.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 89
  1. #1

    Много съм нисък

    ЗНачи тва ми е проблема.Бях до сега 7ми клас.Един от най- добрите ми приятели е много висок и досега в училището, където бях, щъках само с него насам натам.От това мисля, че изглеждам още по- нисък.Дори някое момиче ми е викало "дребен" от класа ми.Като, че ли никое момиче не ме харесваше, дори това беше извинението на едно.Имаше 1 момче с моя ръст, но то не вървеше с нас, а с 1 на около неговия ръст, обаче за него нито дума..Нито са го ебавали, нито са го дразнили.Попринцип съм известна личност, имам много приятели момчета и момичета..
    Та сега кандидатствах и ме приеха в едно училище, моя висок приятел също е тук.Ще дойде 15 септември, ще седнем пак с него на 1 чин и веднага ще почнат да ми се присмиват всички момичета(досега не беше така, но когато ни видят, ще бъда направо миниятюрен).Ще се разхождам пак с него, още нямам гадже и съм нямал до сега, а сега няма и да имам и в това училище..Всички момичета тръгват с по- високи момчета..Мен никой няма да ме иска.А иначе мога да не ходя с моя приятел, но ще го обидя.А и ние се виждаме всеки ден, излизаме навсякаде заедно.Мисля, че е дори най- добрия ми приятел..

    Всички ще харесват него, а аз ще съм пак малчот..Аз съм около 1.60-8ми клас.Доста малко нали.А приятеля ми е около 1.80..Е, всички смятат, че е мутант,но..Той има гаджета, абе всичко..Аз ще продължавам да си седя сам, той е голям пичага и поне няма да изглеждам като спареняк..Попринцип не съм такъв.Общувам с момичетата, ала-бала..Но защото съм нисък, никоя няма да тръгне с мен..

    И като си помисля..Момичетата като почнат да коментират момчетата..Като кажат вече лошите думи..И айде дори някоя малко да ме харесва, само за да не си петни репутацията, няма да тръгне с мен..

    Какво да направя, моля кажете ми!?????

  2. #2
    Родителите ти ниски ли са? Ако да... и ти ще си такъв. Всичко е ген. Много хора дръпват рязко нагоре в един момент. :Р Ей ме мен, в 6ти клас бях най-ниската в класа, сега съм бастун.

    Не нападайте момчето, гадно е да си нисък мъж и да ти пука от това.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  3. #3
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    не може всички да сме високи
    Моля ?!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    ебати глупоста,честно
    е ок, щом за теб е глупост..

  5. #5
    Не се притесняваи бе човек за всеки влак си има пътници знам че е гадно да си никък защото аз съм 150м момиче съм и съм почети на 18 години така че не се бой
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  6. #6
    ti si 8 klas... te parva 6te raste6 nemoga da razbera za6to se pritesnqva6.... dokazano e 4e mom4etata se razvivat po kasno.. a fr ti prosto e mutant
    Тази, която бе егоистка...
    Тази, която бе жестока към другите,
    която нямаше душа,
    нямаше срам,
    остана без мечти и разруши света.
    Но тази, която беше себе си...
    без лъжи, без лицемерие.
    Просто беше себе си...

  7. #7
    проблема е, че всички като си изградят мнението за мен..Никой няма да се интересува от мен..И всички ще ме дразнят

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от TheNh3
    потърси малко инфо за Давид и Голиат
    това са просто легенди и кво ли не още..Сега в днешно време няма такива работи..

    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    друг отговор освен "Порасни" няма да получиш от мен...

    а ако търсиш съчувствие и разни хора да те успокояват- много мъжка постъпка...
    Не търся съчувствие, а начин, с който да се измъкна от проблема..ако има такъв де..Ама явно няма?!

  9. #9
    zashto o6te ot sega si izbiva6 kompleksi za novoto daskalo?ta ti dori ne zn sred kakvi hora 6te popadne6..poznava6 samo 1 4ovek....ako horata sa pe4eni nikoi ni6to nqma da ti kaje...
    Тази, която бе егоистка...
    Тази, която бе жестока към другите,
    която нямаше душа,
    нямаше срам,
    остана без мечти и разруши света.
    Но тази, която беше себе си...
    без лъжи, без лицемерие.
    Просто беше себе си...

  10. #10
    Волейбол баскетбол тва е истината


    Аз съм 176-177 и ме е срам и искам да порастна още ма ..........
    Сега такива мотанти има че моя ръст си ен аправо смешен а ся станах на 18

  11. #11
    Де*ба нали си ..."известна личност" ? Нали си от тея готините...на тях не им намират кусури.Иначе ти предлагам да ходиш на кокили...друг вариант няма.

  12. #12
    много смешно..

