.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19

Тема: Nokia 5310

  1. #1
    Аватара на loving_you_
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В мечтите ти
    Мнения
    184

    Nokia 5310

    Чудя се дали да не си взема Nokia 5310, така че моля ви кажете какво мислите за телефона. Някой знае ли в момента на каква цена е???


  2. #2

  3. #3
    Аватара на loving_you_
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В мечтите ти
    Мнения
    184
    Цитирай Първоначално написано от xpucuto
    http://www.google.bg/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rlz=1T4SKPB_enBG246BG246&q=Nokia+5310
    Вече го търсих през google, но почти във всеки от сайтовете цената е различна и за това се чудех дали някой знае точно колко е

  4. #4
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    един приятел го има тоз телефон нз точно колко струва защот не му е БГ .. ама ве4е съжалява 4е си го е всел .... всеки 3ти е с телефон от таз серия мюзик експрес ,,,,,,,
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  5. #5

    :P

    телефончето си е перфектно мен мн си ме радва моя към него си има 2GB карта памет;слушалки;USB...г/д всичко дето ви трябва екстра телефонче,поне според мен

  6. #6
    Може да ти е от полза като заместител на мп3 плеър и батерията му е добра (една позната има).

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  7. #7
    Аватара на Loshev
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    in the sky
    Мнения
    70
    най ме радва на тоя телефон че има стандартна стерео букса и можеш да свържеш най-обикновенни слушалки.

    едит: ми не не трябва да си инжинер трябва малко от малко да разбираш за да намериш еквалайзера. Пък ако ми намериш нов ипод 2гб за 100лв. ми се обади, имаш 1 каса бира от мене..

  8. #8
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Цитирай Първоначално написано от Лошко
    най ме радва на тоя телефон че има стандартна стерео букса и можеш да свържеш най-обикновенни слушалки.
    Като преди това трябва да си ебати звуковия инженер така, че да го настроиш, че да слушаш нормално.
    При положение, че можеш да си вземеш IPod, някакъв свестен телефон и пак да ти останат 100 лева да се напиеш, не причината да има хора които да си купуват тия телефони.
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от BornFromPain
    Цитирай Първоначално написано от Лошко
    най ме радва на тоя телефон че има стандартна стерео букса и можеш да свържеш най-обикновенни слушалки.
    Като преди това трябва да си ебати звуковия инженер така, че да го настроиш, че да слушаш нормално.
    При положение, че можеш да си вземеш IPod, някакъв свестен телефон и пак да ти останат 100 лева да се напиеш, не причината да има хора които да си купуват тия телефони.
    Ти наясно ли си колко струват Иподите в България ... или идваш от друг свят ...

    По темата : Телефончето е добро ... Звука е прекрасен, стига да си с оригинални Нокиа слушалки, които ако ги няма в комплекта са доста скъпички ... Има готинка програма за преработка на песни и за правене на такива ... приятен е и доста добър ...
    “Her lips say no, but her hormones say 'Oh my God, yes, more.”

  10. #10
    Голям фен Аватара на unicorn_f
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    926
    аз имам такъв много е яко телефончето,симпатично е

  11. #11
    Голям фен Аватара на unicorn_f
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    926
    Цитирай Първоначално написано от ЕPu
    Може да ти е от полза като заместител на мп3 плеър и батерията му е добра (една позната има).
    и аз го ползвам повече за мп3
    ами аз си го взех за 350 с карта на сметка инъче беше към 450 май

  12. #12
    около 300-350..повече не е

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от oth_fenka
    около 300-350..повече не е
    толкова са ..
    най-щастливата :PpP

  14. #14
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170
    Бах мама му
    Аз живея в US и тук същият телефон е $300! Ебати "различията" в стандарта!
    ♥ ♥ ♥

  15. #15
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Цитирай Първоначално написано от HenykucT
    Цитирай Първоначално написано от BornFromPain
    Цитирай Първоначално написано от Лошко
    най ме радва на тоя телефон че има стандартна стерео букса и можеш да свържеш най-обикновенни слушалки.
    Като преди това трябва да си ебати звуковия инженер така, че да го настроиш, че да слушаш нормално.
    При положение, че можеш да си вземеш IPod, някакъв свестен телефон и пак да ти останат 100 лева да се напиеш, не причината да има хора които да си купуват тия телефони.
    Ти наясно ли си колко струват Иподите в България ... или идваш от друг свят ...
    Здравей българино. Аз съм от света в който има интернет и не е нужно да се съобразяваш с икономическите бъгове на държавицата ти, за да притежаваш нещо, което искаш. Много бих се радвал да се опознаем защото съществата на нисше интелектуално равнище не са толкова глупави в моя свят.
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  16. #16
    Аватара на YaNcHeToOo
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    някъде там...
    Мнения
    600

    Re: Nokia 5310

    Цитирай Първоначално написано от loving_you_
    Чудя се дали да не си взема Nokia 5310, така че моля ви кажете какво мислите за телефона. Някой знае ли в момента на каква цена е???


    http://globul.bg/bg/globul.price.list.html Вземи го много е хубав телефона, няма да съжеляваш, има си всичко!

  17. #17
    Аватара на loving_you_
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В мечтите ти
    Мнения
    184
    Мерси на всички за отговорте
    Преди няколко дни си го взех и съм адски доволна

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от loving_you_
    Мерси на всички за отговорте
    Преди няколко дни си го взех и съм адски доволна
    Честит да ти е :P
    Some things are better left unsaid!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си