- Форум
- По малко от всичко
- Всичко тийн накуп
- High Times
Какви са мненията ви за филма?
За скейтинга като цяло?
Някой бил ли е на High Times - Монтана 2007?
Аз лично не съм от феновете. Голяма част от хората в България, каращи скейт, го правят само, за да бъдат готини. Естествено, има наистина добри, но са ужасно малко. Проблемът не е в липсата на условия, в това, че няма рампи и скейт паркове. Много често пия бира на Паметника, но рядко виждам някой на рампата. Хората идват, носят скейтовете в ръка и така си отиват. Всичко това изглежда като допълнение към стила - смъкнат съм, `що да не карам и скейт?!
Относно фимлът...очаквах повече...
High Times - Монтана 2007...Не знам за какво им е в Монтана рампа, но като цяло можеха да направят някаква г/д мащабна реклама на феста. И в момента за Summer Jam Sofia 2008 се знае малко. Ще стане страшен купон, но голяма част от хората в България няма да знаят, че ще се се състои нещо наистина зрелишно. Е това е далеч от темата.
ми гледах го и си мисля че наистина няма да е зле да се развие и върт скейтинга в България![]()
За филма- не е лош, но очаквах повече...
Ми съгласен съм с мнението ти за повече яснота околко събитията...повече реклама...
Аз скейт не карам, падам си по гледането, за това ще ми интересно и сигурно ще дойда на Summer Jam-а, който ще се състои на?
![]()
we give it all.
Summer Jam Sofia е freerun състезнияе. Ще се проведе към края на август.Първоначално написано от TellMeYourName
Има места за върт скейтинга. Има рампи. Ако имате желание, ще тренирате повече и ще го развиете. И тогава няма да канят чужденци, за да откриват рампите ни.Първоначално написано от haterkata
^не, няма места за върт скейтинг, рампи няма или са в окаяно състояние, ако си гледал филма, знаеш за какво ти говоря
"за какво им е в Монтана рампа" - ами събра се подписка, обикаляше се по училищата и навсякъде изобщо и за 3-4 години се направи всичко и се построи рампата. скейтъри и блейдъри има, не е като да няма, недей да си мислиш, че Монтана е някакво забравено от бога мястопоказателен е факта, че тук рампата все пак се направи, а в София например от адски много години се опитват да си изпросят някаква рампа, но остават нечути от общината. затова и доста хора от всякакви градове идват да карат тук.
рекламата за феста беше доста мащабна като за такова събитие. и все пак, не знам дали го осъзнаваш, но за мащабна реклама се искат и страшно много пари, които нито общината има, нито има кой да и ги даде. въпреки това повечето хора, които познавам и се интересуват от скейт(говоря ти за хора от всички краища на България) знаеха за събитието и който имаше желание и възможност, беше там.
за филма - като цяло ми хареса, само дето за частта с интервюто можеха да изберат някое по-симпатично място, а не оная стая с бюрото и моливника...доста суховато ми се стори на места, но, пак казвам, като цяло и като за първи подобен български филм, са се справили добре.
kade moga da go gledam toq film
If you can hear me, I need help I'm caught and
I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
This fucked off hand that G. delt lazarus help
Me cause he's hazardous to T's health.
I'm a psycho baby
It's about to drive me crazy
В Бъгария няма много хора, които имат желание и възможност да практукуват върт скейтинга. Повечето са позьори.Първоначално написано от fаke
Не казвам, че не е хубаво това, че в Монтана има рампа - напротив, прекрасно е. Само, че София е мястото, където има с пъти повече скейтъри и това съоражение би било по-полезно. Ако не в София, то във Варна, Пловдив...
Рекламата не беше мащабна не защото нямаше пари, а защото нямаше желание. От там идват проблемите.
http://www.hightimesthemovie.com/Първоначално написано от b0Nb0n