.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Скарах се с най-добрата си приятелка..как да се сдобрим?

    эдравейте мойта най-добра приятелка,не вече не е е такава де,адски жестоко се скарахме,първо тя ме помоли оня ден да излезем трябвало да свърши нещо ми каза да дойда с нея,изчаках я цели два часа на една пейка и тя най-накрая дойде и ми каза,че няма да трагваме заедно и аз я питах нали,аз зако та чаках и тя нз,мн и се обидих,но си замалчах,докато неска си оговорила среща зад гърба ми с едни наши опщи фр.с които излизаме и аз ги оговорих да излезем,обаче аз отдръги ден заминажам при баба ми и няма да ме има и тя го знае тва и на следващия ден ги оговорила,като те си мислят,че и аз ще идвам и неска разбрах,тя се изпусна и аз я питах защо,а тя каза,че нали ми е казала иначе съм щяла да мранками ме излага за нещо др.и ми каза,че неискала да се занимавала вече с мен и аз и казах спогом,обаче искам да се здобрим и нз,ко да ппрая,моля ви дайте ми съвет,тя ми е наи-добрата фр. благодаря на тези дето про4етаха всичко,очаквам съветите ви


    Moderated by miloto
    т.7 от Правилника

  2. #2
    Не те уважава.
    The words you say don't have a meaning

    Arc7ic's Fan :P

  3. #3
    Ега ти правописа, някои неща не ти разбрах..
    Това момиче не ти е истинска приятелка, за това по-добре, че сте престанали да се виждате.

  4. #4
    Супер фен Аватара на TheGirlNextDoor
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    `Soмэewhэrэ...
    Мнения
    2 619
    ...изобщо не ти и трябва пак да сте 'приятелки'....тва е толкова подла и гадна постъпка ...заебия и не си скапвай живота заради нея
    това което ме боли най-много е,че бях толкова близо...
    имах толкова много да ти кажа...и гледах как си отиваш..

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    след тази случка можеш официално да не я смяташ за приятелка..и да не си хабиш нервите заради нея приятелите,и особено "най-добрите" не постъпват така.
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  6. #6
    И ти на тая й викаш "най-добра приятелка" Леле,я недей да се занимаваш с тая повече!Ква приятелка ти е щом върши мръсотии зад гърба ти? Зарежи я,ще си намериш друга приятелка,като винаги трябва да следиш дали няма да прави същото.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    690
    Цитирай Първоначално написано от MidnightCreep
    Не те уважава.
    и аз мисля така

  8. #8
    Аватара на Izzy_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    624
    Да ти имам "най-добра приятелка".. Вземи си намери някоя,която наистина да те уважава.
    ПП:Правописа ти е под всякаква критика..

  9. #9
    ЗАЕБИ Я !

  10. #10
    Аватара на westggirl
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    between the stars ,,
    Мнения
    380
    следващия път внимавай на кой имаш доверие а мен лично ако ме питаш за нея не си нищо ... при мен имаше подобна случка перди някой ден
    uaуа вдигам ти адреналиинааааа <3

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 535
    Аз съм в подобна ситуация в момента. Явно твоята фр си иска тея оБщи фр само за нея си нз.. Питай я ако искаш защо прави така и защо иска да те зареже по тоя начин

  12. #12
    Нямам думи....... тази "най-добра приятелка "както казваш ти не ти е била изобщо приятелко особено ако ти е искала само ослуги не очаквай да ти е приятелка!И това ако го наричаш "приятелство" недей!Само ще си съсипеш живота!
    Правописа ти е под всяква критика!
    Имам и аз подобна случка която се случи преди една седмца,ако не е проблем ще я разкажа тя е по-малка от мен с две години,но аз самата усетих,че наистина сме били приятелки!Докато се скарахме за най-малкото нещо!Тя нали е по-малка от мен и играе още с куклички и такива бебешки работи!Но аз не ги харесвам!И един път и казах всичко,че това е бебешко и не ми се играе на кукли!И тя ми дигна скандал обиждахме се и направо.......Стигнахме до там че майките ни говореха за нас и ни забраниха да играем заедно!Но си помислете чак до какви обиди и подигравки сме стигнали,че родителите ни да говорят за нас!
    НиКоГа Не Се ЦеЛуВаЙ ПрЕд ВхОдНаТа ВрАтА, ЗаЩоТо ЛюБовТа е СляПа,а СъсЕдИтЕ Не Са!!!

  13. #13
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    za6o ne opita6 da pogovorite,moje bi,6e razbere6,za6o pravi vsi4ko tova,za pravopisa si e qsno,malko e zle,ama karai
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  14. #14
    вчера си писахме смс-и и аз я питах защо постъпи така и и казах,че ужасно се дърйи с мен и не сме приятелки вече,а тя изклукала на наште общр познати и нали те и казали да ми пише от тяхно име че съжеляват ето ,какво ми писа сътринта:кат та зарязах мама и тати имаха годишнина и тряаше да я изчакаммн ме нарани,толкова мн сме приживяли заедно,мн ме нарани и то не за първи път.../това беше смс-а а сам я наранила с това,че и казах,че вече не сме фр.и сега се обарках още повече

  15. #15
    Уф,и аз имам подобна приятелка.От време на време се опитваме да говорим,но когато едно момиче е наоколо тя не обръща внимание на никой.Затова ето моя съвет-зарежи я и си намери по-добра приятелка.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от VeliCullen
    Уф,и аз имам подобна приятелка.От време на време се опитваме да говорим,но когато едно момиче е наоколо тя не обръща внимание на никой.Затова ето моя съвет-зарежи я и си намери по-добра приятелка.
    Темата е от 2008 година.

  17. #17
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    Цитирай Първоначално написано от somanycookies
    Цитирай Първоначално написано от VeliCullen
    Уф,и аз имам подобна приятелка.От време на време се опитваме да говорим,но когато едно момиче е наоколо тя не обръща внимание на никой.Затова ето моя съвет-зарежи я и си намери по-добра приятелка.
    Темата е от 2008 година.
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  18. #18
    JustaLittleKid
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Thoughtless
    Ега ти правописа, някои неща не ти разбрах..
    Това момиче не ти е истинска приятелка, за това по-добре, че сте престанали да се виждате.
    +1

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от soul1199
    Цитирай Първоначално написано от somanycookies
    Цитирай Първоначално написано от VeliCullen
    Уф,и аз имам подобна приятелка.От време на време се опитваме да говорим,но когато едно момиче е наоколо тя не обръща внимание на никой.Затова ето моя съвет-зарежи я и си намери по-добра приятелка.
    Темата е от 2008 година.
    Ооо,винаги става така,че само аз не чета годината.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си