.
Затворена тема
Страница 1 от 6 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 147
  1. #1
    Мега фен Аватара на lenito_sf
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    6 550

    Едно място като София

    ami sajalqvam 4e pi6a na latinica no mi se precaka kirilicata no ni6to ta taka nz kade da sloja tazi tema no tova e edno ot nai pose6tavanite mesta v foruma i taka nqmam problem a vapros tai kato gledax edin ot epizodite na 10 nai a temata be6e 10 nai golemi nedostataka ot tova da bade6 sofiqnec az re6ix da vi popitam ne6to mi kak mislite koi sa nai golemite prioriteti i nai golemite nedostataci ot tova da jivee6 v sf tai kato az sam ot sofiq i me interesuva to4no tova sorri ako ima o6te takiva temi no ne sam poglejdala

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    1 и 7 точка от правилника!

  2. #2

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Ha MopeTo (sun)
    Мнения
    1 019
    аз не съм от София,но да си призная честно-не ми харесва като град
    Не Е вЯрнО, чЕ сИ На мОеТо НиВо ... Ти сИ нОмЕр 2 , а Аз НомЕр 1 [!][!][!]

  3. #3
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    ne sum ot sf
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  4. #4
    Мега фен Аватара на lenito_sf
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    6 550
    em ni6to 4e ne ste nqkoi ot sf spodelete mnenietosi

  5. #5
    Ми мръсно е .. има много цигани .. Ох има много неща,които не харесвам в София,ама сега в момента не се сещам..
    Иначе аз не знам защо ама си го обичам тоя град,някак си не мога да си се представя другаде.Ма много ми се живее на морето

  6. #6
    Най-големият недостатък е, че е пренаселено... от тук тръгват и всичките проблеми, защото повечето от хората са тъпи селяни, идващи със скапаните си брички и високи дипломи, които знаят да мрънкат против София, да цапат и мизерстват, ама се мъкнат тук, щото в умрелото им село няма кво да правят. Естествено, че това не важи за всички. Имам приятели и познати от други градове, които са много точни хора за разлика от някои изявени кореняк софиянци, хъх.
    Също така не знам кой льольо одобрява строителството на разни безумни сгради (няква грозотия като молове и подобни) сред разпадащите се кооперации на по 60+ години. Толкова е грозно. За панелките да не говорим, ама тях навсякъде ги има.

    Все пак не си представям да живея на друго място.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  7. #7
    Аз пък искам да живея в София...нз защо или Варна.Може би защото са големи градове.. В Русе нищо нямааа

  8. #8
    Не съм от София, но съвсем честно да си кажа града ми харесва със всичките му цигани, боклуци, селяни и т.н. Харесвам да има от всичко по малко, а ако е като историята по-долу , която съм написала 1000% предпочитам повече София....Просто не мога да живея някъде където всичко е чисто, подредено, имам чувството, че така всичко е умряло и времето минава бавно. Живяла съм в Португалия 2 години и картинката беше такава заспала-сутрин минават мият улиците в 5 сутринта, до 7 са готови, естествено мият и казаните отвътре, отвън ги търкат и чистят, ще кажеш боклула златен, да не се изцапа. После всички тргъват по едно и също време 8 и 30 на работа, после затишие до 12 часа, джан-джун няма. 12 часа обедната почивка до 1 ли не знам колко е ама изведнъж улиците се пълнят ще кажеш, атомна бома има и всички тръгват нанякъде, и то как-всички си вървят спокойно, заспало, чак като ги гледам ме хваща яд. След обедната почивка пак затишие, един човек не можеш да мернеш, освен някакви дъртаци или туристи. После точно 5 и 10 до 5 и 15 пак една галамация коли се прибират и чак вечерта можеш да видиш някой друг човек на някой ресторант седнал, то пак ще кажеш ги е страх да говорят по-високо или да не се допрат до някой стълб, ужас. И това ВСЕКИ БОЖИ ДЕН ПО ЕДИН И СЪЩИ НАЧИН. А като се има предвид, че младите хич не излизат и няма деин купон да се направи, си е ебати скуката. Аз докато бях там надебелях 7 кг. Само в нас по цял ден на компа, после до хладилника, после спя, и чак вечерта излизам с нашите някъде.

