.
Затворена тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18

Тема: novo daskalo

  1. #1

    novo daskalo

    Sq shte sum v novo daskalo no nosq ochila i breketi.Spored vas tova shte mi bude li problem v suzdavaneto na novi kontakti?

  2. #2
    Еми за брекетите нз,ама за очилата надали......пък ,ако те притеснява толко сложи си лещи , макар, че аз си бях купила и така и ги хвърлих,защото като си сложих лещище очите ми се подуха и едвам ги отворих после.

    ВИНАГИ ЩЕ Я ОБИЧАМ!!! Руми винаги ще бъде най - великата певица!!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=191960

  3. #3
    Много ясно,че няма да ти пречи да завръзваш нови приятелства.Това е нелепо!Всичко опира до характера.Няма винаги да си с брекети и очила,временно е,но това не е никаква пречка за нови приятели!




    ...hate my nickname

  4. #4
    Ако си добричка и весела ,вси4ки ще ти се радват адски много Всичко зависи от теб И аз мисля,че за очилата няма да имаш никакъв проблем

  5. #5

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    155
    Зависи си от държанието ти Недей да се срамуваш от това,а си бъди весела,закачлива и т.н.


    A life without love is like a year without summer.

    I'm krisi_bep

  6. #6
    Аватара на Scouse
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    София
    Мнения
    460
    по пр'нцип зависи от теб ,

    но 100 % ше те гледат по "странно" шото е пълно с тъпи парчета!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 535
    Миии ако говорим за първо впечатление- може малко да те погледнат странно, но за това пък гледай още от самото начало да се държиш яко и да общуваш със всички. Познавам мн готини хора с брекети, както и с очила. Всичко зависи от теб!

  8. #8
    Мисля,че няма да имаш никакъв проблем .За очилата ако не ги искаш сложи си лещи.Аз също тази година ше съм в ново даскало и съм за очила,но мисля да си сложа лещи...мн ме кефят (особено,ако са цветни-черничкиии)

    What i fell... what i know...sick and tired...i stand alone...

  9. #9
    Аватара на Izzy_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    624
    Пука ли ти другите какво мислят,защото не би трябвало. Това си е нещо съвсем нормално...като всички останали си.

  10. #10
    мм искам да те успокоя и аз бях така в началото на 8-ми клас...един съвет:не показвай че ти пука и се весели с другите,не се чувствай различна,това ще ти помогне,защото има една поговорка-''Уважавай себе си,за да те уважават и другите''
    Love is missing someone whenever you're apart, but somehow feeling warm inside because you're close in heart.

  11. #11

  12. #12
    Надявам се да не отговарям със закъснение.Значи според мене това няма да ти е никакъв проблем абсурдно е хората да преценяват само по външният вид човека.Когато твойте нови съученици те опознаят ще те харесат,сигурна съм!!

  13. #13
    Супер фен Аватара на pandelka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Там ,където никой няма да ме намерии (:
    Мнения
    2 065

    Re: novo daskalo

    Цитирай Първоначално написано от gadnyy_mymi4nci
    Sq shte sum v novo daskalo no nosq ochila i breketi.Spored vas tova shte mi bude li problem v suzdavaneto na novi kontakti?
    Очилата мисля че да Но дано да греша..но 100% ще има един присмехурко..койт ше се изцепи Ама да не ти пук1!!
    Не искам този момент някога да свърши,
    където всичко е нищо без теб ( hh ) ..

  14. #14
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Не се притесняваи.Бъди усмихната нищо,че носиш брекети от усмивката на човек се разбира какъв е(а и сега носиш брекети,но след 2-3 години ще имаш перфектната усмивка,затова не се притеснявай,а и за очилата-не си втълпявай глупости много деца носят очила,това не трябва да ти прави впечатление.Със сигурност си прекрасен човек и може да те погледнат на криво 1 път,но после ще разберат ,че не си такава за каквато са те помислили успех

  15. #15
    Бъди такава каквато си! ...Винаги ще има някой глупак който да ти се присмее или да пусне някой гаден коментар и да развали настоението ти....но на теб не трябва да ти пука...всеки има достойнства и недостатъци...един съвет - Не се затраряй в себе си...общувай,ако трябва направи първата крачка при запознанство...покажи истинската си същност!!!Мисля че брекетите и очилата няма да са проблем! И спок аз също тая година съм в ново даскало \/

  16. #16
    Зависи от новите ти съученици - ако са ограничени, ще е проблем, защото ще гледат само външния ти вид. Но ако са готини хора, ще те харесат такава, каквато си.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  17. #17
    budi sebe si i vs shte e ok v momenta e mn moderno da se nosqt breketi ;]

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    gerchetoo14 пиши на кирилица!
    Темата е от 2008
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си