.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 60
  1. #1

    Трябва ли винаги той да плаща?!

    Здравейте, не знам темата дали е точно за тук, но на мен ми се стори най-правилия раздел.Въпросът ми е: обичате ли приятеля ви да плаща сметката винаги, да ви купува разни неща и смятате ли, че е нормално? На мен лично не ми е приятно винаги той да плаща, не знам става ми неудобно.....Та кажете мнението си

  2. #2

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    313
    Ми донякаде е нормално все пак е мъж , но не мисля че само тои трябва да плаща ..... понякога трябва и ти ( моми4ето) да плаща .
    Mi ricordo montagne verdi e le corse di una bambina,con l'amico mio piu sincero,un coniglio dal muso nero.

    Skype: big_aries_15

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Cherlotte
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    338
    И аз не мисля, че е нормално. В крайна сметка ако смятате, че момичетата и момчетата, жените и мъжете са равнопоставени, трябва да е така във всяко отношение - включително и плащането на сметките.

  4. #4

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в лайната!
    Мнения
    952

  5. #5

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    313
    Може би е малко позволено на мъжа да плати една две сметки повече но не всичко просто защо да не би ние жените да не можем да си платим обувките или парцалките дето сме си взели .
    Mi ricordo montagne verdi e le corse di una bambina,con l'amico mio piu sincero,un coniglio dal muso nero.

    Skype: big_aries_15

  6. #6

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939
    Еми....моя плаща.....биеме се ,караме се....и не мога да му надвия............. и на мен ми е неудобно...ама ко да правя.По-добре от колкото да се излагаме....в заведенията
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  7. #7
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    абе ..... на мене що никога никои нищо не ми плаща ?!?!???!?!????!?!?!
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  8. #8
    Не обичам да ми плащат сметката.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  9. #9
    I az ne obi4am i ako ne moga da nadviq pravq se 4e otivam do toaletna i pla6tam az. I kato re6i da pla6ta oppp iznenada smetkata e platena.

    a ako ne mi mine nomera sled 1-2 negovi pla6taniq na bazik mu kazvam "aide sega ne s enaduvai 4e ne moje6 da tarpi6 ako momi4e te 4erpi"
    Голям размер на картинката! /machoka/

  10. #10
    Аватара на BeboP
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Pays de la Loire
    Мнения
    539
    ^ Аз също не обичам, затова често спорим. Но рядко постигам 'успех'...

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    И аз не мисля, че е нормално. В крайна сметка ако смятате, че момичетата и момчетата, жените и мъжете са равнопоставени, трябва да е така във всяко отношение - включително и плащането на сметките.
    absolutno sum suglasna!!Da ne bi mujut da ni upravlqva,ako si nezavisima jena ,trqbva sama da si pla6ta6..V4era priqtelq ne mu dostigaha 60 st. i az doplatih ,posle mu kupih duner hahah.Po4uvstva se mn neudobno 4ee stana taka,no kakvo puk...???

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  12. #12
    Научи се да разпознаваш разделите..

    по темата - еми не е лошо някой да ти плати сметката.
    Поне едно приемущество на жените!!

  13. #13
    Повече от фен Аватара на Cherlotte
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    338
    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    И аз не мисля, че е нормално. В крайна сметка ако смятате, че момичетата и момчетата, жените и мъжете са равнопоставени, трябва да е така във всяко отношение - включително и плащането на сметките.
    absolutno sum suglasna!!Da ne bi mujut da ni upravlqva,ako si nezavisima jena ,trqbva sama da si pla6ta6..V4era priqtelq ne mu dostigaha 60 st. i az doplatih ,posle mu kupih duner hahah.Po4uvstva se mn neudobno 4ee stana taka,no kakvo puk...???
    Ами да, и с моят приятел всичко почна, когато казах - "тоз път аз ще черпя" и така сега горе-долу се редуваме - не, че броим кой колко е дал, но е принципен въпросът по-скоро.

