.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Супер фен Аватара на Little_Lady93
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 049

    Момичета помагайте ! :S

    Ам ..имам малък проблем.След като вече 2 месеца и нещо гладувах ми спря менструацията.Реших че 1 месец не е страшно но не иска да стават 2 месеца.Много съм притеснена защото засега не е сериозно но може еа стане.Кажете ми какво да направя за да ми дойде.И моля ви не ми препоръчвайте хапчета защото няма как да ги набавя без родителте ми да разберат а не искам и те да се притеснят Благодаря преварително
    П.П. Вече се храня се но гледам да е умерено

  2. #2

    Re: Момичета помагайте ! :S

    Цитирай Първоначално написано от Little_Lady93
    Ам ..имам малък проблем.След като вече 2 месеца и нещо гладувах ми спря менструацията.Реших че 1 месец не е страшно но не иска да стават 2 месеца.Много съм притеснена защото засега не е сериозно но може еа стане.Кажете ми какво да направя за да ми дойде.И моля ви не ми препоръчвайте хапчета защото няма как да ги набавя без родителте ми да разберат а не искам и те да се притеснят Благодаря преварително
    П.П. Вече се храня се но гледам да е умерено
    щом вече си почнала да се храниш и да набавяш енергия цикълът ти ще се нормализира и пак ще ти дойде както преди

  3. #3
    Супер фен Аватара на Little_Lady93
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 049
    Ами дано

  4. #4
    Аватара на des1t000
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Ботевград
    Мнения
    343
    начии...и при мен стана така...начии сега като ядеш умерено яж повече плодове..и никав случай не пий Витамин С , щото ще стане лошо....почни и да тичаш...но по малко...
    П.С. - Питала съм доктор... =D> =D> =D> =D> =D>
    !!! скайп : brutal.lady
    - - капка любов.. цяло сърце!
    __________________________________


  5. #5
    Щом вече се храниш нормално ще ти дойде спокойно

  6. #6
    Аватара на Maeva
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    273
    И аз бях така ... и след 4 месеца ми дойде...
    You're running
    From the love I have inside The fire in my eyes Are never be enough For your cold heart

  7. #7
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Момичета помагайте ! :S

    Цитирай Първоначално написано от Little_Lady93
    Ам ..имам малък проблем.След като вече 2 месеца и нещо гладувах ми спря менструацията.Реших че 1 месец не е страшно но не иска да стават 2 месеца.Много съм притеснена защото засега не е сериозно но може еа стане.Кажете ми какво да направя за да ми дойде.И моля ви не ми препоръчвайте хапчета защото няма как да ги набавя без родителте ми да разберат а не искам и те да се притеснят Благодаря преварително
    П.П. Вече се храня се но гледам да е умерено
    ооо....това изобщо не е МАЛЪК проблем! а огромен.....

    стъпила си на пътя на анорексичките!
    поразрови из нета - има мн инфо.
    ако ти харесва да умреш по този начин - продължавай...

    а пък аз да ти кажа: Момчетата искат ПЛЪТ под ръцете и бедрата си да усещат. жива, яка, свежа, мека, гладка и гъвкава ПЛЪТ!

    със скелети и живи мощи никой няма да легне

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Мисля че трябваше да дадем съвет на момичето,а не да я надапаме...всички знаем че точно при анорексията нетрябва да се действа по този начен а има нужда от психологична подкрепа.
    Миличка, яж повече плодове,зеленчуци,непреяжд ай и пий много течности и цикълът ти ще се възстанови. Късмет.

  9. #9
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023

    Re: Момичета помагайте ! :S

    Цитирай Първоначално написано от pasii_sladuranata
    Цитирай Първоначално написано от Little_Lady93
    Ам ..имам малък проблем.След като вече 2 месеца и нещо гладувах ми спря менструацията.Реших че 1 месец не е страшно но не иска да стават 2 месеца.Много съм притеснена защото засега не е сериозно но може еа стане.Кажете ми какво да направя за да ми дойде.И моля ви не ми препоръчвайте хапчета защото няма как да ги набавя без родителте ми да разберат а не искам и те да се притеснят Благодаря преварително
    П.П. Вече се храня се но гледам да е умерено
    щом вече си почнала да се храниш и да набавяш енергия цикълът ти ще се нормализира и пак ще ти дойде както преди

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Най- доброто, което мога да ти препоръчам е да отидеш тайно на лекар. Там малко ще те нахрани, че не си се хранила, но си го заслужаваш. Там има два вида лекарства, които е възможно да ти препише и те се пият по схема.

    Другият вариант, който е разпространен между такива като нас е да се пие Аспирин. Не знам колко е правилно, защото прецаква стомаха, но някои казват, че помага.
    Приятелки са ми препоръчвали горещи вани.
    Народната медицина казва да се пият чайове от дафинов лист( което е страшно гадно).

  11. #11
    По време на пубертета растеш повече отколкото през всеки друг период.Затова се нуждаеш от много енергия,която получаваш от храната.Закусвай редовно,закуската те зарежда с енергия.Имаш нужда от разнообразна храна,за да си сигурна че получаваш всичко необходимо.Консумирай повече белтъчини(риба,месо,сирене, мляко,яйца и бобови храни).Имаш нужда също и от въглехидрати(хляб,макароне ни изделия и житни храни),както и от повече пресни плодове.Танцуването е чудесен начин да изгориш калории и да изпитваш удоволствие,повярвай ми наистина действа.
    Живей днес,защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!

  12. #12
    Супер фен Аватара на pandelka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Там ,където никой няма да ме намерии (:
    Мнения
    2 065
    Аз ако бях щях да продължавам за да се отърва от тази гадуст за няколко месеца..
    Не искам този момент някога да свърши,
    където всичко е нищо без теб ( hh ) ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си