.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18

Тема: Татоси

  1. #1
    Голям фен Аватара на alehole
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    970

    Татоси

    ЗДР!Имате ли татуировки?Къде?Как?Кога и къде ги направихте?Препоръчайте ми къде да отида защото наистина нямам познати или приятели,и ми препоръчайте ефектно място където да си направя и снимки показвайте Мислех нали долу на гърба над гъза Ама нзз мислех на врата като Пош ама незнам Пък на крачето долу да е мъничка ми харесва също ама нз много съм чувствителна там неиздържам на нещо малко пък с игли Пък и да е по голяма или нз
    Да кажем "НЕ" на войната по пътищата ! Карай внимателно , спаси живот !

    http://vbox7.com/play:9aff1eb1

    Милена,почивай в мир.Ти винаги ще бъдеш в нашите сърца.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    515
    На мен ми харесва на 2-рия пръст след кутрето.Нещо като пръстен, такъв.. дебел.

    AMAN!

  3. #3
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    ъм... тва е 3тата такава тема, която виждам, а съм убедена че има и още, ако беше върнала 1 страничка назад щеше да видиш http://www.teenproblem.net/f/viewtop...187444&start=0

  4. #4
    Такава тема вече има !

  5. #5
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170
    Ето виждате ли къде се намира Плейбой зайчето ми, отстрани някак си? Е това не е tattoo , a като ходя на тен си го слагам =]





    Точно там след няколко месеца искам да си направя ей такава таттооо. Какво мислите?


    ♥ ♥ ♥

  6. #6
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    имам

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Vikitooo
    Точно там след няколко месеца искам да си направя ей такава таттооо. Какво мислите?
    Кефи ме! Много е сладко!

  8. #8
    Vikitooo написа:

    Ето виждате ли къде се намира Плейбой зайчето ми, отстрани някак си? Е това не е tattoo , a като ходя на тен си го слагам =]





    Точно там след няколко месеца искам да си направя ей такава таттооо. Какво мислите?
    Az iskam da popitam kak taka si go maha6 i si go slaga6 tova zai4e???Nqkade prodavat li se i ot kade si si go vzela???Mnogo mi haresvat i dvete!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Cvetito53
    Az iskam da popitam kak taka si go maha6 i si go slaga6 tova zai4e???Nqkade prodavat li se i ot kade si si go vzela???Mnogo mi haresvat i dvete!
    Аз мисля, че става с временна татуйровка! Примерно като отидеш на море си я правиш и като ходиш на плаж постепенно чернееш, а под татуйровката си остава бяло!

  10. #10

    :d

    imam edin priqte koito pravi tatusi i kato go pitax dali e xybavo da si napravq mi kaza 4e nai-dobrata vuzrast pri muje6te e 75 godina a pri jenite 70 e sorry ama nqma da 4akam do 70 predlagam vi i vie da q napravite kogato iskate

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от LaPeNcEto0o
    На мен ми харесва на 2-рия пръст след кутрето.Нещо като пръстен, такъв.. дебел.
    2 след кутрето прави 3... средния ли имаш предвид
    Притежател на едиствения скъсан презарватрон в нашто ма'ла

    МОЙ СЕМЕЙСТВО!!!

  12. #12
    Голям фен Аватара на alehole
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    970
    Проблема е такъв,че на едно момиче от града не я познавам ама има татос и веднъж като бях на басейн я засекох и такоса и се е .. разтеглил един вид и е ужасна гледка защо така се получава и да не вземе и на мене така?Пък чух,че на коремчето(ваобще и отпред) примерно при забременяване и после разждане и кърмене ставала ужасна кожата с татуировки и май ще си остана с малка звездичка на китката може нещо и на крачето
    Да кажем "НЕ" на войната по пътищата ! Карай внимателно , спаси живот !

    http://vbox7.com/play:9aff1eb1

    Милена,почивай в мир.Ти винаги ще бъдеш в нашите сърца.

  13. #13
    Аватара на EJI4eTy
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    in your sweet dreams
    Мнения
    700



    vlubila sum se v tfa ne6ty :X
    Perfect hair ... perfect eyes ... perfect lips ... perfect body - PERFECT LIE !!!

  14. #14
    Голям фен Аватара на alehole
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    970
    Цитирай Първоначално написано от EJI4eTy



    vlubila sum se v tfa ne6ty :X
    Уникално е
    Да кажем "НЕ" на войната по пътищата ! Карай внимателно , спаси живот !

    http://vbox7.com/play:9aff1eb1

    Милена,почивай в мир.Ти винаги ще бъдеш в нашите сърца.

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от alehole
    Цитирай Първоначално написано от EJI4eTy



    vlubila sum se v tfa ne6ty :X
    Уникално е
    Хубаво-да,но не и уникално.

  16. #16
    направи си като на Rihanna многото малки звезди4ки на врата много ме кефи .. ..искаммм но нямаа
    "Eдно е ди се иска, друго е да можеш, а пък трето и четвърто - да го направиш !

    Н.Хайтов

  17. #17
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Еми аз имам направих си я тук в мойто градче!Три седмици под формата на кръст на лявото рамо излезе ми 60 кинта иначе в София в Люлин има хубаво студио!

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Amateur
    Еми аз имам направих си я тук в мойто градче!Три седмици под формата на кръст на лявото рамо излезе ми 60 кинта иначе в София в Люлин има хубаво студио!
    kade po-to4no v liulin? bi li mi kazala,za6toto az sam tuk,mersi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си