.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 60
  1. #1

    Той е обратен

    imam edin priqtel koito mnogo mnogo obicham no ne mislq che e dobre da izlizam sys nego navun za6toto toi e gei i mi e nepraitno

    Заглавията на темите трябва задължително да са написани на КИРИЛИЦА
    by nejno

  2. #2
    Аватара на ElisaDay
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    [Градът, който никога не спИ]
    Мнения
    1 566
    И кво като е гей?
    It is not the movements that make a dance beautiful, it is the emotions that inspired the movements that make it beautiful!

  3. #3
    emm durji se nadmenno i e m zabluden ae ako she me provokirate ne pishete

  4. #4
    гейовете са доста неприятни типове... по добре не общувай с тях че има рискове....

  5. #5
    изглеждаш пиченце по добре се пази

  6. #6
    provokiram te

  7. #7

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в лайната!
    Мнения
    952
    дразниш ме с тва 'да не те провокираме' във всяка тема.е провокирам те пък и не ми пука

  8. #8
    Аз също имам приятел който е гей.Понякога е супер голяма клюкарка,но в повечето случаи се държи нормално...Та исках да кажа не, че не зависи само дали е гей или нормален ,а зависи какъв характер е!
    Ev3rY m0m3nT !s an0th3r chAnc3 ...

    I don't know..that's just the way I AM!

  9. #9
    Ми като не искаш, не излизай с него! Ние какво да направиме!?!
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  10. #10
    Аватара на dmgto
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от ПуКанКа
    гейовете са доста неприятни типове... по добре не общувай с тях че има рискове....
    Кви рискове да я хареса и да се откаже от гейиството

  11. #11
    problema qvno ne e v tova 4e e gei, a 4e se durji nadmenno ....nali? togava ako durjish na nego pogovorete za durjanieto my, a ako ne ste 4ak tolkova blizki-zaebi go.. apuk ako problema e v tova, 4e e gei, zna4i si nqkaksi..ograni4ena !

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от dmgto
    Цитирай Първоначално написано от ПуКанКа
    гейовете са доста неприятни типове... по добре не общувай с тях че има рискове....
    Кви рискове да я хареса и да се откаже от гейиството
    ахаххаха колко си тъп брато! гей!

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от ell_ownz
    problema qvno ne e v tova 4e e gei, a 4e se durji nadmenno ....nali? togava ako durjish na nego pogovorete za durjanieto my, a ako ne ste 4ak tolkova blizki-zaebi go.. apuk ako problema e v tova, 4e e gei, zna4i si nqkaksi..ograni4ena !
    Ако си гей ти си болен!!! Трябва да е подсъдимо тв ада си гей!!!

  14. #14

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в лайната!
    Мнения
    952
    Цитирай Първоначално написано от ПуКанКа
    Цитирай Първоначално написано от ell_ownz
    problema qvno ne e v tova 4e e gei, a 4e se durji nadmenno ....nali? togava ako durjish na nego pogovorete za durjanieto my, a ako ne ste 4ak tolkova blizki-zaebi go.. apuk ako problema e v tova, 4e e gei, zna4i si nqkaksi..ograni4ena !
    Ако си гей ти си болен!!! Трябва да е подсъдимо тв ада си гей!!!
    тъй е пуканке

  15. #15
    Нещо не разбирам, как така хем много много обичаш, а пък не ти харесва поведението му и не искаш да излизаш с него?

  16. #16
    аМи И аЗ иМАм фР гЕй И иЗлИзАм С нЕгО мНогО Е ЗАбАвнО вСе еДно сИ с ПриЯтЕлкА тАкА чЕ мОжЕ бИ пРобЛеМА нЕ Е В товА чЕ Е гей И пЪрвО разБерИ кЪдЕ Е пРобЛеМА пЪк тогАвА тЪрсИ рЕшЕние..!!
    шАнТаВеЛкА...(h)...шАнТаВеЛчО

  17. #17
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Ако наистина ти е приятел, това че е гей не би имало значение...

  18. #18
    ОМФГ кво като е гей вее ? Моя най-добър приятел е бисексуеален и ходи с момче ама тва не ми пречи да излзиам с него.Ако питаш мен не си му никаква приятелка щом това ти пречи....
    Целия шибан стил е едно копие !!!

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от haterkata
    дразниш ме с тва 'да не те провокираме' във всяка тема.е провокирам те пък и не ми пука
    Става леко банално
    по темата: няма нищо лошо да излизаш с него, а ако ти не го харесваш като човек не излизай с него
    Голям размер на картинката! /machoka/

  20. #20
    Еее, голяма работа като е гей, нали ти е приятел...

  21. #21
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от slim__shadygirl
    Аз също имам приятел който е гей.Понякога е супер голяма клюкарка,но в повечето случаи се държи нормално...Та исках да кажа не, че не зависи само дали е гей или нормален ,а зависи какъв характер е!
    Точно така!
    Дори гейовете са по-големи приятелки и от женско половите такива.
    Не си мисли, че само твоя е надменен, и една моя такава дружка е ебати и кучката, ама щом се държи с мен, нямам право да я обиждам ид а я хуля за държанието и поведението й, важното е, че мога да разчитам на НЕЯ и т.н и така.
    Казвам НЕЯ, щото не обича да й говорим в мъжки род.
    СУУУУУУУУУУУУУУУУУУуууууу упер яка мадама е!
    Не бих я заменила и за 10 путки !

  22. #22
    ААААААААААААААААААААА ГНЯСССС..... то бива да имате теми от рода на "На 10 съм и се ебах със 25 годишен и сега ме боли путито" или "Вчера се натисках с яка мацка и по боксерките ми има нещо бяло... нормално ли е?!" ама да има тема в която да се подкрепя педерастията тва е СКАНДАЛ !!!! Педалите са .... ПЕДАЛИИИ бе хора вие откачихте ли.... говорите се едно тва са хора?!?!?!?!??!?! накъде отива тоя свят беее .... МОМЧЕТА ДА ИСКАТ ДА ИМ СЕ ГОВОРИ В Ж.Р. лелеее ужасТ тва е скандал!!!

  23. #23
    Оф боже ... как да не са хора гейовете ?!
    Ако бяха две момичета щеше да е *куул* ама щом са две момчета е гадно и те не са хора Зарежете ограниченото мислене.. всеки има право да е с човек който харесва независимо от пола

  24. #24
    бе я ФАК аман от педерасти и изтъркани клишета ... ограничено мислене... къде хвърчиш ебаси келеша хахахахаха да те еба не са хора ест трябва да ги избият ... толкова е гнусно и противно .... и сига с тв аограничено мислене... да си ограничен не означава тва да приемеш всяка гадория за нещо нормално.... Ограничено мислене ..... по тая логика който не се друса и не си проваля живота също е ограничен... толкова злеее .... Ако хитлер чуе за педерастите сигурно ще се обърне в гроба от възмущение че има такова извращение.... :-X:-X:-X:-X:-X:-X:-X

  25. #25
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    баси, нещо са се изпедерастили мъжете /не ме съдете, всеки има поне по 1 хомо- или бисексуален познат/приятел , а това за мене не е нормално/


    иначе като не искаш да излизаш с него навън, стойте някъде вътре...вторият вариант е да се застреляте....
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си