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Който има пари-плаща.Когато единият не е ял от 2 дни щото няма пари,другият го храни,понякога делим сметката в магазина,купуваме си един друг билети за концерт,дрехи,тн.

  15. #15

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    313
    Да това е добра идея но не само единия да плаща 2 месеца а след това дугия , но това с деленето на сметката е добро или единия черпи после другия
    Mi ricordo montagne verdi e le corse di una bambina,con l'amico mio piu sincero,un coniglio dal muso nero.

    Skype: big_aries_15

  16. #16
    Аз никога не съм оби4ала да ми плащат сметките , оба4е с приятеля ми не можеме да се разбереме по тоя въпрос.Много пъти сме се карали и аз съм му казвала 4е ми е неудобно да ми плаща сметките, оба4е той се не разбира.Не мога да го убедя да спре да ми плаща сметките
    98% от младото поколение слуша чалга!Ако си от онези 2% които я мразят, сложи това в подписа си!

  17. #17

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    313
    Казваш му там "Мило разбери ме чувствам се зле само като ти плащаш сметкака имам чувство че само за пари те използвам което н е така.." подобно нещо
    Mi ricordo montagne verdi e le corse di una bambina,con l'amico mio piu sincero,un coniglio dal muso nero.

    Skype: big_aries_15

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Xelliex*
    Казваш му там "Мило разбери ме чувствам се зле само като ти плащаш сметкака имам чувство че само за пари те използвам което н е така.." подобно нещо
    Мерси за съвета. Ще му го кажа и това , оба4е какво ли не съм му казвала и не можеме да се разбереме
    98% от младото поколение слуша чалга!Ако си от онези 2% които я мразят, сложи това в подписа си!

  19. #19

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    313
    Е тогава вече нз
    Mi ricordo montagne verdi e le corse di una bambina,con l'amico mio piu sincero,un coniglio dal muso nero.

    Skype: big_aries_15

  20. #20
    Емии на първа среща-да но после мисля,че ще бъде малко нахално от страна на момичето

  21. #21

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    313
    малко ?
    Mi ricordo montagne verdi e le corse di una bambina,con l'amico mio piu sincero,un coniglio dal muso nero.

    Skype: big_aries_15

  22. #22
    С приятелят ми ходим от мн0г0 време... и в продължение на година и няколко месеца... само ТОЙ я плащаше и на мен все ми ставаше неудобно....НО след дълги спорове и т.н. вече и аз плащам ..(понякога )
    ДобРиТе ВинАгИ гИ МрАзЯт и ВинАгИ иМ ТъРсЯт КосУрИ... Ако нЯмА НякОй СреЩу МеН, зНаЧи нЕ СъМ ПосТиГнАлА НиЩо.. вСе Пак ТеЯ , КойТо Не Ме тЪрПqт - ЗнаЯт кЪдЕ да Си Го НавРъТ !!!

  23. #23
    абе толкова ли съм лош че досега не съм плащал сметката на новата ? ( Тя е от 1 седмица само.. )
    The UNDERGROUND ain`t a style bitch ! The underground is A WAY OF LIFE !!!
    -------------------------------------------------------------------------------
    I wanna fuck my way to the garden, cause everyone needs a mother.. FUCKER !!!

  24. #24

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    313
    дам лош си , следващата требва да я платиш ти
    Mi ricordo montagne verdi e le corse di una bambina,con l'amico mio piu sincero,un coniglio dal muso nero.

    Skype: big_aries_15

  25. #25
    Аватара на nefchi_bs
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    In the middle of Nowhere
    Мнения
    2 184
    плащат не са ми гаджета ама си плашат
    само веднъж един не плати всимисъл плати си неговата сметка и аз трябваше да си платя моята...според мен трябва да плаща този които кани на кафе...а ако и двамата се поканят взаимно нз
    Imagine smoking weed in the streets without ... cops ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си