.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Гела за лице на Билка с краставица и пъпеш

    Някъде четох,че премахва черните точки,взех си го и го ползвам вече от около 2 седмици,но няма никакъв ефект!Искам да ви питам и при вас ли е така,или само аз съм сбъркана?

  2. #2
    Супер фен Аватара на mysterious93
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Bucharest, Romania
    Мнения
    2 015
    ами имаше една тема и едно момиче каза че наистина премахвало но май беше пъпки а не черни точки мързи ме да потърся щото беше преди месец-два


    Cruel Intentions

  3. #3
    гел?!

    аз ползвам тоника и крема на билка с краставица и пъпеш и съм доволна как подхранва кожата и я прави ужасно мека!

    ама за черни точки си търси някъв скраб.. например на clean & clear, най-добрата ми приятелка ползва такъв и е адски доволна!
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  4. #4
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    аз съм писала...обаче за тоника...на мен ми махаше черните точки...сега просто спрях да се мажа, щот ме мързи...иначе още го харесвам (:
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  5. #5
    Супер фен Аватара на j_adore2
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 761
    Аз си взех мляко за лице на Билка с бяло грозде,защото тук някаде четох,че премахва черните точки.Използвах го известно време .. промяна никаква и след това като прочетох отзад съдъжанието пишеше,че е за кожа над 25 години и го зарязах.. Ей така си стои в нас
    Научих, че за секунда можеш да
    извършиш нещо, за което ще те боли цял живот.
    Научих, че зрелостта много повече зависи
    от това какъв опит си придобил и какво си научил от него
    и много по - малко от това колко рожденни дни си празнувал.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    не съм по4итателка на козметиката на билка..нз що,но не ми се нрави..за 4ерни то4ки първи си купи специална гъба за лице или 4етка..просто нещо с което да търкаш въпросния продукт..после ве4е..си купи нещо добро и доказано като Clean&clear или както аз оби4ам да споменавам evelin pure control..мен от това ми се махнаха 4ерните то4ки,но истината е в 4ет4ицата,която си взех от каталога на орифлейм..за да може продукта по-лесно да въздейства на кожата,защото само с пръсти при мен не се полу4ава
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  7. #7
    Супер фен Аватара на mysterious93
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Bucharest, Romania
    Мнения
    2 015
    уф тези черни точки са много гадни целия ми нос е във черни точки!!тя понеже и майка ми е така и баба ми и нямат махане и нз ко да прая ;( ползвах ейвън,ползвах и клеан енд клиър и с разни трици и домашни маски и парни бани ням амахане..почиства с елицето малко но не с емахат ;( аз ли не съм достатучн опостоянна не знам..верно че с триците не бях ама с другите продукти..ползвах ги по 3 седмици редовно и после ме домързяваше..нз може би грешката е в мен..но не мисля че само от един продукт ще с епремахнат


    Cruel Intentions

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си