.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 48
  1. #1

    Всичко е свързано с музиката...

    Проблема е (ако може да се нарече проблем) ,че си падам само по момчета които слушат метал,пънк и рок.Никога не бих общувала с момче което е фешан и слуша хаус , камоли чалга.Дори нямам приятели чалгари.Адски са ми противни.Попринцип деля хората по музиката ,но не чак до такава степен ,че да започна да обиждам ,освен ако не бъда нагробена.Понякога ми се иска да нямам такова отношение защото не всички фешани са такива (то зависи от човека) ,но до такава степен съм се вманиачила ,че немога да ги гледам!
    Целия шибан стил е едно копие !!!

  2. #2
    Хм виж са и аз слушам метъл,ама имам приятели хаусари и само 1,2 чалгари ,фешаните -направо бегам от тях хваща ме гнус,няколко пъти съм бил некфи такива в розови тениски ,а да не говорим че като видя момче в розово ми се повдига сеедно некой ми бърка с бормашина в мозика ,еми какво да ти каза нема лекуване от това...

    Glory,Glory Manchester United!!!

  3. #3
    Не можеш да съдиш за хората по това което слушат.Аз също не харесвам 4алгарите и фешъните , оба4е има и свестни.Опитай се да бъдеш по-толерантна.Все пак голямата ти любов може да се окаже някой 4алгар , а ти няма да искаш да се виждаш с него , заради музиката която слуша ли?
    98% от младото поколение слуша чалга!Ако си от онези 2% които я мразят, сложи това в подписа си!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от UnABooMBeR
    Хм виж са и аз слушам метъл,ама имам приятели хаусари и само 1,2 чалгари ,фешаните -направо бегам от тях хваща ме гнус,няколко пъти съм бил некфи такива в розови тениски ,а да не говорим че като видя момче в розово ми се повдига сеедно некой ми бърка с бормашина в мозика ,еми какво да ти каза нема лекуване от това...
    На мен пък с това розовото ми мязат на обратни
    Целия шибан стил е едно копие !!!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от dark_shadow_f
    Не можеш да съдиш за хората по това което слушат.Аз също не харесвам 4алгарите и фешъните , оба4е има и свестни.Опитай се да бъдеш по-толерантна.Все пак голямата ти любов може да се окаже някой 4алгар , а ти няма да искаш да се виждаш с него , заради музиката която слуша ли?
    Да това ще бъде като наказание .Знам ,че трябва да съм толерантна ,но нещо не се получава
    Целия шибан стил е едно копие !!!

  6. #6
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170
    Не смятам, че това е проблем. Обаче сега като се замисля и аз не дружа с хора, които слушат метал. Смисъл не заради самата музика, не че и те не са хора ами незнам и аз защо. Сигурно защото и те мен ме нещат shot не съм металистка
    ♥ ♥ ♥

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Vikitooo
    Не смятам, че това е проблем. Обаче сега като се замисля и аз не дружа с хора, които слушат метал.
    Нормално,предполагам ни мислиш за изроди и разни такива .То за това се получава така.Ако един метал види чалгар по пътя нищо няма да му каже ,но ако един чалгар види метал веднага ще му се присмее на висок глас
    Целия шибан стил е едно копие !!!

  8. #8
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от Mortisha`Adams
    Цитирай Първоначално написано от Vikitooo
    Не смятам, че това е проблем. Обаче сега като се замисля и аз не дружа с хора, които слушат метал.
    Нормално,предполагам ни мислиш за изроди и разни такива .То за това се получава така.Ако един метал види чалгар по пътя нищо няма да му каже ,но ако един чалгар види метал веднага ще му се присмее на висок глас
    Е не, не е заради това. Аз никога не бих се изсмяла на някои заради начина по който се е облякъл, заради музиката , която слуша и т.н . Просто различните интереси оказват влияние.
    ♥ ♥ ♥

  9. #9
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    spokoino,metalite sa po-qki,pove4e ma kefqt
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    Като гледам и чета, като чета и гледам забелязвам, че доста от постовете тук са на хора с психологически проблеми. Хайде моля ви се - има специални заведения, където да отседнете за седмица-две, година- две
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

  11. #11
    Уау,аз съм ЗАКЛЕТА фенка на попфолка и нещо се засегнах от мнението ти.Отвращтавам те така ли?

    ДрЪж Ми ДъВкАтА - сКаЧаМ в Боя!
    ...ИСКАМ ПАК ДА Е ЛЯТО...

  12. #12
    Аватара на Mementomori
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Terra incognita!
    Мнения
    1 104
    Всичко си е до вътрешна нагласа,просто трябва да опиташ да не проявяваш подобни предразсъдъци.Ако опознаеш някой човек,който слуша различна музика от твоята,и си паснете,това може мн да ти помогне,но ако има обратен ефект,ще стане още по-лошо....
    "A stunning journey to hell and back."
    How long could you last?

