- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Пътят към Ада е осеян с добри намерения...
Случвало ли ви се е да искате да оправите всичко ,нещата да са си на мястото и всички да са доволни и щастливи?Е,това ми е вид ежеднеивие.И мога да кажа,че се справях доста добре ..до скоро.
Преди 2 седмици се разделих с приятелят ми.Предтекстът беше майка ми,която беше зверски войнствена към него,но аз в сърцето си вече бях взела решението.
За тези две седмици го оставих напълно,не отговарях на смс-ите му,нито ан обажданията му.но преди няколко дни се почувствах вече не издържах.Трябваше да видя как е.Снощи говорихме поне 3 часа в чата и установих,че наистина съм направила нещата за него не-леки.А той говореше за страшни неща.За които просто не му стигала смелост.И ме изплаши.Защото знам какво му е нужно,за да извърши някоя глупост(способен е ) - безразличние.
За това реших да го държа по-близо до себе си.Като приятел.Казах му ,че се нуждая от него,че знам,че е е егоистично да го моля,но ,че е така.Не,че не е вярно,аз държа ужасно много на този човек.Но при обикновени обстоятелства никога не бих му причинила болката да е до мен.А сега просто не видях друг начин..и забърках нова каша.
Той казваше,че не може да понесе това,че ще е най-добре да се махне и т.н.И накрая му се обадих по телефона.Знаех,че така можех да го убедя,знаех,че ще успея ,а сърцето ми се разяждаше от мисълта.При всички случаи аз не бях победител.И докато говорехме..и докато той най-накрая каза,че ще ми бъде приятел,че няма да губим връзка..в тези секунди той каза нещо,което ме прободе по-жестоко от всичко на света "Какво повече искаш?!Разби ми живота,все ми сърцето,какво още искаш?!"Разплака се и затвори.Както се разплаках и аз.
Какво да направя.?!Как да се успокои и да ме забрави ,а и да не прави глупости(подчертаван м - способен е ).и как да престана да бъркам каши...?
обичам каша... :> ням ням ама др не го прочетох...Първоначално написано от fifinkathefreak
нали има и др в горума... шитай тях
![]()
Вече няма ХодещСъвет... Аз съм по зъл от всякога!!!
ti si si vinovna bahti tapata ofca 2 sedmici ne si mu otgovarqla vse edno te nqma na tozi svqt sega "ne6to te probolo v sarceto" xaxaxa ....... kakvo sarce ima6 ti mi kaji samo
machoka
Администратор
провери си в собствения гащник.![]()
Знам,че съм виновна.Но го държах далеч от себе си,за да не го нараня.никога не съм искала той да страда,но въпреки това е така..
а сигурно очакваш да не боли ако си пъхнеш главата в фуражомелка а ???Първоначално написано от fifinkathefreak
Вече няма ХодещСъвет... Аз съм по зъл от всякога!!!
Помолих за съвет,не да ме нападате.Така не помагате на никого.Ако искайте ме нападайте,не е от занчение.Човек,който съзнава вината си не се притеснява.Мокър от дъжд не се бои ,както се вика.
Просто ми кажете какво да направя,за да е щастлив той.Ако се гръмна,няма да му помогна,друго решение ми трябва..
Няма какво да направиш ... буквално си стигнала до момента, в който всеки ход е грешен - Шах и мат. Просто се опитай да му кажеш, че искаш само най-доброто за него, по по-въздействащ начин ... Ужасно е изпитала съм го веднъж, дано не ми се налага повече. Начинът, по който аз се измъкнах, не ти ги препоръчвам, защото е ужасно мъчителен и за 2-та - ние просто тръгвахме и късахме толкова много пъти, че след 4-тия спрях да ги броя и всеки път се чувствах еднакво тъпо ... Успех мила![]()
So free
опитай се да прекарвате повече време заедно и така понякакъв начин да те по-чувства по-близка ... а и щом все още има чувства би трябвало да иска да те вижда по-често ... единственото лошо на тва е обаче че най-вероятно като си по-близо да него ще се пита да оправи нещата и да тръгнете пак... така че както казаха по-горе положението при теб е шах и мат![]()
Kогато бях малка, всяка вечер майка ми разказваше приказки и всяка вечер те свършваха по един и същ начин - "живели дълго и щастливо". Eдна вечер я попитах:
- Какво е щастието, мамо? Какво е да си щастлив?
А ти знаеш ли?
хмм и при всички случай за мен ти си си виновна изцяло ... остави го заото ще го нараниш още повече![]()
верно си няква безсърдечна! горкото момче... я му прати пик да го видим![]()
Първоначално написано от Riot
Кажи му внимателно и деликатно, че е крайно време да спрете да се самозалъвате.Че вече няма любов и нищо не можеш да направиш.Дори му покажи темата си тук.Ще помогне много предполагам.
много тъп начин да го скъсаш, сериозно..ама имам подозрение, че ситуацията щеше да е подобна, независимо как сте се разделили..някои момчета не могат да го преживеят![]()