.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: България

  1. #1
    Голям фен Аватара на petet
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Къде ли не
    Мнения
    768

    България

    Цитирай Първоначално написано от petet
    Мацка,едно ще ти кажа,адски ама адаски много се доверяваш на хората.Страшно евтини и незнам глупави ли,че се връзвате на всичко,което един болен мозък казва - Волен!
    Ей сега и аз ще тръгна да се изявавам по ТВ - тата с приказките на Волен и мене ще ме издигните в култ!

    Едно ще ви кажа-в тази България,достоен депутат/политик - НЯМА,НЯМА и пак НЯМА!Нито Станишев,Сидеров,Расате,Ко тов,Саксблабла,нито който и да е било!

    По-голяма сила от това да си независим(Сам за себе си) НЯМА и никога няма да има!Така че единственото решение е НАРОДА,повтарям НАРОДА да се обединим,защото сърбите,македонците,румънц ите,турците,гърците,албанц и всички други са по-обединени от нас,защото имат една цел - да мразя България!

    Просто не бъдете такива идиоти и не се хващайте като риби на приказките на който и да е било политик!

    Втръсна ми от глупави националисти,комунисти,фаш исти,масажисти и всичко което още мърда в парламента!ВТРЪСНА МИ!
    За тези,които със сигурност ще ме опревергават,да се изразяват напълно и да казва,защо мислят така и да показват свършени факти!

  2. #2
    Аватара на Endo
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Валхала
    Мнения
    199
    Казвап,че ти е писнало от фашисти?

    P.S. Кажи ми една фашистка БЪЛГАРСКА партия ако обичаш
    Oi .. it's not just a music,its a WHITE voice !

  3. #3
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Не че съм партиен, ама все пак не трябва ли да има една партия, която да обедини народа? Една организация, ако щеш едно НПО. Нещо си?

  4. #4
    Лошото е, че си нямаме един цар Борис III в момента, защото сина му и внуците му са невероятни издънки на Сакскобурготската династия и нямат нищо общо с него, който беше един истински българин по душа и който правеше в повечето случаи и доколкото успяваше най-доброто за България. Та Борис III направи една много добра постъпка в средата на 30-те години, забрани всички политически партии/тоест наложи безпартийно управление/, което се осъществяваше от хора, които са нямали нищо общо с която и да е било партия и изобщо не са се занимавали с политика, но са подбрани специално най-кадърните, умните и способните от тях. И нещата в България наистина потръгнаха-само за 4-5 години България стана най-развитата страна на Балканите и сред 10-те най-развити в цяла Европа-тоест имало е огромен положителен резултат от цялата тази реформа, забраняваща дотогавашните партии да действат и управляват. Не е ли време по същия начин в България отново на всички сегашни партии да им бъде забранено да управляват, а да ни управляват именно такива-безпартийни, но кадърни и способни хора от народа? Аз мисля, че този вариант трябва да се опита и съм сигурен, че при сегашната ситуация ще даде резултат, но едва ли е възможно за голямо съжаление.

  5. #5
    ъ?
    Къде има фашисти?Фашистки партии?
    Еехх.. нямааа...
    Кога бяхме млади (неродени хехе), към 30те години имаше ))
    Та тогава е имало фашисти
    Сега има само пичове, които като цяло симпатизират на повечето от идеите на НС или фашизма )
    Щото-стягане му е майката!
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  6. #6
    Аватара на BurningDesire
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Hidden Village of Konoha
    Мнения
    554
    Цитирай Първоначално написано от kristo
    Лошото е, че си нямаме един цар Борис III в момента, защото сина му и внуците му са невероятни издънки на Сакскобурготската династия и нямат нищо общо с него, който беше един истински българин по душа и който правеше в повечето случаи и доколкото успяваше най-доброто за България. Та Борис III направи една много добра постъпка в средата на 30-те години, забрани всички политически партии/тоест наложи безпартийно управление/, което се осъществяваше от хора, които са нямали нищо общо с която и да е било партия и изобщо не са се занимавали с политика, но са подбрани специално най-кадърните, умните и способните от тях. И нещата в България наистина потръгнаха-само за 4-5 години България стана най-развитата страна на Балканите и сред 10-те най-развити в цяла Европа-тоест имало е огромен положителен резултат от цялата тази реформа, забраняваща дотогавашните партии да действат и управляват. Не е ли време по същия начин в България отново на всички сегашни партии да им бъде забранено да управляват, а да ни управляват именно такива-безпартийни, но кадърни и способни хора от народа? Аз мисля, че този вариант трябва да се опита и съм сигурен, че при сегашната ситуация ще даде резултат, но едва ли е възможно за голямо съжаление.
    Звучи добре, ама за жалост не е възможно. Дори и да се наложи безпартийно управление, ще стане пак една голяма шуро-баджанащина, каквато си я има и сега. Имам предвид, че кадърните и способни хора едва ли им се занимава с политика, пък и едва ли ще имат такава възможност, защото в тая страна всичко се постига с връзки и хората, които управляват държавата, са си все едни и същи с години. В крайна сметка искам да кажа, че никой политик не би си рискувал топлото местенце и паричките, за да може да управлява някой млад и кадърен. Просто не става така.
    http://www.jivotno.com/blqqqq - Дай 1 жълтица на рибката ми

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си