    Тъй, че аз харесвам и панелките, и циганите, и всичко в София. Не мога да живея на място където се чувстваш умрял.
    Who am I to disagree?

  9. #9
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Тъпите селяни са най-големия недостатък на София. После идват и тъпите им селски коли.

    Всичко друго й е повече от чудесно.



    А девойката над мен, която се оплаква, че мият контейнерите за боклук - не виждам какъв е проблема да не смърди и да няма залепнали боклуци от преди 5 седмици.

    Saatana vittu perkele hate crew!

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Дотакава степен съм свикнал с недостатаците че.. надали и ги забелязвам
    Но често ме дразнат кофите до блока.. там е трагедия.. мн пъти съм се чудил дали да не направя снимки и да ги пратя на някоя медия,защото найстина картинката не е особено приятна..
    Иначе всичко друго си харесвам на града,прекрасене

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  11. #11
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    На мен в София ми харесва. Както някои написа в предишните коментари - тук има от всичко по малко. Допада ми, че няма как да скучаеш.

  12. #12
    обичам си града аз

  13. #13
    Аватара на _showy_
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    София
    Мнения
    652
    Атака, буут взехте ми думите от устата.. Ах..
    Гадното на София е, че се препълни със селяни.
    Няма да обяснявам какво им е гадното на селяните, всички знаем..

  14. #14
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    предимстовата са в лондон и принцеса-та
    ceasar също
    ама ме дразни на ел. маса
    Моля ?!

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Според мен придимствата са две.
    В свободното си време имаш по-голям иэбор къде да отидеш-говоря эа любителите на моловете,клубовете,кафетат а,магаэинчетата и т.н.
    И другото-по-голям град-повече работни места.
    Второто е по-важно,поне эа мен.Эащото на мен лично цялата шумотевица ми идва в повече напоследък,моловете ме оттегчават до краен предел,беэраэлично ми е.В последно време във всички свободни дни гледам да эамина някъде иэ страната,сред природата-на риболов например,эащото се чувствам по-добре.
    [size=7][b][u]fosse cos

  16. #16
    Най-хубавото на София:Винаги има къде да отидеш и да си изкараш добре,да купонясваш.

  17. #17
    София е най-тъпия град, но най-тъпото в него са самите софиянци. Такава педерастия и путьовщина нема на друго место! Говорим за истинските не за новите софиянци. Много са зле тия, аз ако бех софиянец щеше да ме е срам да казвам от къде съм.

  18. #18
    Обожавам София Е... поне на фона на останалата част от България. Не че имам против другите градове, просто със София съм си свикнал - хубава или не. Знам си уличките на изуст, имам си любимите заведения, местенца за сядане... местенца за други работи Абе, обичам си града.

    Естествено, че има минуси ... мангали, боклуци, много хора... ама то къде ги няма?!
    Тъй красиви, тъй наивни,
    плискат по всяка капандура.
    И докато наливат тъй проливни,
    виждаш всичко друго колко малко струва....

  19. #19
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Имаме си мнооооого театри!:]
    Не мога да живея дълго без шума от минаващи, в опасна близост над блока ми, самолети. Странно ми е.
    За недостатъците - към пор и експлойтед!;]
    Цитирай Първоначално написано от Riot
    предимстовата са в лондон и принцеса-та
    ceasar също
    ама ме дразни на ел. маса
    Георги, (мече)!
    Я ми пиши!

  20. #20
    Аватара на _showy_
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    София
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от Рангел
    София е най-тъпия град, но най-тъпото в него са самите софиянци. Такава педерастия и путьовщина нема на друго место! Говорим за истинските не за новите софиянци. Много са зле тия, аз ако бех софиянец щеше да ме е срам да казвам от къде съм.
    Гроздето е кисело...