  13. #13
    Фен Аватара на Duvessa
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    222
    Аз не виждам нищо лошо в това- нормално е да харесваш момчета със сходни на твоите интереси. Все пак се опитай да бъдеш по-толерантна и да се запознаваш и с други хора- нищо не ти пречи да се опиташ просто да се сприятелиш с тях, нали? Може би са наложени някакви стереотипи за „чалгар” и „фешън”, но не всички са такива. За да разбереш какви всъщност са хората, трябва поне малко да ги опознаеш, нали така? Ако не това, то поне се опитай да не бъдеш толкова твърда в преценката си.

  14. #14
    Просто не си попаднала на свестни хора, които слушат музика, различна от твоята или просто не си им дала шанс да се опознаете. Заклети метъли, които мразят чалгарите, често се влюбват в точно такива. Сигурна съм, че ако много си паднеш по някое момче, което слуша чалга, това няма да бъде проблем за теб.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  15. #15
    Аз също имах този проблем ... Като видиш някоя фешънка не бързай да си правиш заключения,че е тъпа,поредната надуфка,курва и т.н. Нека втората ти мисъл да бъде "... но не я познавам. Може да е свястно и добро момиче" ... При мен действа ...

    Вярно е,че повечето са големи "кифли",но има и немалко изключения. За момчетата не знам какво да кажа освен,че не познавам свестен и чистосъвестен фешън ...

  16. #16
    Аз никога не съм деляла хората по това какво слушат ..Не съм фешанка..По думите на всички,който съм питала,съм:обикновено момиче,за което се радвам ;Рр
    Аз например си слушам доста чалга и имам доста приятели фешани и т.н.,но мен никога никой не ме е определял по това,което слушам.Старая се и аз да не правя това и да опознавам първо хората,а след това да ги определям за себе си.

  17. #17
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Няма нужда да си толкова вманиатчена..все пак това е просто музика, независимо каква е.Аз имам всякакви приятели, това не ми е проблем.И са ми добри, въпреки че слушат всеки различна музика.Не се вманиатчавай.

  18. #18
    Аватара на Love0nlyMyself
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    с0фия
    Мнения
    1 381
    ем кво лощо има дружи си с метали и готово
    Роден си от УДОВОЛСТВИЕ ... Живей за УДОВОЛСТВИЕ ...

  19. #19
    Аватара на ra4ence
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 016
    Не деля хората по музика,а по държание. Да, имам предубеденост към хора, които слушат само един вид музика,обличат се само по един и същ начин, просто хора, които са с ограничени възгледи.
    В крайна сметка държанието е по-важно, но не мога да приема държанието на повечето метъли и почитатели на хард музиката, сорри
    Smile!?

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Няма нужда да си толкова вманиатчена..все пак това е просто музика, независимо каква е.Аз имам всякакви приятели, това не ми е проблем.И са ми добри, въпреки че слушат всеки различна музика.Не се вманиатчавай.
    Ми тази музика е моят начин на живот.Всичко е свързано с нея.Аз говоря само за това.Най-добрата ми приялка е нещо като фешанка ,въпреки ,че слуша също метал (но от по-лекия).Приятелки сме от 9 години и за нищо на света няма да я оставя....Не ми пречи толкова вида на фешаните колкото отношението ....
    Целия шибан стил е едно копие !!!

  21. #21

    Re: Всичко е свързано с музиката...

    Цитирай Първоначално написано от KillSwitchEngage
    Цитирай Първоначално написано от Mortisha`Adams
    Проблема е (ако може да се нарече проблем) ,че си падам само по момчета които слушат метал,пънк и рок.Никога не бих общувала с момче което е фешан и слуша хаус , камоли чалга.Дори нямам приятели чалгари.Адски са ми противни.Попринцип деля хората по музиката ,но не чак до такава степен ,че да започна да обиждам ,освен ако не бъда нагробена.Понякога ми се иска да нямам такова отношение защото не всички фешани са такива (то зависи от човека) ,но до такава степен съм се вманиачила ,че немога да ги гледам!
    ми ти си един асоциален изрод да ти еба маиката

    ХАХАХ ето скивате ли го .Без да ме познава тругва да ме псува.Е как да не мразя фешани и чалгари
    Целия шибан стил е едно копие !!!

  22. #22
    Аватара на aka6a_vamp
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Дълбините на канала :D
    Мнения
    2 458
    ъъъъ и ние какво да направим...тва си е твоя вкус-поздравления

  23. #23
    !!!
    Целия шибан стил е едно копие !!!

  24. #24
    ...
    Целия шибан стил е едно копие !!!

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от soul1199
    spokoino,metalite sa po-qki,pove4e ma kefqt
    =D> САМО ТАКА
    Целия шибан стил е едно копие !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си