.
Затворена тема
Страница 1 от 9 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 214
  1. #1

    Сухо вече 11 месеца....

    Има много теми четох ги, ама все пак моя случай макар и повтарящ се е индивидуален. Значи моята приятелка е на 18 години, аз съм на 19. А секса е мираж. Говоря за всякакъв вид. Четох преди малко тема, че един пич чакал 10 месеца ама правил анален...е Аз никакав не правя, обичах я ама ми писна, за кво сте такива путките? За пред хората ли варвя само? Първите 3 месеца не се обадих изобщо, защото това е началната бариера, минаха обаче още 3, и на 6тия месец попитах - не била готова и аз замълчах, стана 10 месеца и резултат няма, а преди 4 дена стана 11тия месец...Секс просто няма, всичко се изпари, писна ми да чакам, тя ми казва как не прощава изневяра, а не иска да го прави и с мене...Кво е тва? на 18 години не е готова да го направи с мен вече 11 месеца? ама и всеки ден ми говори обичам и тн....кво да правим? съвет?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Ми моя 12 месеца ме чака, ако я обичаш достатъчно ще я изчакаш да стане готова

  3. #3
    Голям фен Аватара на danny_f4e
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    на брега на морето
    Мнения
    534
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto
    Ми моя 12 месеца ме чака, ако я обичаш достатъчно ще я изчакаш да стане готова
    +1 и при мен така
    "Детството не е от раждането до определна възраст, възрастта, в която детето пораства и прибира детските неща.Детството е царството, в което никой не умира." - Е. Сейнт Винсънт Милей

  4. #4
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Не че нещо но аз психически няма да издържа.При сегашното ми гадже някаде при 1-вия месец стана играта.Иначе тя беше готова да ми пусне на рожденния ми ден а тва беше на 2-рата седмица,но аз не исках.A на бившия си за 4 месеца му пуснала само 2 или 3 пъти хаха .. Пич за 11 месеца да те обича и да не е готова нз някакси не ми се връзва Ако я е страх поговори си с нея .

  5. #5
    трябва да я предразположиш.. за нещастие много малко момчета знаят как да предразполагат момичето за секс.. за да ти позволи да я отвориш тя трябва да се чувства много спокойна и сигурна с теб.. ама то си зависи и от момчето де..

  6. #6
    Супер фен Аватара на preichetoy
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София, Люлин
    Мнения
    1 843
    Преди малко СМЕХ ми се оплакваше, че бил на сухо 2 седмици и вече полудял...
    mindscan

  7. #7
    много сте ми интересни някой момичета, "ако я обичаш ша чакаш", аз мога да кажа, че ако ме обича поне 1 свирка може да удари нали? и като почнете да се хвалите приятеля ми ме чака 11-12-13 месеца и бил мн мил, вие сте глупави само си тормозите приятелите, показват ви се свестни и дай ся да чака, после що по курвим ходим..е как няма да ходиш, ся 11 месеца нищо не съм правил, момиче нищо и нищо не й казвам, щото няма смисал. Ама ви казвам и на други момичета, колкото и да е чакането на повече от 6 месеца събира ГНЯВ. Мотаят та и те правят на глупак, "не съм готова" "ами ако ме боли" "ти наистина ли ме обичаш" "ами ако ме оставиш след това" и такива лайнарии, и после викате - " ма те момчетата мн тъпи, само за секс мислят, моя го даржа 8 месеца и само за това хленчи". Мене не ми е до едното ебане, ем за тва да покаже, че поне струвам нещо за нея, че би готова да направи нещо за мен, да даде част от себе, ама не...

  8. #8
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от preichetoy
    Преди малко СМЕХ ми се оплакваше, че бил на сухо 2 седмици и вече полудял...
    Да..


    Ари, бе, човек. Къф си го дървил цели 11 месеца.

    айкентбилийв.

    Тази ако те обичаше, щеше да те е ощастливила вече...... тя приятелки няма ли!? Да й говорят колко хубаво нещо е секса? Или баща й не й дава още!!!!!!!!!!!!!!!?

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от danny_f4e
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto
    Ми моя 12 месеца ме чака, ако я обичаш достатъчно ще я изчакаш да стане готова
    +1 и при мен така
    ae vi ludi li ste ? i ko 2 godini 6e minat.. 6e skasa s nego i 6e stane gotova.. s dr ! be q.. kusai s neq.. i zemai druga ! kfo e tfa.. !

