.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    ЛЕВСКИ - ВЕРДЕР

    МНОГО ДОСТОЕН МАЧ НАПРАВИХМЕ!!! Евала на момчетата, че показаха толкова хъс и желание! Евала и че напълнихме сектор Б!!! Както играчите така и публиката даде всичко от себе си !!! Да си пожелаем през новия сезон да продължат да ни радват! Да имат успех както в България така и в Европа! Публиката да е все така невероятна и да е 12тия играч на Левски! Евала на тези, които дойдоха на мача, за да подкрепим заедно отбора!

  2. #2
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    ПФК Дузпа пак пропуснаха

  3. #3
    какъв хъс и желание бре изпобихме ги горките добре, че се измъкнаха без контузии и какъв капитан имаме Селянин, който неможе да се контролира и си изкарва червени картони Това ли е големия капитан, който оставя отбора си по време на мач Мача беше повече от ужасен добре, че вратар имахме Достоен мач друг път


    Съдбата отреди ! Арсенал !
    Пс. Открих си старата парола за акаунта Моля да ме извините.....
    previous acc name: TurmionKatilot

  4. #4
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от AndreY.Arshavin.
    какъв хъс и желание бре изпобихме ги горките добре, че се измъкнаха без контузии и какъв капитан имаме Селянин, който неможе да се контролира и си изкарва червени картони Това ли е големия капитан, който оставя отбора си по време на мач Мача беше повече от ужасен добре, че вратар имахме Достоен мач друг път
    а ние понеже нямаме 3ма контузени?!
    ти футбол от вчера ли гледаш? явно да...

    пс-много силен мач.
    с такава игра сме шампиони

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Psychopath*
    Цитирай Първоначално написано от AndreY.Arshavin.
    какъв хъс и желание бре изпобихме ги горките добре, че се измъкнаха без контузии и какъв капитан имаме Селянин, който неможе да се контролира и си изкарва червени картони Това ли е големия капитан, който оставя отбора си по време на мач Мача беше повече от ужасен добре, че вратар имахме Достоен мач друг път
    а ние понеже нямаме 3ма контузени?!
    ти футбол от вчера ли гледаш? явно да...

    пс-много силен мач.
    с такава игра сме шампиони
    абе какви шампиони сме ти вярваш ли си Физически неможем да издържим бе за никъде не сме не ги ли видя изпопадах на терена отначало схващания и т.н. да не говорим колко грубо им играхме пф мач гледам преди да са родиш ве да ви имам оптимизма пак ще си пишем след някой друг ден (не съм фен на цска ) (анти-фен съм на българския футбол ) изпуснали сме ги вика а те коко шанса имаха а?


    Съдбата отреди ! Арсенал !
    Пс. Открих си старата парола за акаунта Моля да ме извините.....
    previous acc name: TurmionKatilot

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    анти-фен на българския футбол?


    е т'ва е...

  7. #7
    Много хубав мач стана.Една чудесна проверка за състоянието на отбора.
    Според мен момчетата се стараха,играха с много желание и хъс.
    Браво на уникалната публика,която не спря да подкрепя Левски от първата до последната минута.
    Видя се,че разполагаме с два равностойни състава,което е много добре.Съгласна съм с едно от мненията по-нагоре,че с такава игра няма кой да ни се опре в България.
    За пореден път Георги Петков беше блестящ.Спаси няколко удара като вратар от световна величина
    Вердер наистина са много силен отбор,втори в Бундеслигата,и да си мислим,че може да ги победим,е смешно,най-малкото защото ни превъзхождат ръстово.Както каза и Букарев,ние им отстъпваме по всички показатели,но не може да не се отбележи,че играхме почти цяло второ полувреме с човек по-малко и въпреки това стояхме съвсем достойно на терена.Сега някой ще каже,че германците не са играли на максимума от себе си,но дори и да е така,да удържиш Х с такъв класен отбор си е престиж.
    Относно това за ританията изчетох много мнения и изобщо не съм съгласна,че трябва да се чувстваме виновни,че този или онзи ритнал някого си.А вие какво искате?Футболът не е балет.Случват се такива неща.Никой обаче не отбеляза,че в нашия отбор се контузиха трима...
    И все пак мисля,че този отбор е тръгнал към правилния път.Убедена съм,че с течение на времето ще ставаме все по-добри

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    ПФК Дузпа пак пропуснаха
    Твоето отборче с кой добър европейски отбор игра контрола, че нещо не се сещам?

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    анти-фен на българския футбол?


