.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Много странен обрив. Помагайте :(

    Хора, имам голям проблем.. надявам се някой да успее да ми помогне или посъветва Имам много странен обрив на сгънките на краката. Вече около 8-9 дни не мога да го махна въпреки, че го мазах със 2 вида крема ("Здраве" и още един). В началото се появиха един пъпчици, които незнам пукнаха ли се какво обаче в крайна сметка се получи като раничка.. като протрито едно такова - зачервено, боли, сърби. И всъщност това, което ме постресна повече е, че там кожата незнам издъхнала ли е какво й има, но като подръпна малко по-рязко кожата там и се отварят някакви ранички и започват да кървят. Един вид кожата ми се къса като я дръпна. Поради тази причина си мисля да ходя на лекар, но все пак ще съм ви много благодарен ако мога да се размина без лекар. Ако знаете на какво може да се дължи, ако ви се е случвало или знаете с какво трябва да го мажа моля споделете, че незнам вече... Мерси!

  2. #2

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в лайната!
    Мнения
    952
    явно кожата ти се е напукала (няям си и на идея от кво сорка пич) и според мене отиди на лекар всичко може да бъде,той най добре ше ти помогне (:

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 761
    Е, Алергозана не помага ли?

  4. #4
    Алергозан за открити рани,вие луди ли сте!
    Такам,на сгъвката отвътре или на самото коляно отгоре ? Ако е на коляното сигурно е псориазис. Ако е от вътрешната/задната страна,не знам,но и в двата случая посети утре специалист!!!
    Why'd you go and break what's already broken..I try to take a breath but I'm already choking..How long till this goes away?

  5. #5
    Ще умреш до 50-60 години...Истината е жестока нали

  6. #6
    Моля без спам!

    Не, хора вие не сте ме разбрали.. всичко това се случва не на сгънката на коляното, а на сгънката горе.. м/у крака и тялото. Което и малко ме притрснява при лекаря.. как да му покажа там мястото Кофти е

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Здравей,както го описа.. ми прозвуча като херпес,защото по същият начин се получава първо пъпчица която се пука и след това става раничка. Възможно е да е такова нещо... но не съм сигурна,сега ми хрумна като идея. Самата диагноза която може да е е херпес зостер. Но както и другите ти казаха най-хубаво е да се запътиш към д-р защото ние тук можем само да гадаем. А относно това какда го покажеш.... мисля че д-рите са виждали и много по-шокиращи случай и нещо от твоя! Тъй че не се притеснявай, а дерзай! Успех.

  8. #8
    мисля че може да е екзема - не е страшна появява се на кръвна основа .. но не съм доктор пък и незнам как изглежда въпросното нещо ако все пак искаш прати снимка на лс 6те се опитам да помогна,но трябва да се отиде на дерматолог според мен (:

  9. #9
    кожен лекар най-добре

  10. #10
    хей спокойно , ще се оправиш , имах подобен проблем и след като мазах обрива с 10 вида кремове,билки и глупости просто реших да го оставя - и ми мина, надявам се да ти мине и пак повтарям СПОКОЙНО . ай успех

  11. #11
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Ходи на кожен лекар!

  12. #12
    Аватара на Love0nlyMyself
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    с0фия
    Мнения
    1 381
    лекар ...
    Роден си от УДОВОЛСТВИЕ ... Живей за УДОВОЛСТВИЕ ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си