.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Конкурс за снимка

    Тъй като е лято, което предразполага към много приятни емоции, предлагам да направим един конкурс свързан с него. ТУк е мястото всеки заинтересовн да сложи негова собствена снимка, която отразява как той си прекарва лятото, какви емоции събуждат у него или кое е нещото, което му доставя най-голямо удоволствие през този сезон.

    Правилата са следните:

    1. Можете да постнете само 1 снимка, на която може да бъде запечатан както важ щастлив момент, т.е. вие сам или с някой др, или природна гледка, която ви прави голямо впечатление.

    2. Трябва да напишете нещо за снимката - най-главното - с какво ви провокира.

    3. Може да участва всеки, който има желание за творчество.

    4. Желателно е снимката да е направено това лято, за да може да бъде по-актуална. Естествено, никой не може да следи за праведността на това условие, затова разчитам на вашето разбиране.

    5. Крайният срок е 31 август, след което се надявам темата да бъде заключена от модераторите и да пуснем нова за гласуване.

    Успех на всички!

  2. #2
    Аватара на cvetenceto1991
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    чужбина хахахах
    Мнения
    343
    як конкурс ама аз не излизам на снимки за жалост ама ще следя конкурса с интерес ще ми е интересно коя снимка ще спечели нали ще я покажете?

  3. #3
    айде аз ще сложа една ... ето това е една от любимите ми снимки правена от мен http://www.album.bg/indifferent/images/6141259/ ...в албумчето ми има още много...ако искате ги погледнете и ми кайете коя ви харесва най-много :P :P :P :P :P

  4. #4

    да

    WALKMAN
    мНого добра снимка ;] gj
    its me bitches.. ;]

  5. #5
    dam naistina hubav peizaj
    When you left I lost a part of me It's still so hard to believe Come back baby please, cause wE belong together !!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си