    е т'ва е...
    ми това е няма какво да се залъгваме едни крадат други уреждат мачове Постоянно побоища по-зле станахме от турското да не говорим, че стадионите ни на нищо не приличат Даже на един приятелски мач си изкарахме картони и ги изпобихме ....


    Съдбата отреди ! Арсенал !
    Пс. Открих си старата парола за акаунта Моля да ме извините.....
    previous acc name: TurmionKatilot

  10. #10
    евала говеда, не очаквах толкова публика

  11. #11
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    яд ме е много че така и не успях да набарам билет за Б, и си стоях при семкарите. и за мирославко , който не си беше изял нескуика на закуска, ТА осра дузпата.
    ама вердер натиснаха ного яко...
    алелуя.

  12. #12
    особено на тоя сладур аршавин

  13. #13

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Перник
    Мнения
    94
    Абе господа левскари,гледайте релно на нещата-това е просто един приятелски мач.И докато за левски,едва ли не,това беше мача на сезонЯ,за вердер мача си беше един обикновен приятелски,срещу хиляди пъти по-слаб отбор.И логично се разхождаха по терена...

    Айде успокойте се малко

    П.П.17' Бате Борисов 0 - 0 Андерлехт

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    на него ше му прави федероски...
    брутален си

  15. #15
    Нямам думи !! ЦИГАНСКИЯ ШУМЕНСКИ ДЕКО СА УСРА ПРЕД ГОЛА !! Аз ако съм щтях да дам на ПЕТКОВ да я бии поне щеше да я вкара !!!
    Събрали се Абрамович, Дрогба, Лампард и Тери да играят белот. Абрамович е под ръка и пуска осмак купа. Тери връща спатия, Дрогба дава пика, а Лампард - каро. Абрамович пита: Е момчета нямата ли купи??Емиииии не..... те купите са в Манчестър !!!

  16. #16
    Айде на левски се падна.. Батеборисов :Р
    alias det { if (key isin $1) { msg $active $remove($dll(darkenginex.dll,$1,$2-),$left($2,2)) } | else { dem  $+ $dll(darkenginex.dll,$1,$2-) } }
    alias dem { msg $active  $+ $dek $+  $+ $1- }

  17. #17
    ДА НАПЪЛНИМ СТАДИОНА!!!

  18. #18
    ама въобще не ви се получи лялякането на Ница

  19. #19
    Вие ултрасите от нпмг сте станали мноо лоши

  20. #20
    Като цяло не много добър мач, а Вердер очевидно игра с не повече от 60% от възможностите си. Беше очевидно, че ако тръгнат по-сериозно да гонят победата, можеха да я постигнат когато и както си искат. А Левски се бори, но от чисто спортно-техническо естество стоеше доста зле на терена. Само с физика не става. Очевидно в халфовата линия на отбора няма особена координация, след като не могат да вържат повече от 2-3 паса без да сбъркат и да предоставят топката на съперника. И освен в защита, където Рабех наистина беше много стабилен и не сбърка нито веднъж, на вратаря Петков, Тиберканин и Гаджев, останалите футболисти бяха доста слабички като игра. С тази игра Левски не го очаква нищо положително в официалните мачове е Европа. А е и повече от очевидно, че Вили е доста посредствен и направо селски треньор. Не, че Мъри беше някакъв световен специалист, но в сравнение с него е направо Алекс Фъргюсън. Не ми е ясно защо Левски разчита на подобен направо смехотворен треньор.

  21. #21
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от AndreY.Arshavin.
    Цитирай Първоначално написано от Psychopath*
    Цитирай Първоначално написано от AndreY.Arshavin.
    какъв хъс и желание бре изпобихме ги горките добре, че се измъкнаха без контузии и какъв капитан имаме Селянин, който неможе да се контролира и си изкарва червени картони Това ли е големия капитан, който оставя отбора си по време на мач Мача беше повече от ужасен добре, че вратар имахме Достоен мач друг път
    а ние понеже нямаме 3ма контузени?!
    ти футбол от вчера ли гледаш? явно да...

    пс-много силен мач.
    с такава игра сме шампиони
    абе какви шампиони сме ти вярваш ли си Физически неможем да издържим бе за никъде не сме не ги ли видя изпопадах на терена отначало схващания и т.н. да не говорим колко грубо им играхме пф мач гледам преди да са родиш ве да ви имам оптимизма пак ще си пишем след някой друг ден (не съм фен на цска ) (анти-фен съм на българския футбол ) изпуснали сме ги вика а те коко шанса имаха а?
    млъкни бе
    като се научиш да пишеш тогава че говориш!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си