  10. #10
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Цитирай Първоначално написано от drugar_komunist
    много сте ми интересни някой момичета, "ако я обичаш ша чакаш", аз мога да кажа, че ако ме обича поне 1 свирка може да удари нали? и като почнете да се хвалите приятеля ми ме чака 11-12-13 месеца и бил мн мил, вие сте глупави само си тормозите приятелите, показват ви се свестни и дай ся да чака, после що по курвим ходим..е как няма да ходиш, ся 11 месеца нищо не съм правил, момиче нищо и нищо не й казвам, щото няма смисал. Ама ви казвам и на други момичета, колкото и да е чакането на повече от 6 месеца събира ГНЯВ. Мотаят та и те правят на глупак, "не съм готова" "ами ако ме боли" "ти наистина ли ме обичаш" "ами ако ме оставиш след това" и такива лайнарии, и после викате - " ма те момчетата мн тъпи, само за секс мислят, моя го даржа 8 месеца и само за това хленчи". Мене не ми е до едното ебане, ем за тва да покаже, че поне струвам нещо за нея, че би готова да направи нещо за мен, да даде част от себе, ама не...
    Ми човек кво да ти кажа, за едно момиче първия път е специален(поне за повечето) и искат всичко да е перфектно, защото ако го направиш с неподходящ и после съжаляваш, просто недей да й даваш зор, защото тя го възприема точно все едно си за едното ебане с нея. Не знам какви са виотношенията, но аз на моя му споделях как се чувствам, от какво ме е страх и тем подобни. А за свирките... ми аз на моя още не съм му правила, защото ме е срам да не се изложа нещо просто някой хубав слънчев ден, докато си говорите с твойта уж случайно и подхвърли...

  11. #11
    мога ви кажа че точно тея путки, дет по сумати време ги чакаш и се мислят за свестни са бахти боклуците! ДА, БОКЛУЦИ. едно е човек да е свестен, друго е да е консерва, нал се сещаш? Минала година работих с една 26 годишка беше касиера, с красносани вежди космясали раце и космясали крака, а имаше някакав чар, но беше девствена и се хвали с това, НА 26 ГОДИНИ - СВЕСНО МОМИЧЕ ЛИ Е ТВА? или селска джофра? Едно е да чакаш 6 месеца -15-16 годишна може и 17. друго е 18 годишна да ми говори как 1 година не се отпуснала? Ем задръстена путка, а там първите 2 поста са същите. Най добре са курвите чесно казано. Един път се живее, каде ще се пазиш за 20+ години и да пробваш само с 1. та после никой да не те ще? Може всичко да си говорите за курвите ама поне си правят кефа.

  12. #12
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Ми аз лично мисля, че 16 не е късна възраст за губене на девствеността, така че няма как да знаеш какви сме ние "първите две"

  13. #13
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto
    Цитирай Първоначално написано от drugar_komunist
    много сте ми интересни някой момичета, "ако я обичаш ша чакаш", аз мога да кажа, че ако ме обича поне 1 свирка може да удари нали? и като почнете да се хвалите приятеля ми ме чака 11-12-13 месеца и бил мн мил, вие сте глупави само си тормозите приятелите, показват ви се свестни и дай ся да чака, после що по курвим ходим..е как няма да ходиш, ся 11 месеца нищо не съм правил, момиче нищо и нищо не й казвам, щото няма смисал. Ама ви казвам и на други момичета, колкото и да е чакането на повече от 6 месеца събира ГНЯВ. Мотаят та и те правят на глупак, "не съм готова" "ами ако ме боли" "ти наистина ли ме обичаш" "ами ако ме оставиш след това" и такива лайнарии, и после викате - " ма те момчетата мн тъпи, само за секс мислят, моя го даржа 8 месеца и само за това хленчи". Мене не ми е до едното ебане, ем за тва да покаже, че поне струвам нещо за нея, че би готова да направи нещо за мен, да даде част от себе, ама не...
    Ми човек кво да ти кажа, за едно момиче първия път е специален(поне за повечето) и искат всичко да е перфектно, защото ако го направиш с неподходящ и после съжаляваш, просто недей да й даваш зор, защото тя го възприема точно все едно си за едното ебане с нея. Не знам какви са виотношенията, но аз на моя му споделях как се чувствам, от какво ме е страх и тем подобни. А за свирките... ми аз на моя още не съм му правила, защото ме е срам да не се изложа нещо просто някой хубав слънчев ден, докато си говорите с твойта уж случайно и подхвърли...
    ХАхахха 95% от случайте момичетата съжалявате че точно онзи ви е отворил.Кво толкова има да му мислите вярно че който ви отвори после като го видите ви омекват колената и сте луди по него.Но кво толкова специално чакане тряя да има пф.В жена акъл и в яйце перушина трудно ще намериш

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    383
    Мисля,че някои хора не разбирате едно.Тя няма желание за секс.Това не значи ,че не те обича.
    Просто хормоните в нея не изискват да прави секс.Нима това искаш от момичето,което обичаш,с което си от 11 м и твърдиш ,че уважаваш!? Да прави нещо,което не иска.Че като има такъв спомен от първия си приятел,със следващия да не мислиш,че ще е по-различно.
    Ще съсипеш психиката й,живота й.това ли искаш?

