.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28

Тема: Обзор

  1. #1

    Обзор

    Интересува ме някой дали е ходил на Обзор на моренце и ако не го мързи да сподели как е там...

  2. #2
    Екстра. Миналата или по-миналата година направиха и едно много яко паркче. Тази година може и още нови неща да има.
    Абе там най-хубавото са вълните. Не се случва често, обаче когато има.. не са за изпускане
    Пък и е спокойно като цяло. А.. има и хубава дискотека. Тя е малко извън Обзор. Май се казваше Спейс.
    Общо взето щом е море е хубаво.
    HEP is not style! HEP is my life!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    аз ходих предии 2 години май и беше супер! Плажа е голям и хубав,градчето е хубаво-кръчмета,ресторантчета и барове не липсват(и сергиики също ) авее...просто е много хубаво
    а да и ако ходиш там,не пропускай да посетиш и въпросната дискотека(спейс) много е хубаво и там

  4. #4
    Преди 4 дена се върнах от Обзор. Много съм доволен.
    Истината е някъде там...

    http://VoodooServ.HiT.Bg/
    -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
    IRC Server: Irc.VoodooNet.biz

  5. #5
    По-миналата година бях там....хубаво е

  6. #6
    Супер фен Аватара на TheGirlNextDoor
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    `Soмэewhэrэ...
    Мнения
    2 619
    последните 2 години ходя на лагер там-супер е
    това което ме боли най-много е,че бях толкова близо...
    имах толкова много да ти кажа...и гледах как си отиваш..

  7. #7
    Преди 2-3 години ходих и беше супер.Сега не знам как е

  8. #8
    takam az se motaq iz burgas sl brqg nesebar i obzor ..na4i sq v obzor sa napraili mn qki i novi ne6ta nqma da sajelqq6 :}}} btw ako idva6 sa obadi :}

  9. #9

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    у нас
    Мнения
    52
    Naistina nqma da sujelqva6 tam e super..A i minalata godina po4naha da pravqt hotel4eta i sega ima mn novi ne6ta...Extra e tam..[!][!][!]
    Красиво е да се усмихваш,но въпрос на сила е да останеш усмихнат и в най-трудните моменти.

  10. #10
    Миналата година бях там и е страхотно! Спокойно е, плажът е хубав, има си всичко - готини заведения, сергийки, магазини с куул дрешки, идеално е. След десетина дни съм там, нямам търпение

  11. #11
    Голям фен Аватара на moonbeam
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    630
    ходила съм 3/4 пъти там и е страхотно, дискотеките, плажът..спокойно е особено сега е още по-красив и ако намеря компания мисля пак да отида там тази година

  12. #12
    Повече от фен Аватара на BoRe
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Boston, United States
    Мнения
    372
    axa да говорите за обзор и да не споменете Disco SPACE
    I Love
    Vania
    Kabakova

  13. #13
    Аватара на ElisaDay
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    [Градът, който никога не спИ]
    Мнения
    1 566
    Всяка година ходим там.Дискотеките-есктра,хотелите-екстра,обстановката като цяло е повече от екстра.Просто е супер.Малко градче(мисля даже, че е село), но пък е невероятно.Плажовете са страхотни, не е скъпо, има доста хора , обаче.
    It is not the movements that make a dance beautiful, it is the emotions that inspired the movements that make it beautiful!

  14. #14
    миналата година бях там
    страхотно е.

    обаче плажа в Бяла е по-хубав,по-спокойно е там

  15. #15
    едно от малкото места, където не е презастроено. но и там започнаха.

    хубаво е, плажът също, аз ходих на плажа при табелата, отклоняваща се към село Приселци, това е да речем 3 км. по-надолу, плажът там беше по-спокоен, нямаше толкова хора. Ама доколкото знам са започнали да строят хотели там..
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    aaaaa аз не съм била на почивка там, но съм минавала от там и е супер яко ! мно ме кефи !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  17. #17

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    myReeee*..
    Мнения
    95
    po4ti wsQka g0dinaa h0dq taaaaaam.....m0ret0 e p0ve4e 0t perfektn0 w0data e winagi t0plaaaaaa iii 4ista nqma kam1ni iii takiwa rab0ti..ima mn0y disk0teki...kat0 izleze6 we4er sqka6 e den 6t0t0 wsi4ki saa naw1n iii se zabawlqwat..0tidi nqma da s1jalqvaa6... ah 0bz0r 0bz0r miss ;[ ;[;[ ;[
    tomoRRow caN waIt... . ;]]]~* feeL the musiC And cOme to thE danCe fLooR .... yEaaaH *...., :}

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от tomoRRow*can..waIt
    po4ti wsQka g0dinaa h0dq taaaaaam.....m0ret0 e p0ve4e 0t perfektn0 w0data e winagi t0plaaaaaa iii 4ista nqma kam1ni iii takiwa rab0ti..ima mn0y disk0teki...kat0 izleze6 we4er sqka6 e den 6t0t0 wsi4ki saa naw1n iii se zabawlqwat..0tidi nqma da s1jalqvaa6... ah 0bz0r 0bz0r miss ;[ ;[;[ ;[
    тва с дискотеките и хората вечер преобладава навсякъде ....

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  19. #19
    Аватара на Samotno_Angel4e
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Малката Виена т.е Русе
    Мнения
    310
    По минала година бях там и останах мн доволна...Плажа е супер и няма камъни (както на Бяла плажа )... Наистина хубаво е...Има сергиики,барчета,абе супер е...А и да не забравим Space-a...
    П.С Не се хаби да ходиш до Бяла на плажа,щот е супер смотан и сутрин има водорасли...Може на някой тва да му хареса,ама тва е мое мнение...

  20. #20
    Фен Аватара на SuperSizee
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    ... ~_~ ...
    Мнения
    277
    Обозорррррррр ... От 7 години съм там ... В началото не беше нищо особено ,но сегааааа ... Ако идеш на Обзор и не идеш в Space се удави в морето ... Плажове , хотели,улички,

  21. #21

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Club Old Number One / RPU 24h
    Мнения
    665
    Цитирай Първоначално написано от SuperSizee
    Обозорррррррр ... От 7 години съм там ... В началото не беше нищо особено ,но сегааааа ... Ако идеш на Обзор и не идеш в Space се удави в морето ... Плажове , хотели,улички,


    такива нежни момченца като тебе пускат ли ги у спейсО ?!

  22. #22
    Фен Аватара на SuperSizee
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    ... ~_~ ...
    Мнения
    277
    ... Имам познати ... Причина да не го направят ?

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Samotno_Angel4e
    По минала година бях там и останах мн доволна...Плажа е супер и няма камъни (както на Бяла плажа )... Наистина хубаво е...Има сергиики,барчета,абе супер е...А и да не забравим Space-a...
    П.С Не се хаби да ходиш до Бяла на плажа,щот е супер смотан и сутрин има водорасли...Може на някой тва да му хареса,ама тва е мое мнение...
    Глупости,никакви водорасли няма.

  24. #24
    Аватара на Kaos_Urbano
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    някъде...
    Мнения
    421
    Аз пък до Обзор ходих оня ден,не ме изкефи..
    Единственото яко нещо беше,че намерих една готина кръчма на народни цени: Бирата 1 и 20лв,картофите 1 и 60лв,Шкембето 2 кинта
    абе мн доволно.

  25. #25

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Club Old Number One / RPU 24h
    Мнения
    665
    евала, момиче да яде шкембе и след тва да вони на чесън...сууупер!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си