.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Матура

  1. #1

    Матура

    сори ако има такава тема.. търсих , но от шока може да не съм я видяла ..

    вярно ли е това ????

    Втора задължителна матура - по математика, ще има за всички абитуриенти, съобщи вчера в специално интервю за “Труд” министърът на образованието Даниел Вълчев.
    “Това може да стане след моя мандат, но такива са перспективите”, заяви той. Не е изключено задължителният изпит с решаване на задачи да влезе в сила и от догодина. Сега гимназистите държаха задължително само матура по български език и литература. Вторият зрелостен изпит бе по предмет по избор на учениците. Разликите в оценките от матурата по математика е много голяма и се налага да преосмислим позицията си, каза министърът.

    Hold, hold me for a while ... I know this won't last forever ... So hold, hold me tonight
    before the morning takes you away ...

  2. #2
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Не се кокори!
    По математика имаше най-малко двойки и най-много отлични оценки.
    Бля-бля... ти на такива далечни новини вярвай и се панирай отсега.

    ПП:Д'еба, правя всичко друго, за да стоя далеч от тъпия евро-доклад.

  3. #3
    аз няма да съм с математика , исках с чужд език, но щом по математика става задължителна ,ако не я изкарам няма да взема диплома и да кандидатствам .. а на мен никак не ми се отдава математика и кво сега цялото ми бъдеше отиде на майната си

    Hold, hold me for a while ... I know this won't last forever ... So hold, hold me tonight
    before the morning takes you away ...

  4. #4
    Не вярвам да го въведат от тази година! Ако пък го направят - лошо! Кроях някакви планове да си завърша средното образование все пак...

  5. #5
    За матурата по - математикa......да мислят да я направят задължителнa,но след 3 години , не по-рано.

    ВИНАГИ ЩЕ Я ОБИЧАМ!!! Руми винаги ще бъде най - великата певица!!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=191960

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от SeXyL[!
    Nk@]За матурата по - математикa......да мислят да я направят задължителнa,но след 3 години , не по-рано.
    дано да си права

    Hold, hold me for a while ... I know this won't last forever ... So hold, hold me tonight
    before the morning takes you away ...

  7. #7
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Хах, да имат късмет просто Ако го направят, аз направо ще престана да ходя на даскало
    Не, сериозно не е честно това, не на всеки му се отдава математиката, а и не е нещо, което ни е нужно(като БЕЛ-а например..), но дори това да стане, няма да е на тази матура .. , а мен тя ме интересува
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  8. #8
    Да,хора не искам да ви обнадеждавам или нещо подобно ,но може и да го направят. Аз съм от завършилите тази година и как според вас ни доиде на нас новината в края на 11 клас,че в 12 ще имаме 2 матури? Така че ако го направят това с математиката хич няма и да се учудя.Но има хоря,които хич не я разбират тая математика,не има трябва и хич не искат да се занимават с нея. Тогава за какво ще я въвеждат???????? Само да изтормозят още повече учениците и да им съсипят дипломите.А и на матурата има задачи второ равнище-и какво правят хората,които учат само първо? Ако решат да въвеждат математиката сигурно ше е на средно ниво,де да знам.Но догодина има още време все пак,но е хубаво да си имате едно наум.
    Impossible Is Nothing!

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Няма, няма- спокойно. Доколкото знам, това е доста старо изявление на министъра( месец, месец и половина). Спомням си, че беше казал, че най- малко след 3 години би било възможно. Засега си остава същото.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си