!!
    Сл1нце, добре с1м те научил..
    Да можеше всички да се учат от теб ..в света нямаше да има един грешен човек


    Изчервих се
    Предполагам..ма някои хора не те мислят за тва което си ама ше им дойде ак1ла ..
    Не искам този момент някога да свърши,
    където всичко е нищо без теб ( hh ) ..

  22. #22
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Откажи се. Най-малкото заради детето. За теб това е една прищявка, а за детето му - част от живота му.

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от ~cry_baby_cry~
    Извинявай, че ще ти го кажа, но аман от такива кифли като теб, който се навъртат и се влюбват все в женени мъже, свършиха ли се свободните, как така все женените са най-прекрасните и все в тях намирате подходящия за вас ??И защо след като има чуства към теб не остави жена си? Ти кво искаш да си му разнообразието ли за такава ли искаш да те има , я се стегни малко, живей си живота и не се забърквай с женени малка си още . Моя съвет е всеки път когато се сетиш за него си помисли какво й е на жена му и детето му, искаш ли и ти да си на нейно място, ти ще се чустваш ли добре ако някоя се опита да те раздели с мъжа ти????






    П.П-Как пишеш така не те разбирам..пффф ае научете се де


    +1

  24. #24
    Ей по спокойно намирате се на публично място.
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си