  15. #15
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Цитирай Първоначално написано от fifinkathefreak
    Мисля,че някои хора не разбирате едно.Тя няма желание за секс.Това не значи ,че не те обича.
    Просто хормоните в нея не изискват да прави секс.Нима това искаш от момичето,което обичаш,с което си от 11 м и твърдиш ,че уважаваш!? Да прави нещо,което не иска.Че като има такъв спомен от първия си приятел,със следващия да не мислиш,че ще е по-различно.
    Ще съсипеш психиката й,живота й.това ли искаш?
    Може ли едно 18 годишно момиче или момче хормоните да не го карат да иска секс само тва ми обясни ?

  16. #16
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    ^^според мен съсипванет на живота е малко пресилено

  17. #17
    Пич... съжалявам за гадната ситуация,но сега ще ти разкажа нещо... Значи, имам приятелка, която е на 19 и тя си има приятел,който е на 21,заедно са 4 години и тя ми се кълне,че никога не е спала с него,защото не е сигурна,че той е човека... Аз естествено не съм чак толкова тъпа,че да и повярвам,но тя така твърди пред всички,макар че не виждам никакъв шибан смисъл... както и да е. Мисълта ми е,че всяка жена е различна, има такива които цял живот ще се дърпат за всичко, има и такива дето са много дашни. Ако ти искаш да чакаш приятелката ти да стане "готова" да я наебеш - чакай я, ако ли не хващаш си пътя и право вкъщи. Така хем ти ще можеш да си хойкаш, хем тя да си се лигави с друг

  18. #18
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Цитирай Първоначално написано от Vin Diesel
    Цитирай Първоначално написано от fifinkathefreak
    Мисля,че някои хора не разбирате едно.Тя няма желание за секс.Това не значи ,че не те обича.
    Просто хормоните в нея не изискват да прави секс.Нима това искаш от момичето,което обичаш,с което си от 11 м и твърдиш ,че уважаваш!? Да прави нещо,което не иска.Че като има такъв спомен от първия си приятел,със следващия да не мислиш,че ще е по-различно.
    Ще съсипеш психиката й,живота й.това ли искаш?
    Може ли едно 18 годишно момиче или момче хормоните да не го карат да иска секс само тва ми обясни ?
    еми тя Кремчето в една друга тема много добре го обясни: ако никога не си ял шоколад няма как да знаеш, че е вкусен и съответно няма да имаш нужда да го ядеш

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    383
    Vin Diesel

    Ооо..да..не са една или две тези,които познавам.Зависи от средата,в която си израснал.ако нещата около теб,в обстановката ти не крещят "секс" ще искаш секс,ама на върба.Секса е заложен в нас,но трябва и да се отключи някак.

    Spider4eto

    Ок,сексуалния й живот.

  20. #20
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Ми има една от мойта улица на 25 години и е откачена и ходи на секта и яде само всеки понеделник и е девствена.Ако и вие чакате след 18 годишна възраст да правите секс за мен не сте нормални

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    383
    Сега ще вадите от 9 кладенци вода.Секти,глупости.Има си съвсем нормални девствени момичета на по 17.8.9.20.Всичко опра до опит и наблюдения,

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от fifinkathefreak
    Vin Diesel

    Ооо..да..не са една или две тези,които познавам.Зависи от средата,в която си израснал.ако нещата около теб,в обстановката ти не крещят "секс" ще искаш секс,ама на върба.Секса е заложен в нас,но трябва и да се отключи някак.

    Spider4eto

    Ок,сексуалния й живот.
    Оттам излизаме ии на друга тема. Какво е видял човек през израстването си? Който живее на село и не вижда по надалеч от носа си, и най елементарните работи ти се виждат сложни и непостижими. Аз съм се обедил колкото по-отракан е един човек, толкова повече расзъждава и толкова повече неща опитна (безвредни). А един селянин, расъл в саксия не вижда надалеч, за този човек секса а каквото и да е - е нещо за ВИСШАТА КЛАСА ХОРА. По темата моята приятелка макар и на 18, има мисловна дейност на 13. От там идва и въпроса кво правя аз с нея? На който и аз немога да си отговоря, просто има нещо в нея което ме влече...

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    383
    Другарю,
    виждам,че разсъждаваш по въпроса.Щом си се насадил на пачи яйца,това ще си мътиш.Щом осъзнаваш ,че акъла й е на 13 - къв секс,кви 5 лв?
    Съобразителност.А,да,дирек ен въпрос - защо не иска - не си човека,няма желание.или какво.И не й давай опции.Ще се измъкне.

  24. #24
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Абе за нащо поколение на 18 години и вече да не си правил секс за мен не е нормално мое си мнение.Айде едно време баба ми като са е пазела за сватбата се е оженила на 18 и пак е правила секс на 18 а ся кво да чака до 30 години ли

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    383
    Цитирай Първоначално написано от Vin Diesel
    Абе за нащо поколение на 18 години и вече да не си правил секс за мен не е нормално мое си мнение.Айде едно време баба ми като са е пазела за сватбата се е оженила на 18 и пак е правила секс на 18 а ся кво да чака до 30 години ли

    Когато ти се прави секс,тогава ще правиш.12,15,18,32,47.
    Свободна държава,свободни хора.Избор.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си