.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Няма с кой ....

    Абе значи аз сега искам да си взема скейт и наще ми дадоха пари обаче никой от мойте приятели не кара скейт и даже ме разобеждаваха да не си вземам някои даже ме заплашиха , че ако си взема не ме познават Както и да е на мене не ми пука особено кво искат те обаче излиза , че няма с кой да карам Смисъл аз не съм много добра, обаче искам да се науча щото много ме кефи...само че няма с кой.... И сега не знам да не си взимам , защото явно няма с кой да се уча или да си взема и да пробвам сама Идеи ? От София съм

  2. #2
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    i az otdosta vreme iskam da se nay4a,ama na6e o6e ne sa mi dali pari,vzemi si,ne gi sly6ai,az sum ot Bs,no,ako bqh ot sf 6qh da doida s teb,yspeh
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  3. #3
    Като отидеш там на мястото на скейтърджиите,най-вероятно ще се запознаеш с накой такъв.

    ВИНАГИ ЩЕ Я ОБИЧАМ!!! Руми винаги ще бъде най - великата певица!!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=191960

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от soul1199
    i az otdosta vreme iskam da se nay4a,ama na6e o6e ne sa mi dali pari,vzemi si,ne gi sly6ai,az sum ot Bs,no,ako bqh ot sf 6qh da doida s teb,yspeh
    Ехх много жалко , че не сме от един град

  5. #5
    щом си от София си вземи и иди на площада пред НДК-то там ще се запознаеш с много които карат скейт аз съм от София също но не карам...
    Fena_17

  6. #6
    Голям фен Аватара на asasfdf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    518
    6-7 клас бях запален, отивай пред ндк или също май на руски паметник, има готини хорица, винаги ще си намериш някой пичага да те научи на това-онова

  7. #7
    уххх и аз исках много да карам.Почнах да се уча и една аверка ме бутна от скейта уж да ме избазика и си навехнах крака имах скъсани сухожилия и вече съм добре ама травмата ще си остане.Още 6 месеца не бива да бягам камоли да карам... За това реших да се заема с китара и вече 3ти месец ходя на уроци и си свиря ама скейта още искам да го карам... Ако са ти истински приятели ще те подкрепят!
    Целия шибан стил е едно копие !!!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от SeXyL[!
    Nk@]Като отидеш там на мястото на скейтърджиите,най-вероятно ще се запознаеш с накой такъв.
    Хухх едвали,поне в моя град скейтърите са доста надути Мислят се за велики,доста са ми забавни!
    Целия шибан стил е едно копие !!!

  9. #9
    Миии отиваш пред НДК Там е пълно с такива.. Иначе не знам по-лесен начин да си намериш приятели скейтъри.Късмет

  10. #10
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    Цитирай Първоначално написано от 4eere6ka_kiss
    Цитирай Първоначално написано от soul1199
    i az otdosta vreme iskam da se nay4a,ama na6e o6e ne sa mi dali pari,vzemi si,ne gi sly6ai,az sum ot Bs,no,ako bqh ot sf 6qh da doida s teb,yspeh
    Ехх много жалко , че не сме от един град
    da no se 6e nameri6 nqkoi
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  11. #11
    Ако наистина искаш да се научиш просто отиди при фонтаните на НДК или в градинката при Паметника . Въобще не трябва да те интересува какво мислят "приятелите" ти!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си