.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Ах.. морето.. ;)

    Аве някой .. нямали да ходи към 30 31 към равда е .. щот аз на 31 тръгвам към равда на училищен лагер.. някой от вас ако.. идва до 9 към там .. нека драсне едно постче мое да измислим нещо

  2. #2

    Re: Ах.. морето.. ;)

    Цитирай Първоначално написано от HaPySHeH
    Аве някой .. нямали да ходи към 30 31 към равда е .. щот аз на 31 тръгвам към равда на училищен лагер.. някой от вас ако.. идва до 9 към там .. нека драсне едно постче мое да измислим нещо
    Горкия... много си се прецакал

  3. #3

  4. #4
    Супер фен Аватара на stefity
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Варна...
    Мнения
    2 139
    И аз пак да попитам Това к'во общо има, с раздел секс?
    To strive, to seek, to find, and not to yield...

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от HaPySHeH
    що
    Щото текат лайна по улиците. От години се съдят за канализацията в Равда, а "фекалиите" си текат по улицата... Разтърси се в гуугъл и 100% ще ти излезе нещо
    Верно не е за тоя раздел

  6. #6
    Аз преди няколко години ходих там и останах с добри впечатления

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от MoN!To
    Аз преди няколко години ходих там и останах с добри впечатления
    И аз съм ходил преди няколко години, но... даже като се загледаш по ценовите оферти ще се учудиш колко ефтини оферти има. А причината я знаеш от мен

  8. #8
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Миналата година минах през Равда за няколко вечери и никак не беше лошо - малко е, но пък е приятн курортче, макар и да мяза повече на селце - тънканаж цени. Оферта е да спиш там, а всъщност да ходиш на Несебър и Сл. Бряг - на 3км са от Равда

  9. #9
    Е мин. година бях там в радва супер е и тая ще съм там..!

  10. #10
    С много добри впечатления съм от Равда. Малко градче е, спокойно, с хубави заведения, ниски цени. На мен миналата година ми хареса много там.

  11. #11
    Равда няма нищо общо с миналата година...А бтв някой ходил ли е на "Даляна" или вече "Талян Акротир"...Едно много готино заведенийце м/у Равда и Несебър.
    “Simplicity is Beauty and Beauty is simplicity, nothing more, nothing less.”


    -- http://www.youtube.com/watch?v=15uFb2wjxjg <3

  12. #12
    ем.. аз несъм.,но често бяхме в опиума беше ни по близко и е яко горе :P

  13. #13
    А ако някой ходи на Равда от 10-ти до 20-ти да пише :P

  14. #14
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    кво ше правим ако се видим?

  15. #15
    Не си хабете времето и парите покрай Слънчев Бряг и околностите, към Созопол и нататък е истината!
    Плажът е по-хубав, цените са по-ниски, дискотеките са по-хубави, жените също, а чужденците не са толкова дебели.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си