.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826

    лоялен клиент на мтел?

    Абе, я ми обяснете как става номера. Уж автоматично те включват към програма, ако си абонат повече от 6 месеца, пък аз сега като проверих, ми каза, че не съм включена в програма, а съм абонат от година и половина. Е последно?

    Аз така и така правя месечно поне 70лв със смотания лууп, поне някаква полза да извлека, че мисля телефон да си купувам.

    Тааа.. някой да има идея за кво иде реч?
    Собственост на Canis_Dirus

  2. #2
    Леля ми е от 7,8 години на мтел клиент,2 телефона и подариха.... в последната 1 година...но не са нищо особено,мизерна камерка,мизерна памет....иначе са Nokia

  3. #3
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    не бе, пич, те правят някви отстъпки като си купуваш телефон.
    на една приятелка й смъкнаха 100 лв от цената на телефона.. а, ако мога да изпия и изпуша 30-40-50лв, що да ги давам на мтел? така или иначе се внасям сериозно всеки месец...
    Собственост на Canis_Dirus

  4. #4
    www.mtel.bg
    tam moje6 da pro4ete6 to4no za kakvo stava vupros...Az sum klient na M-tel ot 5 godini(na smetka) i imam 380to4ki,a na mesec pla6tam NAI-MALKO po 120 leva...a 1 lev e =na 1 to4ka...Ne6to ne mi se vruzva!No ne sum se i interesuvala koi znae kolko!

  5. #5
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    мтел много лъжат! баща ми е от 5-6 години и плаща на месец най малко по 1000 лева и не му дават никви точки щото е фирма... А на вивател от 1 година е абонат и вече му дадаха 20 телефона не са кой знае кво, просто слушалки ама все пак си е супер добре. и разговорите в група са по айляк
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  6. #6
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    на твое име ли е лууп-а...ако да, направо отиди в офис и питай как можеш да получиш карта, ако не, някои друг получава точките ти на неговата карта...не е особена далавера, ама върши работа...баща ми поддържа още 1 телефон с ваучери, взети с точки, вземал е и телефон и някакви други работи и си ползва отстъпка в магазините за техника


    а песента от първия пост е суупер яка
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  7. #7



    Винаги съм казвал и ще го казвам:
    Големите сметки идват от зле заинтересовани и зле подбрани планове

    Влез в страницата на м-тел -> частни клиенти -> цени.....
    има един план за 19.90.. доооста спестява в твоя случай
    Ако е лууп - синия или плей лууп да бъде, според нуждите

    Относно точките - просто е трябвало да си поискаш клубна карта...
    В момента има кампания с клубни точки.. спестява някой лев, ама трябват доста точки. *88 и питаш колко имаш.


    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  8. #8
    Да поясна ... Лоялен клиент е наистина човек, който е абонат на даден мобилен оператор от 6 месеца. Но трябва месечния план да ти е с такса над 10 лв. и разговора за минута време да е над 30 стотинки. Това ще рече, че на Мтел, лоялни клиенти са тези, които са на планове Мтел Комфорт 500 или Мтел Релакс 500 и т.н. ... това е лоялен клиент .. не зависи от това колко лева плащаш на месец. Аз съм абонат на Мтел от почти 6 години и НЕ лъжат и до сега имам около 4000 Мтел точки ...

    А намаленията за телефоните са + допълнителни Мтел точки, като 2 точки се дават за 1 лев разговор в натоварената часова зона

    Благодаря за вниманието
    “Her lips say no, but her hormones say 'Oh my God, yes, more.”

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    ^ Това значи, че абонати на лууп не трупат точки?

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от ^Santra^
    ^ Това значи, че абонати на лууп не трупат точки?
    Правилно си схванала мисълта
    “Her lips say no, but her hormones say 'Oh my God, yes, more.”

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    мтел много лъжат! баща ми е от 5-6 години и плаща на месец най малко по 1000 лева и не му дават никви точки щото е фирма... А на вивател от 1 година е абонат и вече му дадаха 20 телефона не са кой знае кво, просто слушалки ама все пак си е супер добре. и разговорите в група са по айляк
    едтествено че ако телефона му е от фирмата няма да му дават...
    мамчето е по същия начин

  12. #12
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Цитирай Първоначално написано от Madness
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    мтел много лъжат! баща ми е от 5-6 години и плаща на месец най малко по 1000 лева и не му дават никви точки щото е фирма... А на вивател от 1 година е абонат и вече му дадаха 20 телефона не са кой знае кво, просто слушалки ама все пак си е супер добре. и разговорите в група са по айляк
    едтествено че ако телефона му е от фирмата няма да му дават...
    мамчето е по същия начин
    ем поне да го направят на собственика на фирмата да дават точките, гледам дават телефони с някви промоции и 300-400 точки... ако даваха на баща ми до ся да съм събрал 5-6 хиляди ама... мтел е боза, вивател си е друго нещо
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  13. #13
    Хахх....

    За какво са им на корпоративните клиенти (фирмите) точки, след като само с преподписвания или направата на нови карти се дават безплатни телефони.
    А колкото повече сметки правят фирмите и колкото е по-висока бизнес класата толкова по-готини телефони се дават..

    Спец. за Вивател не ми говорете моля... хах. М-тел предлагат най-много бизнес услуги от всички оператори към мобилния vpn, просто не сте запознати с тях.

    Така и една ПОПРАВКА:
    *ВСИЧКИ* абонаментни планове трупат точки след 6-тия месец, дали лууп, комфорт 100, комфорт 500, екстра адвенс и т.н.!
    Това е 100% истина.

    Доверете ми се


    П.П. А бе като имате въпроси - позвеънете на *88 -> 9 -> 2 и си ги задавайте. Call центровете са затова
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  14. #14
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Make_Me_Laugh
    Хахх....

    За какво са им на корпоративните клиенти (фирмите) точки, след като само с преподписвания или направата на нови карти се дават безплатни телефони.
    А колкото повече сметки правят фирмите и колкото е по-висока бизнес класата толкова по-готини телефони се дават..

    Спец. за Вивател не ми говорете моля... хах. М-тел предлагат най-много бизнес услуги от всички оператори към мобилния vpn, просто не сте запознати с тях.

    Така и една ПОПРАВКА:
    *ВСИЧКИ* абонаментни планове трупат точки след 6-тия месец, дали лууп, комфорт 100, комфорт 500, екстра адвенс и т.н.!
    Това е 100% истина.

    Доверете ми се


    П.П. А бе като имате въпроси - позвеънете на *88 -> 9 -> 2 и си ги задавайте. Call центровете са затова
    Ооо някой си знае работата

  15. #15
    [-o<

    \/
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си