.
Затворена тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Пловдив, "На тъмно"

    Искам да попитам дали в Пловдив има магазина "На тъмно" и адрес...И дали там има студио за пиерсинг и ако някой е използвал услугите - колко струва пробиване на езика ?! Благодаря предварително

  2. #2
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Има магазин "На тъмно",намира се под бар БезистенЪ,като вървиш от пощата към Съединение,на новата главна,малко след "Мак Доналдс" се влиза в ляво , в едно като двор..между другото в този двор има тату студио,което ти препоръ4вам да избереш пред услугите на "На Тъмно" .
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  3. #3

    ..

    Ами студио за пиарсинг и то спец. за езика?

  4. #4
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Там,където ти казах,пробиват
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  5. #5

    .

    Ахам.. ами цените за пробиване горе-долу знаеш ли.. защото не съм от пловдив и да знам с какво трябва да разполагам.. и дали става с записване на час или няма да има проблем да ми го пробият веднага или малко по-късно

  6. #6
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    има едно студио точно на края на малката главна като вървиш към пешеходния мост, пада се от дясно. Скоро ходих с едно гадже да си дупчи пъпа и зеха 40 лева, а преди тва си е дупчила и езика там и са големи професионалисти и татуси правят
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  7. #7
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Ако е същото,за което се сещам,малко след Халите..ще са ебати татусите..в козмети4но студио.
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  8. #8
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Цитирай Първоначално написано от RAWRRR
    Ако е същото,за което се сещам,малко след Халите..ще са ебати татусите..в козмети4но студио.
    ам аз не разбирам много, ама докато бях там на едно момиче направиха е тоя

    имаше и една друга кака с някво цвете на гърба, там слагат и обици на клитура...
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  9. #9
    Аватара на yuyuto
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    pLoVdiV {MaiNa ToWn}
    Мнения
    1 182
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    има едно студио точно на края на малката главна като вървиш към пешеходния мост, пада се от дясно. Скоро ходих с едно гадже да си дупчи пъпа и зеха 40 лева, а преди тва си е дупчила и езика там и са големи професионалисти и татуси правят
    И аз същото студио щях да ти предложа... Добри са там, аз не съм се дупчила, но много фр са и са доволни...
    The reasons of love... <3

  10. #10
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    The usual suspects хохо,
    не знам,не знам,аз в 4етвъртък имам 4ас за правене на татус,само 4е моят е рисунка и то цветна и не бих се доверила на някакво козмети4но студио..затова в Асеновград,при батковците.
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  11. #11
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Цитирай Първоначално написано от RAWRRR
    The usual suspects хохо,
    не знам,не знам,аз в 4етвъртък имам 4ас за правене на татус,само 4е моят е рисунка и то цветна и не бих се доверила на някакво козмети4но студио..затова в Асеновград,при батковците.
    мен там не ми прилича на козметично студио, те са 2 единия е бая стар ама незнам, иначе татуса е супер и каката е хубава, има обица на едно интимно място
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  12. #12
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    А аз се сетих за още едно студио,където пробиват и се намира близо до онова,за което говорихме по-нагоре.Минаваш малката главна,минаваш подлеза,вървиш още малко до на4алото на пешеходния мост,пада се то4но отдолу в на4алото на моста,отдясно..една голяма сграда,нари4а се "Дом на красотата" ,на 3тия етаж..една приятна лелка дуп4ише.
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  13. #13
    Аватара на yuyuto
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    pLoVdiV {MaiNa ToWn}
    Мнения
    1 182
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    Цитирай Първоначално написано от RAWRRR
    The usual suspects хохо,
    не знам,не знам,аз в 4етвъртък имам 4ас за правене на татус,само 4е моят е рисунка и то цветна и не бих се доверила на някакво козмети4но студио..затова в Асеновград,при батковците.
    мен там не ми прилича на козметично студио, те са 2 единия е бая стар ама незнам, иначе татуса е супер и каката е хубава, има обица на едно интимно място
    С подробности знаеш значи...
    The reasons of love... <3

  14. #14
    ам неси прави труда да идваш до ''На Тъмно'' преди една седмица бях .. и прочутия Жоро .. ми каза, че не може да ме пробие, защото съм нямала 18 години .. въпреки че бях с родител той пак отказа ;xx много съм разочарована .. но междо другото вече съм с обеца (sun)

  15. #15
    Браво за обицата.
    Audio ergo sum

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си