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от _showy_
    Цитирай Първоначално написано от Рангел
    София е най-тъпия град, но най-тъпото в него са самите софиянци. Такава педерастия и путьовщина нема на друго место! Говорим за истинските не за новите софиянци. Много са зле тия, аз ако бех софиянец щеше да ме е срам да казвам от къде съм.
    Гроздето е кисело...
    Олигофрен, какво грозде бе. София е помийна яма. Студено, мръсно, облачно, половината квартали са села, другата половина са некакви безкрайни панелни пейзажи. Софиянците са най-задръстеното племе, немате вода летото, от единия край до другия се стига за 2 дена особено ако има задръствания каквито има често. Мангали, негри, араби, турци, китайци, травестити, педераси, метъли, олигофрени, сектанти, техно-идиоти и др. подобни грешки на природата разхождащи се по мръсните улици. В София требва да се ходи с противогази бе, ти знаеш ли какъв "въздух" дишаш, а? Град с най-малко слънчеви дни в годината и най-много мъгли. По некои ваши квартали пасат крави и кози, немате канализация при това в т.нар. "баровски квартали" а кенефите на много домакинства са външни.
    Има ли поне нещо хубаво в тая кочина, което да липсва в прекрасните градове Благоевград, Варна, Бургас, Русе, Ст. Загора и т.н.?

  22. #22
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от Рангел
    Студено, мръсно, облачно, половината квартали са села
    Днес хванах тен, пък не знам колко е студено и облачно.
    При вас всички квартали ли са села?
    Цитирай Първоначално написано от Рангел
    немате вода летото
    интересно, канех се да влизам в банята, добре, че каза.
    Цитирай Първоначално написано от Рангел
    По некои ваши квартали пасат крави и кози
    През живота си крава на живо не съм виждала, но добре.
    Цитирай Първоначално написано от Рангел
    немате канализация при това в т.нар. "баровски квартали" а кенефите на много домакинства са външни.
    чакай да си обуя гумените ботуши, че да ода до кенефо




    ПП:зле.

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    $$$
    По инвестиции и заплати големите градове по нищо не отстъпват на София, дори ако се смятат на глава от населението със сигурност я задминават и до доста категорично. Да не забравяме че и цените в Сф са по-високи, така че покупателната способност на населението е почти еднаква с др. големи градове.

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от be_true
    Днес хванах тен, пък не знам колко е студено и облачно.
    Сигурно си хванал от радиацията тен.
    Погледни в сайта на НИМХ на БАН за слънчевите дни и ще разбереш в каква дупка живееш.

    При вас всички квартали ли са села?
    При нас нема квартали-села. Селата тука не ги присъединяваме изкуствено за да станем по-голем град, както правите вие.

    интересно, канех се да влизам в банята, добре, че каза.
    Вие нали си пълните вода в кофи и легени за да си имате за когато спре, така че нема да се притесняваш.

    През живота си крава на живо не съм виждала, но добре.
    Погледни през терасата на панелката и ще видиш.

    чакай да си обуя гумените ботуши, че да ода до кенефо
    Айде чекам.

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от Рангел
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    $$$
    По инвестиции и заплати големите градове по нищо не отстъпват на София, дори ако се смятат на глава от населението със сигурност я задминават и до доста категорично. Да не забравяме че и цените в Сф са по-високи, така че покупателната способност на населението е почти еднаква с др. големи градове.
    Покупателната способност е далеч по-голяма, а и ако трябва да сравняваме всички активи на едно домакинство, се оказва, че при сегашните цени на апартаментите софиянци са доста по-богати от другите градове.
    А щом е толкова лошо- защо софиянци не си продават супер скъпите апартаменти и да ходят да живеят готино в другите градове, а е точно обратния процес- продават се далеч по-стойностни жилища в провинцията, за да може да се купи панелка в София?
    Или хората са мазохисти?
    Какви супер скъпи апартаменти бе, да не мислиш че идиотските ви панелки строени от виетнамци струват повече от новото строителство във Варна например?
    Ами ако не знаеш, доста софиянци се изселват към Варна, Благоевград, Велико Търново да живеят нормален живот и да отгледат семействата си в нормална среда и обстановка.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си