.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    ЕДИН ВЪПРОС?ПОМОЩЩЩЩ?

    ХОРА ИМАМ ТЕЛЕФОН НОКИА 3110 КЛАСИК ОТ ДЕКЕМВРИ 2007-МА,НО 2 МЕСЕЦА СЛЕД КАТО СИ ЗЕХ КАРТА С ПАМЕТ ЗАПОЧНА ДА МИ СЕ ПОЛУЧАВА БЯЛ ЕКРАН 3-4 ПЪТИ И ПОСЛЕ СЕ ИЗКЛЮЧВАШЕ.НОСИХ ГО НА РЕМОНТ И ТЕ МИ КАЗАХА ЧЕ ОТ КАРТАТА,КАТО Я СВАЛИХА СИЧКО СИ Е НОРМАЛКО,НО КАТО Я СЛОЖА...ЗНАМ,ЧЕ ПРОБЛЕМЪТ МИ Е В ТЕЛЕФОНА,ЗАЩОТО ХОРАТА ВЪВ ФОРУМИТЕ ИМАТ СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ С ТОЗИ ТЕЛЕФОН ,АКО НЯКОЙ ЗНАЕ КАК СЕ ОПРАВЯ ТОВА ЩЕ СЪМ МУ МНОГООО БЛАГОДАРНА,АКО МИ КАЖЕ,ЗАЩТОТО Е СУПЕР ПРЕЕБАНО ТАКА!
    1.ХАКУНА МАТАТА - Късметът е там където подготовката среща възможността!!!
    2.Не плачи, защото е свършило. Усмихни се, защото се е случило.
    3.Печели без да се хвалиш!Губи, без да се оправдаваш!

  2. #2
    начи по принцип нокиата са хубави телефони и по принцип бъговете ги правят със слайдърите или с капачетата телефоните поне доколкото аз знам...нз къв е твоя смисъл не съм виждала точно коя нокиа е 3110 ..другото което може д е според мене ако примерно картата товари прекалено мн телефона ти, примерно ако е с памет дето телефона ти му идва в мн и затва може да не го поддържа нз иди питай в някой сервиз за ремонт на телефони..сори ако не съм помогнала

  3. #3
    Една моя фр. има като моята нокиа... и та тя си е сложила по-големичка карта с памет от моята и съм забелязала че мн. бавно и бачка нейният.
    Отче наш, ти който си на небето, слез на земята и си прибери версиите !!!

  4. #4
    ми 512 мб е зна4и въобще не е голяма!а е то за кои телефон става въпрос:
    http://www.gsm.bg/catalogue/phoneint.../?PhoneID=2277
    1.ХАКУНА МАТАТА - Късметът е там където подготовката среща възможността!!!
    2.Не плачи, защото е свършило. Усмихни се, защото се е случило.
    3.Печели без да се хвалиш!Губи, без да се оправдаваш!

  5. #5
    ем идва му голяма..по-добре си купи по-малка карта памет..не знам

  6. #6
    аз имам самсунг е200 и карта 1 гб до сега е нямало проблеми на повече от половин година ми е телефона ама ми казаха че ако 2гб си зема ще почне да ми прай проблеми...по-добре иди и говори със специалист

  7. #7

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    313
    аз имам самсунг е200 и карта 1 гб до сега е нямало проблеми на повече от половин година ми е телефона ама ми казаха че ако 2гб си зема ще почне да ми прай проблеми...по-добре иди и говори със специалист
    Mi ricordo montagne verdi e le corse di una bambina,con l'amico mio piu sincero,un coniglio dal muso nero.

    Skype: big_aries_15

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си