.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Супер фен Аватара на mysterious93
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Bucharest, Romania
    Мнения
    2 015

    проблем..големи файлове..

    хора..ще ми преинсталват компа и трябва да си кача нещата някъде..под "нещата"имам предвид най вече папката ми с музика и една папка на баща ми която също е доста голяма..направих ги като winRAr обаче станаха много големи към 2 и 4 гб..не мога да ги пратя п опощата на някой щото не трябва да е повече от 10 мб и скайп нямам да ги пратя на някой..и записвачка нямам..баща ми има флашка там ще му запиша неговите неща..но какво да правя с музиката?цели 4 гб къде мога да я кача?не ми с еиграе по 2-3 песни да пренасям..около 900 са..ще падне голяма играчка та..няква идея къде в нета мога да си ги кача и после като ми го преинсталнат да си ги изтегля обратно???


    Cruel Intentions

  2. #2
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Правиш ги на 3 архива, качваш във www.4storing.com и си пращаш линковете по пощата или си ги записваш
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  3. #3
    Супер фен Аватара на mysterious93
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Bucharest, Romania
    Мнения
    2 015
    мерси много


    Cruel Intentions

  4. #4
    Gmail има капацитет 6-7gb, като непрекъснато се увеличава. Не препоръчвам 4storing нито пък друга негова алтернатива, защото е твърде рисковано за личната ви информация. Няколко пъти са ми изчезвали качени файлове в 4storing...

  5. #5
    Супер фен Аватара на mysterious93
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Bucharest, Romania
    Мнения
    2 015
    Цитирай Първоначално написано от BLaCKBLooD
    Gmail има капацитет 6-7gb, като непрекъснато се увеличава. Не препоръчвам 4storing нито пък друга негова алтернатива, защото е твърде рисковано за личната ви информация. Няколко пъти са ми изчезвали качени файлове в 4storing...
    хм..е дай някакъв линк тогава за този Gmail


    Cruel Intentions

  6. #6

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си