.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    Аватара на ReZoN
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    72

    Баяне или леене на куршум

    Здравейте , искам да ви попитам на някой ляли ли са му куршум или нещо подобно ако искате споделете и заради какво ! На мен 2 пъти .. 1-ния път бях видял като по малак един убит човек увит в найлон и имаше много кръв и това го сънувах много време и накрая ме заведоха наще да ми леят куршум и помогна наистина ! А 2-рия път беше от стрес и пак ми помогна ! Но ви съветвам да не ходите при някви от града дето се представят за такива... Аз ходих в Катуница при една много добра и имаше доста опашка пред къщата и .. Та ако някой незнае това представлява избавяне от страх или от стрес с нещо като магия ..
    WTF ?!

  2. #2
    Аватара на c0rey
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Ямбол града на мечтите щото сички мечтаят са махнат от тука :D
    Мнения
    60
    Ами на мен са ми леели 1 път това беше като бях малък там 6-7 годишен защото бях паднал от една пързалка отгоре а не от надолнището върху цимента иииии много болеше обаче след като ми го ля куршума придоби форма на пързалката... нз как стана

  3. #3

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в лайната!
    Мнения
    952
    ако не се лъжа,восъка от който леят коршума придобива формата на предмета който те е уплшил.на мене 1 път са ми ляли коршум (по добре да не пояснявам по каква причина) и наистина странно как восъка придоби форамата на предмета от който се бях уплашила (:

  4. #4
    Аватара на ReZoN
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    72

    дасд

    да ами моят куршум първия път предоби форма на човек и тя каза някой те е стреснал ? А после преди да и отговоря се вгледа в коршума и каза " Ооо видял си .. " и аз останах много учуден и после ми показа фигурката и каза , че това е човек , който е починал и ми показа по какво се познава
    WTF ?!

  5. #5
    Аватара на ReZoN
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    72

    цсдас

    Цитирай Първоначално написано от haterkata
    ако не се лъжа,восъка от който леят коршума придобива формата на предмета който те е уплшил.на мене 1 път са ми ляли коршум (по добре да не пояснявам по каква причина) и наистина странно как восъка придоби форамата на предмета от който се бях уплашила (:
    Не е восък а ОЛОВО , а може и да има и някой които леят с восък
    WTF ?!

  6. #6

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в лайната!
    Мнения
    952

    Re: цсдас

    Цитирай Първоначално написано от ReZoN
    Цитирай Първоначално написано от haterkata
    ако не се лъжа,восъка от който леят коршума придобива формата на предмета който те е уплшил.на мене 1 път са ми ляли коршум (по добре да не пояснявам по каква причина) и наистина странно как восъка придоби форамата на предмета от който се бях уплашила (:
    Не е восък а ОЛОВО , а може и да има и някой които леят с восък
    хмм няма да споря за восъка или оловото,но на мен да ми го правили с восък

  7. #7
    Аватара на ReZoN
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    72

    дасдас

    Няма проблем
    WTF ?!

  8. #8
    Аватара на Scouse
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    София
    Мнения
    460
    на мен са ми лели снаряд !... :P
    и санувах по ено време странни неща...ама са оправих без чужда намеса...
    сунувах как цъкам футбол ... топката отива нанякаде, аз отивам да я гона и некви хора ма отвличат и ма мучат там ..накрая ма убиват ... и така 10 -15 пъти се ено и също и квото и да права не моя да им избягам...
    ена нощ пак го сънувах...обаче тоя пат аз ги избих и от тогава не сам го санувал тфа повече :P

  9. #9
    Голям фен Аватара на unicorn_f
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    926
    и на мен 1 път защото като бях на 4-5год всяка нощ се събуждах ама не от кошмари нз просто се събуждах и ходех при наще щото ме беше страх и като ми ляха коршум ми казаха че просто ме било страх от тъмното и формата му беше абе то беше едно петно нямаше точна форма -абе като тъмно е мина ми де

  10. #10

    Re: Баяне или леене на куршум

    Нищо не са ми 'ляли',няма и да ми 'леят'

  11. #11

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    5-6 пъти са ми ляли....ко да направя като бях мн ненормален като малък,не че сега не си падам по всичко дето лети,скача или се движи със голяма скорост

    Веднъж ,ме беше блъснала кола(от където е и единственното мозъчно сътресение),докато карах колело,веднъж бях запалил тивито,щото бях голям маниак на детско като малък и още три четири като още по малък,при които са ми лели куршум,които немога да си ги помня,но много точно си спомням че са ми ляли 5-6 пъти общо,преди около година един баварец се надъни в нашата кола,изодзадзе на едно кръстовище и за малко да ми прецака врата,едно падане от череша,на един път съм щял да се удавя като малък в морето и то е било първия път когато съм привикнал със морето(разказвали са ми го,бил съм на 2-3 годинки),веднъж преди 3-4 години в един басеин едвам се спасих,добре че се хванах за банския на едно момиче,е после й се извиних де хахах,от колело имам МНОГО белези,три шева от едно пребиване в един фургон,много комбалки на тиквата,веднъж си бях извадил едни костички на десния глезен,защото съм спал на криво и не се уросявал крака,неможех да го движа изобщо и със всичкия си акъл ставам да вървя,преди месец бяха на косъм да си скъсам бицепса от пренатоварване и още много но в момента немога да се сетя за всичките

  12. #12
    Аватара на ReZoN
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    72

    Re: Баяне или леене на куршум

    Цитирай Първоначално написано от nailana
    Нищо не са ми 'ляли',няма и да ми 'леят'
    ne budi siguren .. samo predizvikvash sudbata
    WTF ?!

  13. #13

    Re: Баяне или леене на куршум

    Цитирай Първоначално написано от ReZoN
    Цитирай Първоначално написано от nailana
    Нищо не са ми 'ляли',няма и да ми 'леят'
    ne budi siguren .. samo predizvikvash sudbata
    Съдба... окей.

  14. #14
    Kak moje da predizwikash sydbata?

  15. #15

    Re: Баяне или леене на куршум

    Цитирай Първоначално написано от ReZoN
    Цитирай Първоначално написано от nailana
    Нищо не са ми 'ляли',няма и да ми 'леят'
    ne budi siguren .. samo predizvikvash sudbata
    За каква съдба става дума тук?Казвам,че никога не са ми баяли или ляли,и че няма и да го позволя.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от valkanovb
    Kak moje da predizwikash sydbata?
    Съдбата може да ми...

    да..


    Съдба няма.

  17. #17

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    Няма нищо предначертано,човек сам си кове съдбата...

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от k`man
    Няма нищо предначертано,човек сам си кове съдбата...
    Един атеист ми излезна с добър аргумент, че свободна воля няма.


    Имаш А Б Ц Д да напарвиш в една ситуация. Ти избираш Б.


    Ако абсолютно същата ситуация се повтори, ти пак ще избереш Б.

  19. #19
    Аватара на ReZoN
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    72

    дасдаьас

    Ами не просто го казвам образно .. Преди казвах , че не съм си чупил нещо още и няма и да си чупа и си чупих ръката .. казвах , че няма да ми леят куршум никога , защото е глупост за мен ама ми ляха ... този израз също се казва и така " Не дърпай дявола за опашката " или пък
    " Не дърпай бика за рогата " !!!! Не го приемайте всичко буквално ..
    WTF ?!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си