.
Затворена тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: /

  1. #1
    rusalchica
    Guest

    /

    дрън дрън

  2. #2
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557

    Re: търся

    Цитирай Първоначално написано от rusalchica
    и да е на 17,18 някъде.
    Хахахахах!

    П.П. Руса слаба и средно ниска ли си?

  3. #3
    rusalchica
    Guest
    Не позна

  4. #4
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699

    Re: търся

    Цитирай Първоначално написано от rusalchica
    Нищо против другите, просто няма да намерим общ език
    Толкова ли си ограничена всякак си?

  5. #5
    rusalchica
    Guest
    Абе я ми изчезни от темата ве, кво да си говоря с някви 14, 15 годишни? Ти ако можеш да си говориш с тях аз не мога

  6. #6
    Аватара на lubencet0o
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    52
    Ами аз съм от Варна обаче съм на 15 ... това толкова голям проблем ли е за теб не мога да разбера. Ти си като някои индивиди тука ... слагаш прекалено много хора под общ знаменател...Лошо, лошо
    Ухаят ти краката в мрака,

    изпълват цялото купе,

    а влакът тихичко си трака,

    на мене малко ми е зле.

  7. #7
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Цитирай Първоначално написано от lubencet0o
    Ами аз съм от Варна обаче съм на 15 ... това толкова голям проблем ли е за теб не мога да разбера. Ти си като някои индивиди тука ... слагаш прекалено много хора под общ знаменател...Лошо, лошо
    Хаха бахти подписа имаш
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  8. #8
    Аватара на lubencet0o
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    52
    Цитирай Първоначално написано от XceSS
    Цитирай Първоначално написано от lubencet0o
    Ами аз съм от Варна обаче съм на 15 ... това толкова голям проблем ли е за теб не мога да разбера. Ти си като някои индивиди тука ... слагаш прекалено много хора под общ знаменател...Лошо, лошо
    Хаха бахти подписа имаш

    Ехх, благодаря. Намерих го в една книга
    Ухаят ти краката в мрака,

    изпълват цялото купе,

    а влакът тихичко си трака,

    на мене малко ми е зле.

  9. #9
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Да ти изчезна от темата? Я замълчи по-добре.
    Няма какво да си говориш с 14-15 годишни? Аз с 90 и с 14 годишни съм си казвал доста неща. Не мислиш ли че имаш малко повече познания от едно 14 годишно дете? Като по-голяма не можеш да вкараш малко яснота в живота му? Ти толкова залюхана ли си била, че на 14 никой по-голям не ти е обръщал внимание?

  10. #10
    rusalchica
    Guest
    Ей дрислио първо си е моя работа с кой ми се говори и с кой не и второ не ми пиши

  11. #11
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    rusalchica мн войнствено сме настроени днес


    някой е станал с дупето нагоре
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  12. #12
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Ти първо се научи да се изразяваш правилно и да пишеш така, а след това ме поучавай
    Не ме и обиждай, ставаш ми още по-елементарна, а и не правиш добро впечатлени на модератори, администратори и останалите потребители.
    И да, права си, твоя работа си е с кой ще си говориш, но след написаното от теб по-горе, едва ли някой би се сългасил да излезе с теб. Явно комуникацията с непознати не ти се отдава, а никой не би си напрягал нервите заради подобно момиченце (като теб).

  13. #13
    Аватара на lubencet0o
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    52
    Ае мацка. Тука хората по принцип са дружелюбни ама ти с твойте изисквания...малко тъпо става. Незнам но аз контактувам и с хора на 70-80 с които винаги си се шегуваме, и с по-малки от мен на около 10-13, а и смея да кажа че най-добрите ми приятели са на около 19-20 и това по абсолютно никакъв начин не ми пречи нито на мен, че се и събирам с по-големи, нито на тях за това че съм най-малката от компанията. Незнам защо си изтри темата, може би защото разбра че не си права / поне според мен / но моля те, престани да обиждаш хората които ти отговарят и си замълчи защото ставаш още по-жалка и се показваш в лоша светлина. Аз ако започна да обиждам така хората ще ми бъде много неудобно. Успех с намирането на дружки
    Ухаят ти краката в мрака,

    изпълват цялото купе,

    а влакът тихичко си трака,

    на мене малко ми е зле.

  14. #14
    rusalchica
    Guest
    АХАХАХАХ тоя ще ми казва как да съм пишела и как да съм се изразявала и не съм правила добро впечетление пред потребителите ау мене ме боли пичката дали правя добро впечетление. Пък тоя с кофата какво да ти кажа .. ако исках да си говоря с такива като тебе щях да отида да се изсера и да си говоря на лайната

  15. #15
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от rusalchica
    АХАХАХАХ тоя ще ми казва как да съм пишела и как да съм се изразявала и не съм правила добро впечетление пред потребителите ау мене ме боли пичката дали правя добро впечетление. Пък тоя с кофата какво да ти кажа .. ако исках да си говоря с такива като тебе щях да отида да се изсера и да си говоря на лайната
    чудесно, поне ще сте на едно интелектуално ниво и ще има за какво да си поприказвате.

    До тук.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си