.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: живот

  1. #1
    Голям фен Аватара на ivakavlad
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    София
    Мнения
    892

    живот

    живот какво точно представлява жиеота?Болка, страдание, мъка и тук таме за цвят малко щастие защо човек се среща с толкова много трудности в живота?Дали това са изпитания или просто човек е създаден да страда? Аз съм си отговорил на тези въпроси и мисля че отговорът че човек се учи точно от това от трудностите ако ги нямаше тях щяхме да си останем тъпи и прости с две думи или по друг начин казано по този начин животът ни учи

    П.П.Просто нещо ми става даже ненаех каде да пусна темата и я пуснах тук модераторите ако решът че е за другаде да я преместят
    Аз съм МОМЧЕ R.I.P. липсваш ми боже колко ми липсваш защо трябваше да става така мамкаму

  2. #2
    Супер фен Аватара на gangstata
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Мелкаса Пойнт
    Мнения
    1 533
    Знаех си,че си падаш малко филосов..
    Живота е такъв,какъвто си го направиш..Ако позволяваш да те нараняват шш страдаш..
    Тряа си безсмъртен и да не ти пука..

    So if you callin my phone - leave a message..
    So if you knock on my door - keep on knockin...

  3. #3
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Живота е такъв,какъвто си го направиш.
    Ае стига сте обсъждали тая тема вече. Още кола не могат да карат,пък тръгнали да си тормозят главиците с подобни тъпотии.

  4. #4
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Вие тука се надпреварвате кой да ръси повече клишета ли?

    И като почнете да ми ги нищите тия екзистенциални теми, не знам кво ми става. И накрая философско заключавате, че животът е болка, а вие сте най-големите 14-годишни страдалци.

    Смях в залата.

    Съвет - намерете си нещо за вършене и не си затормозявайте мозъчетата.
    Собственост на Canis_Dirus

  5. #5
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    life's a gamble
    Моля ?!

  6. #6

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    на плажа =)
    Мнения
    1 053
    Да не си гледал някой поучитилин филм и да те е избило на мъдрост?

  7. #7
    Фен Аватара на SuperSizee
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    ... ~_~ ...
    Мнения
    277
    Цитирай Първоначално написано от gangstata
    Знаех си,че си падаш малко филосов..
    Живота е такъв,какъвто си го направиш..Ако позволяваш да те нараняват шш страдаш..
    Тряа си безсмъртен и да не ти пука..
    ... Живота е за силните,за тези които оцеляват ... Преди няколко дена в моя град пак се беше обесил мъж...Всичко това заради някаква депресия ... Имаше хубав живот...

  8. #8
    Спрете с това самосъжаление. Пропускате дребните неща, а те правят живота. Радвайте се, че имате шанс да живеете. Бъдете здрави и да има любов. Другото не е от голямо значение.

  9. #9
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Животът.. това е тоооолкова относително понятие.........

    Но давайте размишльовките си.
    Трябва все с нещо да се забавлявам по това време на денонощието.

  10. #10
    Abe spored men nqkoi ni e pusnal tuka ta6ak da si pravi... Koga 6te se setim da se samoobiem si4ki nakuup i da izleznam ot gadniqt zatvor?
    Пушенето е болест,
    болестта е смърт,
    смъртта е сън,
    сънят е здраве...
    Извода си направете сами!

  11. #11
    Голям фен Аватара на ivakavlad
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    София
    Мнения
    892
    снощи просто се чудих какво да правя и я пуснах темата иначе до този извод стигйнах когато бях 7-ми клас (сега съм 12-ти) :P
    Аз съм МОМЧЕ R.I.P. липсваш ми боже колко ми липсваш защо трябваше да става така мамкаму

  12. #12
    Точно през тая възраст /пубертета/ започваме да си задаваме такива въпроси. Клишета - да, но за да си изградим житейска позиция и жизнена философия минаваме през клишетата. А и вече май всичко е казано и изфилософствано. Но все пак трябва да стигнем до него, да открием топлата вода. Естествено е в един момент да се замислиш защо по дяволите си тук и какво представлява животът, защо ти се случват кофти неща, защо нищо не е вечно.. Достатъчно изпростяваме, дано не спрем да се замисляме и над тези неща, над които хората от векове си блъскат главите.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Шанс, поредица от избори, които правим и които указват влияние върху цялото ни същество.
    Живота не е нито само болка, нито само щастливи мигове-идеята е да можем да оценяваме, това което ни дава тъгата и радостта, а не да се оплакваме и да обвиняваме околните за грешките допуснати от самите нас.

    В днешно време, всеки отчаяно се бори за своя дял щастие, но дори не знае какъв иска да бъде първооизточника на това щастие.Свикнали сме да чакаме някой друг да ни направи щастливи, без да се замисляме, че щастието всъщност е вътре в нас и ние сме тези, които ще решим дали ще му позволим да ни зарадва или пък ще остане скрито.
    Тоест-Радвайте се на живота, който имате и обичайте хората, около вас такива каквито са, а не такива каквито вие искате да бъдат.
    Има още какво да се изпише, но за сега оставям постта си така.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си