.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Моля Ви Помогнете Ми!!!

    Много ми се иска да се науча да танцувам като онези от филмите като "step up" или "bring it on". Незнам точно какъв вид танци се водят ,но много ме кефят.Повечето ми познати ми казват ,че танцувам добре,но аз искам още по-добре да се науча.За това ,ако някой знае някаква школа по такива танци може би се наричат МОДЕРНИ незнам точно да пише тук каквото знае. От Пловдив съм така че нека да бъде школата Пловдивска
    ----------------------------------------------------------------------------------
    БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
    ~ - Ч Мисля, че е време
    W - В да се научите
    V - Ж да пишете като хората.
    X - Ь Не е нужно
    [ - Ш да ослепяваме,
    ] - Щ опитвайки се
    \ - Ю да ви прочетем
    Y - Ъ глупостите!
    J - Й

  2. #2
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    mi az ne sum ot Plovdiv,nz,ne moga da ti pomogna
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  3. #3
    Няма нищо
    ~ - Ч Мисля, че е време
    W - В да се научите
    V - Ж да пишете като хората.
    X - Ь Не е нужно
    [ - Ш да ослепяваме,
    ] - Щ опитвайки се
    \ - Ю да ви прочетем
    Y - Ъ глупостите!
    J - Й

  4. #4
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    ne se ot4aivai,6e vidi6,4e 6e ti pomognat drygite,prosto sega po4ti nqma hora
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  5. #5
    mi az sum se zanimavala s tanci,no ne to4no takiva ..i sega 6te produlja da treniram v sf..
    zna4i v 'step up ' dokolkoto si spomnqm ima6e moderni,hip-hop i dr. ... nzn to4no za koi tanc ot filma govori6 za6toto posledniq e smesen..
    a drugiq film ne sum go gledalan
    a v 'step up 2' ima uli4ni, hip-hop,break
    EvErY sEcOnd ChAnCe bEg!nS w!tH a f!rSt step..

  6. #6
    Фен Аватара на SuperSizee
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    ... ~_~ ...
    Мнения
    277
    Хип Хоп , Данс Танци ... В Ботевград има такава група , в София знам,че има две но не знам точно къде са ... Имаше някакво състезания и от там знам че са две ...

  7. #7
    http://www.csdance.net/bg/ e tfa sa nai dobrata 6kola za hip-hop v bg pone spored men moje da trenira6 v tezi u4ili6ta v sofia stara zagora i varna
    EvErY sEcOnd ChAnCe bEg!nS w!tH a f!rSt step..

  8. #8
    Каква е връзката м/у Bring it On и Step up.Единия филм е за мажоретки.Втория хип хоп и модерни поне в първата част

  9. #9
    Аватара на Izzy_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    624
    В Bring it on са мажоретки и аз бях до скоро,ма тфа др въпрос.Мога да ти препоръчам спортен клуб Titan или Wonders.От БГ, мисля те единствени се доближават до това...Те са в София,за Пловдив нз..

  10. #10
    Благодаря много на всички които отделиха малко време за тази темичка .. Но на мен ми трябва за Пловдив има във Варна Стара Загора и София.. Пловдив колко по-голям град е от Стара Загора а няма.. ;( И отново благодаря на всички
    ~ - Ч Мисля, че е време
    W - В да се научите
    V - Ж да пишете като хората.
    X - Ь Не е нужно
    [ - Ш да ослепяваме,
    ] - Щ опитвайки се
    \ - Ю да ви прочетем
    Y - Ъ глупостите!
    J - Й

  11. #11
    http://www.hiphoprule.com/bg/content/view/554/101/ <-------- виж тва не съм го разгледал за тва нз дали ше ти помогне ,но хвани гугъла и ако си упорита все ше намериш нещо успех
    мухахаха

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от medy
    http://www.csdance.net/bg/ e tfa sa nai dobrata 6kola za hip-hop v bg pone spored men moje da trenira6 v tezi u4ili6ta v sofia stara zagora i varna
    Адските са .. По темичката не мога да отговоря Съжалявам много.

    ♫ Beautiful.. ♫
    Ако ти дам душата си, дали ще ме забравиш ти.
    Ако ти дам сърцето си дали ще ми повярваш ти,
    че те обичам както никой друг,
    искам те, искам да си тук!
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед, да дишам мога само с теб.
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед да дишам мога само с теб.

  13. #13
    Тренирам такива танци...Това са Hip-Hop,Crump,C-Walk и малко брейк даже :P Аз ходя в Bubble Gums Варна...Незнам дали го има в Пловдив обаче.Разпитай някаде,100% има

    When they ask me what I do,I say.. I DANCE.. ♫♪

  14. #14
    имам една позната която ходеше на такива танци.те се водят hip-hop до колкото знам.тя е от пловдив и там беше и школата.ще я попитам и ще ти кажа.има сас сигурност в пловдив

  15. #15
    еммм каот си от пловдив трудно бих могла да ти помогна..в софия има една много добра такава школа по модерен балет...ноо съжалявам..и все пак успех :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си