.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: По гръб

  1. #1

    По гръб

    Искам да ви попитам понеже най-добре мога да плувам по гръб,това достатъчно ли е да заякна в ръцете и краката..момиче съм и съм слабичка,но искам малко да съм по-стегната..И като плувам най-често по гръб,това за какво е полезно..раздвижва ли гръбнака добре и тн
    Всяка песен свършва,но това не е причина да не се наслаждаваш на музиката,нали?

  2. #2
    Аватара на pdd
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Etropole
    Мнения
    114
    ami nz az si pochivam katy pluvam po grub am spored men shte napravish hubavo tqlo ako pluvash redovno i po povechko am smao che ne po grub
    Auspuh ...!!!

  3. #3
    плуване по гръб-натоварва рамо,широк гръбен мускул и перкикрака-не толкова бедра колкото прасци.ПЛувай редовно,приемай повечко калории от храна ,изразходяай по-малко,забави си лекичко метаболизма и ще успееш.Успехи.-питай още

  4. #4
    То хубаво заякваш,но внимавай да не ти стане мн голям гръдния кош и гърба,зашото не е приятно да видиш младо момиче с широк гръб и яки рамене някак си не върви
    Always somewhere miss u where i've been I'll be back to Love U again

  5. #5
    Аз тренирам плуване!Добре е за ръцете,ако замахваш с 2те ръце едновремено ще имаш по-добър резултат!Към правилния спорт си се насочила!

  6. #6
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Всякакъв вид тренировка и особено плуването развиват мускулите, но точно по-гръб се натоварват може би най-малко.

  7. #7
    Почваи да караш редовно колело и след 1 год прасеца ти е гарантиран !!! А за раце вземи си 2 гирички по 1 кг и почваи повторения и си ти

    Ама слабичките момичета сега са на мода особенно ако са и високички към 170 !!! Ако я имаш таз височина направо не прави никвии кирии !!!
    Събрали се Абрамович, Дрогба, Лампард и Тери да играят белот. Абрамович е под ръка и пуска осмак купа. Тери връща спатия, Дрогба дава пика, а Лампард - каро. Абрамович пита: Е момчета нямата ли купи??Емиииии не..... те купите са в Манчестър !!!

  8. #8
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    По гръб няма да направиш много...но от нормално плуване ще направиш гръб, при това доста..а и плюс това плуването е най - полезния спорт, оформя цялото тяло, не само гърба
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от MUFC
    Почваи да караш редовно колело и след 1 год прасеца ти е гарантиран !!! А за раце вземи си 2 гирички по 1 кг и почваи повторения и си ти

    Ама слабичките момичета сега са на мода особенно ако са и високички към 170 !!! Ако я имаш таз височина направо не прави никвии кирии !!!
    ами 1.71 съм
    и като плувам по гръб замахвам с две ръце
    понеже съм 50 кг,то е ясно,не искам да отслабна,така съм си екстра,ма искам да заякна в бедрата,прасците и коремчето( да има леко релеф,да е стегното)..щото верно,че съм слабичка,но съм отпусната..искам като ходя и малкото месо по бедрата да не се тресе ... ако карам колело всеки ден по 2 часа и плувам два пъти в седмицата по 2 часа ще има ли някъф ефект + упражнения като клякане,коремни преси..та приемам съвети и идеи
    Всяка песен свършва,но това не е причина да не се наслаждаваш на музиката,нали?

  10. #10
    ходи в някоя фитнес зала или на тренера по плуване и им кажи кво искаш и те като те видт ще ти кажат това което е най-добре за теб.Колкото и да искаме да ти помогнем няма да го направим такак качествено както тях

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от machine
    ходи в някоя фитнес зала или на тренера по плуване и им кажи кво искаш и те като те видт ще ти кажат това което е най-добре за теб.Колкото и да искаме да ти помогнем няма да го направим такак качествено както тях
    не мога да ходя на фитнес..имам проблем с гръбнака и ми препоръчаха до пролетта на 2009 да не го правя,а и аз не ща да ставам машина,просто некфи упражнения за заякване,то малко ми трябва
    Всяка песен свършва,но това не е причина да не се наслаждаваш на музиката,нали?

  12. #12
    Някоъ трябва да ти обесни как се плува за да заякнеш ,а не да шляпаш само Така няма да стане

  13. #13
    проблем сгръбнака и заякване-ходи на физиотерапевт или има кондиционни треньори или инструктора по плуване-тва са ти вариантите.Успехи и се оправяй ако имаш въпроси свързани упражнения в домашни условия или каквито и да е от всякакво естество пиши-готов съм да помагам

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от DYNAMIC
    Цитирай Първоначално написано от machine
    ходи в някоя фитнес зала или на тренера по плуване и им кажи кво искаш и те като те видт ще ти кажат това което е най-добре за теб.Колкото и да искаме да ти помогнем няма да го направим такак качествено както тях
    не мога да ходя на фитнес..имам проблем с гръбнака и ми препоръчаха до пролетта на 2009 да не го правя,а и аз не ща да ставам машина,просто некфи упражнения за заякване,то малко ми трябва

    Ахам..... и аз имам проблем с грабнака много леко..... трябваше да спра фитнеса преди 1 год. и половина и от тогава съм само плуване и спасител ПАК КАЗВАМ ДОБРЕ СИ СИ !!! СЕ ПАК МИСЛИ ЗА ВБЪДЕЩЕ ОЩЕ СИ МЛАДА радваи са на метаболизма си познавам едно момиче тя вече са омъжи беше така 170 см и 50 кила ама много слабичка ще са счупи направо... е роди си дете и от тогава е 57 кила и вече е ПЕРФЕКТНА!!! а btw на колко си год ?
    Събрали се Абрамович, Дрогба, Лампард и Тери да играят белот. Абрамович е под ръка и пуска осмак купа. Тери връща спатия, Дрогба дава пика, а Лампард - каро. Абрамович пита: Е момчета нямата ли купи??Емиииии не..... те купите са в Манчестър !!!

  15. #15
    Защо плуваш само гръб?Плувай всичко за да има по-голям ефект от тренировката До колкото знам плуването на гръб е за укрепване на мускулите около гръбначния стълб
    True love stories never have a happy ending,because true love stories never end

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си