.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 72
  1. #1

    Турция в ЕС...??! НЕ!!

    http://www.petitiononline.com/euro2/petition-sign.html --> Това е онлайн подписка която се събира ПРОТИВ влизането на Турция в ЕС !
    Нека всеки, който се има за горд и достоен българин да се подпише и да спрем влизането на тази мюсюлманска държава във бяла Европа !
    Турция в ЕС.....?
    НИКОГА !!!!!!!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Разбирасе че нетрябва да влиза в ес,но темата ти е за раздел Политика..

  3. #3
    Да бе верно...

    Нали може да помоля модовете да я преместят...

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Цитирай Първоначално написано от FuckiNg DreAm ' Dess <
    Да бе верно...

    Нали може да помоля модовете да я преместят...
    Помолих ги...

  5. #5
    Ще се подпиша естествено, само ако може да ме упътите малко с регистрацията за тази подписка, че не съм много на ти с английския. На Comments какво трябва да се напише? И след това на долния ред, където има три опции(private, available to perition autor, public), коя от трите трябва да отметна? Благодаря предварително .

  6. #6
    Guest
    Сякаш някой го ебе за смешната ви подписка

  7. #7
    Аватара на Endo
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Валхала
    Мнения
    199
    Ние и да се подпишем,самият аз не вярвам,Турция да влезнат в ЕС,защото самите те не го искат ! Все пак губят пристанищата с Гърция
    Oi .. it's not just a music,its a WHITE voice !

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In my broken heart...
    Мнения
    545
    Цитирай Първоначално написано от Ендо
    Ние и да се подпишем,самият аз не вярвам,Турция да влезнат в ЕС,защото самите те не го искат ! Все пак губят пристанищата с Гърция
    Напротив, искат го. Скоро бях там и на няколко места видях Турското и Европейското знаме едно до друго...

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    абе споко ЕС си вкара такъв автогол с нас, че сериозно ще се замислят преди да предприемат каквото и да е било с Турция ...Поне близките 100 години едва ли ще влезнат
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  10. #10

  11. #11
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от Water_lili
    абе споко ЕС си вкара такъв автогол с нас, че сериозно ще се замислят преди да предприемат каквото и да е било с Турция ...Поне близките 100 години едва ли ще влезнат
    +1
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от didivid
    Цитирай Първоначално написано от Ендо
    Ние и да се подпишем,самият аз не вярвам,Турция да влезнат в ЕС,защото самите те не го искат ! Все пак губят пристанищата с Гърция
    Напротив, искат го. Скоро бях там и на няколко места видях Турското и Европейското знаме едно до друго...
    Дори и да го искат, ще влязат в ЕС когато цъфнат налъмите, по-точно казано никога .

  13. #13
    Голям фен Аватара на petet
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Къде ли не
    Мнения
    768
    НЕ,НЕ и НЕ!Просто не ми се мисли какво ще стане с нас ако се отворят границите...НЕ!Господ да е с нас...тц тц

    Подписах се!

  14. #14
    Дано да е както казвате вие - няма да влезнат,но все пак важи това --> Турция в ЕС = Краят на България

  15. #15
    Голям фен Аватара на petet
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Къде ли не
    Мнения
    768
    Турция цъфнала и вързала за ЕС!

    ЕС искат турция,заради армията си (ако не се лъжа наброява 40 000).И преди съм казвал,отвори ли се южната граница България меко казано ще се ЗАЛЕЕ от мюсюлмани,а и от там Европа.Джамиите ще никанат като гъби,набезите на Близко Източните "хорица" ще станат простоооо...уффф...някъв психо-ужас филм...Папата направо къра ще хване...

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от petet
    ЕС искат турция,заради армията си (ако не се лъжа наброява 40 000).
    Доста повече наброява
    Тука требе мъдра мисъл или готин лаф,ма не мое се сетя.


