.

Виж резултатите на анкетата: Da go naprava ili ne???

Гласували
81. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • DA

    62 76,54%
  • NE

    19 23,46%
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 84
  1. #1

    НАПРАВИХ ГИ :D

    Zdrasti. Pochnah da prava hartieni jeravi. Ako ne znaete kvo e tva i predi sym pisal tuka http://www.teenproblem.net/f/viewtop...er=asc&start=0 Napravih 999 i ot nqkolko dena mislq dali da ne se izebavam/precakam sam Chuda se dali vyobshte da prava poslednoto. I s nego iz bez nego tva, za koeto si mislq nqma da se sbydne... taka che Ta kakvo shte me posavetvate Da si naprava li sam gadno Pone shte e smeshno Tolkos trud i da ne naprava poslednoto

    P.S. Mai stana dvusmislica sys vyprosa v anketata. Po techno zadedeno: Da naprava li posledniq jerav?
    Straha da ne izgubish nai vajniq chovek v jivota si te razqjda malko po malko, osobeno ako straha e poroden ot sobstvenite ti greshki ;(

  2. #2
    Абе ти луд ли си?! Толкоз много малки жеравченца и ти да прецакаш всичко! Само си помисли колко много пред теб са се захващали и не са ги довършвали...а ти си ги направил всичките! Хубаво е поне себе си да уважаваш

  3. #3
    Добре ли си бе пичага..Давай, пробвай..Малко хора са успели да го направят..Как няма да довършиш последното, след време ще се ядосваш за лекомислената ти постъпка..?!

  4. #4
    Супер фен Аватара на TheGirlNextDoor
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    `Soмэewhэrэ...
    Мнения
    2 619
    направи го бе,тутманик,..ако се збъдне и да не нищо не ти струва ....не си прави сам мастийски номера има кой да ти ги праий
    това което ме боли най-много е,че бях толкова близо...
    имах толкова много да ти кажа...и гледах как си отиваш..

  5. #5
    `noтhИng...^ е*ати обръщението..са ми се дояде тутманик.

    Он:ше е много тъпо след всичкия къртовски труд,да зае*еш всичко.Направи и последното жеравче,пожелай си там нещото и чакай.Ако не се сбъдне на Коледа опитай пак.


  6. #6
    Супер фен Аватара на TheGirlNextDoor
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    `Soмэewhэrэ...
    Мнения
    2 619



    направи ги бе...тамън ша каиш става ли та и ние да почнем ...ако толкос искаш да си напраиш гадно им а мн др начини...
    това което ме боли най-много е,че бях толкова близо...
    имах толкова много да ти кажа...и гледах как си отиваш..

  7. #7
    Аватара на _showy_
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    София
    Мнения
    652
    just do it

  8. #8
    Толкова много си направил, 4е на последното ли 6те се откаже6????? Опитай ни6то няма да ти стува а може и желанието ти да се сбъдне!!!

  9. #9
    Много простотии съм прочел до сега в тоя форум,обаче това направо ме съсипа,пич ти си напълно откачил

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от ~Brooke~
    Абе ти луд ли си?! Толкоз много малки жеравченца и ти да прецакаш всичко! Само си помисли колко много пред теб са се захващали и не са ги довършвали...а ти си ги направил всичките! Хубаво е поне себе си да уважаваш
    +1 а пък и желанието ти може да се сбъдне

  11. #11
    За кво толкова си се трепал ... много ясно, че трябва да го направиш иначе ще се преебеш сам! Нищо не губиш, само любопитството дали легендата е истинска. Направи го и после кажи действа ли

  12. #12
    Повече от фен Аватара на anSsito
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    478
    оО изумяваш ме..
    Наистина какво ти коства да направиш последния? Направил си 999,а се чудиш за 1.. За какво си се трудил иначе? По-добре го направи,дори и заради самото любопитсво..
    "Не поглеждай назад към миналото и не съжалявай, че си е отишло. И не се тревожи за бъдещето, което ще дойде. Живей в настоящето и го направи толкова хубаво, че да си струва разбитото сърце."

    Айда Скот Тейлър

  13. #13
    аз мисля че се бъзикаш
    And everyday when the knife in my back starts to twinge n' turn,
    My eyes are catching fire and my heart starts to burn.
    A foot away from you is like a bit closer to heaven,
    Then again it's like being needled 24/7

  14. #14
    работата не е да ти кажат,че се сбъдват така желания,а сам да повярваш и да го направи.

    Браво за търпението,за труда и за вярата.Аз те съветвам а направиш и последното,но не само за желанието,но и за лично удовлетворение.

    само моля те кажи как се правят,че искам и азз да го направя?

    А да и ако знаеш точно легендата ще те помоля да я разкажеш
    Липсата на доказателства за съществуването на нещо, не е доказателство за неговата липса! Абе истината е някаде там ...

  15. #15
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295

    Re: Да се избазикам ли със себе си :D

    Цитирай Първоначално написано от maharbal
    I s nego iz bez nego tva, za koeto si mislq nqma da se sbydne...
    Значи нищо не ти пречи да го направиш.Хайде....заради мен.......

  16. #16
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Ти трябва да си луд за да го направиш!
    Не го прави!

  17. #17
    Голям фен Аватара на Forest_girl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    в къщи =)
    Мнения
    752
    Направи го бе човек!
    Толкова труд и накрая нищо, направи го, а пък желанието може и да се сбъдне кой знае. После може да съжаляваш!

    Направи гоооо

  18. #18
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Az sum ujasno skeptichno nastroena i vse pak - napravi go.

  19. #19
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Хах, гласувах с да, защото забравих какво беше заглавието на темата, бях убедена, че гласувах да направиш и последния.

  20. #20
    Аватара на Emery
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    238
    Do it like they do on the Discovery channel- като видях Do it се сетих за рекламата ся сериозно направи го, къф е бил смисъла да ги правиш като няма да ги довършиш?!

  21. #21
    не,зарежи всичко!

  22. #22
    мен ми се струва че смисъла на тия глупости и да те накара да повярваш в тва което искаш пък току виж станало...
    иначе не знам..така и така си се ебаваш,не ми пука особено

  23. #23
    Аве поне дай снимка на толквоа много хартия на едно място, йебаси :Д

  24. #24
    Айде направи последното и престани да ни занимаваш с твойте жерави ! Достатъчно хартия изхаби за желанието си ! Като не вярваш , че ще се сбъдне защо само си губиш времето с глупости ?

  25. #25

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    360
    Koga gi napravi ? Predi pet dena beshe oshte na 200 Aide, pravi gi, puk toky vij mackata ti vurje Yspeh, suvsem iskreno ti go pojelavam

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си