.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Евтини GSM-и :)

    Значи трябва ми някакъв супер обикновен gsm. Не държа на никакви екстри, но да е в порядъка до 50 лв, понеже ще се ползва като служебен на родителите ми. Моля ви давайте някакви предложения, че аз от одеве ровя в сайтовете и нищо на никъде...

  2. #2
    отиваш в глобул или мтел и там има няма какво да се ровиш, има за по 25 лв

  3. #3
    Супер фен Аватара на TheGirlNextDoor
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    `Soмэewhэrэ...
    Мнения
    2 619
    има дори пуснати реклами по ТВ-то ....отиваш в някой магазин на Глобул,М-тел или Вивател там има
    това което ме боли най-много е,че бях толкова близо...
    имах толкова много да ти кажа...и гледах как си отиваш..

  4. #4
    Чувала съм , че на битака има и телефони по 5 лева (крадени ) .

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    в килера
    Мнения
    1 276
    Вземи си Nokia 1100. Вкъщи имаме 3-4 стари модели нокиа и нашите ги ползват за служебни, отлична работа вършат

  6. #6
    Ако ще го взимаш с договор има и доста по-евтини телефони. Разгледай www.globul.bg, както и сайтовете на М-тел и Вивател, виж какви са промоциите и какви са условията. Според мен някоя евтина Нокиа най-добре, например 1208.

  7. #7
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Никога, ама никога няма да си взема телефон от мтел, вивател или глобул. Това за мен не са реалните цени.

    http://a-mobile.hit.bg/

    Ето един сайт. Телефоните са без договор, което е прекрасно.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  8. #8
    Оо..взимай си Motorola C140 Абе аз бях преди с нея..сега я смених с нокиа, ама телефона си работеше много добре..Не съм го сменяла, защото нещо му имаше.Държеше си батерията и беше мисля около 30 лв..Абе нищо. Вземи си я ще си доволна ..пък и има долу-горе екстри..Има фенерче, калкулатор, хронометър, цветен дисплей..

    [b]Едит: Ето го и телефона http://www.911.bg/a2/offers.asp?pare...8&mo=9025&m=84[/b]
    youu'll bee sorry that i'm not aroundd ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си