    Познати много имам, 7 човека са от миналия ми клас...А от другите класове пак имам много познати, че и от горните класове..
    '
    А волейбол си цъкам от 7ми клас..Мразя баскетбол..

    а иначе училището се води най- престижното за региона и влизат с бая високи балове

  13. #13

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    София
    Мнения
    367
    е спокойно де, може да намериш някое ниско момиче и да се харесате =] а може и да има още ниски момчета от новия ти клас

    Love Is All Around

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от TheNh3
    Цитирай Първоначално написано от archlord
    Цитирай Първоначално написано от TheNh3
    потърси малко инфо за Давид и Голиат
    това са просто легенди и кво ли не още..Сега в днешно време няма такива работи..

    прочети и тогава ми кажи дали няма
    прочетох в Уикипедията, давид оцелил с прашка великана Голиат и всички му се кефили...

    А иначе за предишния пост, абе то има ниски момичета доста, ама те се с по- високи искат..Дори да съм на тяхния ръст пак не искат..а иначе съм на тяхния!?

  15. #15

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    София
    Мнения
    367
    А иначе за предишния пост, абе то има ниски момичета доста, ама те се с по- високи искат..Дори да съм на тяхния ръст пак не искат..а иначе съм на тяхния!?[/quote]

    ееее откъде си сигурен че някоя няма да те хареса и няма да тръгне с теб?!?!

    Love Is All Around

  16. #16
    Еми смешно е.7 клас и вече си известна личност.Представям си какво ще е в 9-ти..ще те гонят за автографи и ще ти хвърлят сутиени. И за да разбереш,че заяждането не е единствената ми цел-когато едно момиче те харесва,заради това което си,надали ще ти гледа ръста.Аз познавам момче високо 1.85 и друго,което е 1.65..макс.Първия е голям сладур,но втория повече ми допада по характер.Пука ми за ръста му.Волейбола,баскетбола и прочие,не развиват ли това,което си го имаш заложено в гените ? Не може примерно майка ти да е 1.56,баща ти 1.68 и ти да си 1.80.

  17. #17
    1,60 верно си е малко за момче..
    кофти, ама не може да направиш кой знае кво.

    Имаш време да растеш, разбирам да си на 18-19 години със същия ръст - тогава вече има място за притеснения.

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  18. #18
    Супер фен Аватара на TheGirlNextDoor
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    `Soмэewhэrэ...
    Мнения
    2 619
    лелее човече не се притеснявай от такива неща....сега ще си в ново даскало...нови хора.Не всички момичета гледат колко си висок...ако си някакъв сладур няма значение колко си висок...а ти не си чак толкова нисък познавам доста по-ниски момчета но компенсират това с др качества ...просто спри да се притесняваш и си живей живота

    ПП:постни някой снимка да те видим
    това което ме боли най-много е,че бях толкова близо...
    имах толкова много да ти кажа...и гледах как си отиваш..

  19. #19
    Супер фен Аватара на TheGirlNextDoor
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    `Soмэewhэrэ...
    Мнения
    2 619
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    малка пишка стои в основата на темата!
    тъка ли мислиш.... като се замисля в 7 клас не е това най-гледаното нещо
    това което ме боли най-много е,че бях толкова близо...
    имах толкова много да ти кажа...и гледах как си отиваш..

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от ~*RoNi*~
    Де*ба нали си ..."известна личност" ? Нали си от тея готините...на тях не ми намират кусури.Иначе ти предлагам да ходиш на кокили...друг вариант няма.

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  21. #21
    под известна личност нямах предвид това, което си мислите..Просто имам много познати от старото ми училище..не сте ме разбрали правилно..Ами снимката е малко стара от края на учебната година, тогаз бях с бритон, ама го изравних и го дигнах нагоре..
    а снимка не ми се показва много

  22. #22

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    101
    ако си се илмирал много, тренирай баскет
    ЧЕ ИГРАЕ ВИНКЕЛО!!!ПЕРНИКО НАТИСКА!

    Dobro jutro moja voljena
    Dal te iko voli kao ja
    Dobro jutro moja voljena
    Ne voli te niko kao ja

  23. #23
    Познавам едно момче 10 клас 163/4 висок

  24. #24
    Ти па им се връзваш? Те те свалят тука и ти искат снимка да видят дали си заслужава. Тая тема с ръста си я написал,понеже нещо се е случило,ти си се комплексирал и сега ти е кофти.Съветвам те да легнеш и да поспиш.Утре сутринта ше ти е минало и няма да се чувстваш така тъпо като сега.

  25. #25
    не искам да те разочаровам.. но нищо не ми се е случило..Дори вчера ходихме на басейн с 1 приятел и 2 момичета и си напрайхме яко кефа, просто неска се подсетих и се чудех как като вървим на 15ти септември с него ще изглеждам хипер нисък..!?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си