.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Спешно!!!

  1. #1

    Спешно!!!

    Здравейте,преди два дни пуших трева и утре ще ми взимат урина за изследване,как да я пречистя или какво да сложа в нея за да излезне отрицателен тест,изследванията са за високо кръвно ако има значение(think) .Моля ви спешно е!!!

  2. #2
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Мисля, че няма да те хванат, при положение че не ти правят тест за наркотици. Случвало се е да ми взимат кръв, щото съм болна, не съм била чиста и никой нищо не ми е казвал, тъй че спокойно.

    Иначе е невъзможно да се изчистиш за 1-2 дни.
    Собственост на Canis_Dirus

  3. #3
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Цитирай Първоначално написано от _Cuddly_
    Мисля, че няма да те хванат, при положение че не ти правят тест за наркотици. Случвало се е да ми взимат кръв, щото съм болна, не съм била чиста и никой нищо не ми е казвал, тъй че спокойно.

    Иначе е невъзможно да се изчистиш за 1-2 дни.
    т'ва прозвуча мн генгста "не съм била чиста" кефиш :P
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  4. #4
    не,имах високо кръвно седмица преди тва и оня ден пуших и утре ще трябва да пикая за да ми изследват пикнята та въпроса ми е как да се изчистя,защото съм чувал,че седи мин. седмица,аа и преди тва няколко пъти съм пафкал ако има значение,а и може ли да се разбере това от пикнята

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Наркоманяци гадни, мрете по кофите бе!

    Робинята на Quench

  6. #6
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Цитирай Първоначално написано от slarutan
    не,имах високо кръвно седмица преди тва и оня ден пуших и утре ще трябва да пикая за да ми изследват пикнята та въпроса ми е как да се изчистя,защото съм чувал,че седи мин. седмица,аа и преди тва няколко пъти съм пафкал ако има значение,а и може ли да се разбере това от пикнята
    Няма как да се изчистиш мой човек... За няколко дни е невможно. Веществото седи в урината около седмица. Мен ме хвана с тест за трева... за обикновен тест не знам.

  7. #7
    а сигурно ли е,че ще се разбере,че е употребявано нещо,междо др. е беше в пон

  8. #8
    моля вии

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си