  17. #17
    Голям фен Аватара на petet
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Къде ли не
    Мнения
    768
    Прав си,явно пак съм спал или незнам...както и да е ... сега проверих 1 милион и 50 000

  18. #18
    Турция има най-голямата армия в нато.
    Разполагат и с ядрено оръжие в ВВС базата ''Инджирлик",има,
    тя е меко казано огромна.Турските ВВС са едни от най-добрите.
    Военно-морското пристанище Искендер също е много голямо.
    Там за пръв път видях боен кораб ''разрушител''.
    Тука требе мъдра мисъл или готин лаф,ма не мое се сетя.


  19. #19
    Голям фен Аватара на petet
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Къде ли не
    Мнения
    768
    А точно това,което каза,заради това ЕС плаче за Турция.Ако се стигне да се гласува (държавите) дали да бъде приета,въпреки че дори една държава да не е съгласна Турция може да влезне.Но естествено нашите мишоци(до 1 в парламента) няма да се противопоставят и такааааааа...

    Нашествието на

  20. #20
    Турция ще влезе в ЕС единствено когато се откаже от исляма и приеме християнството.

    Тоест никога!

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от petet
    А точно това,което каза,заради това ЕС плаче за Турция.Ако се стигне да се гласува (държавите) дали да бъде приета,въпреки че дори една държава да не е съгласна Турция може да влезне.Но естествено нашите мишоци(до 1 в парламента) няма да се противопоставят и такааааааа...

    Нашествието на
    Не се тревожи, повечето държави от ЕС, най-вече лидерите Германия и Франция твърдо са против влизането на Турция, така че няма основание да се тревожим поне сега-засега, че Турция може да влезе в ЕС. Разбира се, има опасения, че може да бъде допусната след 30-тина години, но засега са много малки, дори нищожни. Защото едно 90% от европейските страни знаят какво зло би докарало на Европа членството на Турция и са твърдо против това да се случи. Даже да ти кажа честно не съм чул да има европейска страна, която да подкрепя влизането на Турция в ЕС, с изключение може би... на България, всмисъл не на българският народ естествено, а на българските политици-продажници, което е най-срамното и ужасното.
    Относно армията им, чудя се да не би да се готвят за световна война, та имат милион и нещо армия?! Какво е това чудо, не съм чул някой да им е обявил война, ама и ние сме умници, другите непрекъснато увеличават армиите си, ние гледаме на практика да си закрием нашата, дейба и изродите дето ни управляват, ако могат да продадат България барабар с нас, българите, най-добре ще се чувстват . И в същото време народа да го няма, но да му остане бюджета, който те да вкарат в джобовете си...

  22. #22
    Аватара на BurningDesire
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Hidden Village of Konoha
    Мнения
    554
    Не мисля, че проблема е че Турция е мюсюлманска държава, а че по-голямата й част е в Азия. Как може една азиатска държава да влезе в Европейския съюз?! Не е подходящо, напълно съм против.
    http://www.jivotno.com/blqqqq - Дай 1 жълтица на рибката ми

  23. #23
    Подписах се! Не ми се иска Турция да влиза в ЕС.

  24. #24
    Голям фен Аватара на petet
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Къде ли не
    Мнения
    768
    Цитирай Първоначално написано от Janeta_
    Не мисля, че проблема е че Турция е мюсюлманска държава, а че по-голямата й част е в Азия. Как може една азиатска държава да влезе в Европейския съюз?! Не е подходящо, напълно съм против.
    Европа може да има теоретично три граници,така че това не е основателна причина!!!

    Ако включим Русия в Европа - т.е Европа ще граничи с Китай
    Ако включим Турция в Европа - т.е Европа ще граничи с Ирак
    Ако включим и двете в Европа - т.е Европа ще граничи с Китай и с Ирак

    За Европа реални граници общо взето няма.Но за мен Русия си е континент.Азия включва Турция.Европа свършва с Беларус и България!

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Няма да я приемат в бъдещите 10 години.. те са мн зле,пък и ЕС ще му е като обица на ухото приемането на България...

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си