.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 92
  1. #1

    Интервю с... мен

    насладете се:
    http://tankistabg.hit.bg/

    http://bg-nacionalisti.eblahfree.com.../m-1218377889/

    Пешо, какъв беше като дете?
    Ами като дете бях доста интелигентен, но другите около мен не го разбраха... Но сега вече знаят!


    А тогава обработваше ли интернет пространството с свойте виждания.
    Вижте сега, тези "мой" виждания, са били и са вижданията на стотици хиляди етнически българи. Аз се ръководя от съчетанието на светогледа на повечето наши възрожденци и други видни личности. Разбира се изключвам така наречения Ляв Кръг на "интелектуални червени патриоти" които са под контрола на Руския имперски интерес!


    Твърдиш че говориш без клишета, "Руски Имперски интерес" не е ли именно това?
    Само ако и войната в Грузия е "клише". само ако и глада в Украйна през 30те години е клише. Само ако мъката на хиляди чеченски цивилни е клише. Тогава да - аз употребих току що едно много парещо КЛИШЕ!


    Как ти доиде на ум да си създадеш толкова много врагове?

    Врагове? Ебал съм ги в на майце им еничерската вулва. Въобще не мисля за тях! Крепи ме изцяло мисълта за това колко приятели имам. Враговете са неизбежно зло. През 558 е имало един български Кан който напада съседния български Кан заради византииски пари. Още тогава са се намирали предатели които поради личен или друг интерес биха убили съседа си, като при това не биха пропуснали да продадат ризата му за петаче!


    Откъде черпиш енергия?
    Ям зрънчо на закуска. Дай му друго въпросче, по дяволите!


    Някои виждал ли те е на живо, и знае ли широката общественост, кой си всъщност?
    Абсолютно не! Нямам никакво намерение да позирам като се запиша в някоя от многото организации и стана един от многото. Аз съм един от малкото... Един от малкото мислещи!


    Много фенове и фенки те търсят по различни скаип канали? Защо всички снимки на теб са с полускрито лице?
    Така съм решил! Успехът ми не е моментен за да черпя дивиденти на момента.


    Не те ли притеснява заплахата а Убииство на Славен Стоянович от Нови Сад?
    А трябва ли? Сръбската мафия е мъртва. Както и сръбската държава! На балканите властва нов хегемон! Вече не съществува оста на злото Сърбия-Гърция, защото те нямат обща граница! Така че нямам никакви опасения от славянската заплаха. Славяните са добри само в две неща - да пласират жена си за жълти стотинки, и да дишат в езерата през папурови стебла!


    Наскоро ти откри официална война на тракофилите*. Успя ли?
    И друп път са ме питали "успя ли"! Да аз успях! Успях да накарам сума народ да мисли! И да предвиди заплахата! Мисля че сме напът да отбием атаката на нео-македонизма(Тракизма)!


    Изоставили ли офанзивата против панславизма?
    разбира се че не! Просто имаше нужда от смята на приоритетите! Панславизма умря, и лично българският народ се оножди на гроба му. Едва ли има дори и 10 българина които да се смятат за славяни, след цялата разяснителна кампания от мен и моят екип! Най важното е че младежта - бъдещето на нацията, не вярва на комунистческата лъжа. Хората разбраха че Панславизма, чалгата, крещящото фалшиво православие(тип Архонт Биньо) и комунизма са като свински черва оплитащи се едно в друго и размътващи съзнанието на народа!


    Току що каза "екипа ми"? Разястни?
    Няма. Задоволи се с това което виждаш!


    Какво би казал на враговете си?!
    Ами ще им кажа, когато пишат чек на някое частно ченге да ме намери да бъдат прилежни, защото формуляра е платежен. И да помнят че Тангра бди!


    А на приятелите си?
    Дръжте се за България! Пазете българското! Покажете един голям тлъст среден пръст на тракофили, сектанти, панслависти, комунисти, мургави свине, и рязани карабини! Това е! Бъдете добри Българи! И за Бога - бъдете по крайни! Безразличието ще убие нацията ни!


    *тракофили - българи които смятат че произхождат от траките. Движението им е пдообно на секта.

  2. #2
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    всеки има право на мнение и аз ще зачета твоето ,но за Бога ти си пълен идиот !!

  3. #3
    За мен ти не си патриот.Ти и екипа ти де, 4-5 човека, които се подвизавате с този ник(танкистабг).
    Една идея не може да бъде унищожена!

  4. #4
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от Proud Bulgarian
    За мен ти не си патриот.Ти и екипа ти де, 4-5 човека, които се подвизавате с този ник(танкистабг).
    той е шизофреник

  5. #5

    ;)

    Танкисте,мислиш ли че някой го интересува твоето интервю в което се правиш на интересен.
    Тука требе мъдра мисъл или готин лаф,ма не мое се сетя.


  6. #6
    Да се смееш ли, да плачеш ли...
    Интервю с "мен", сигурно имаш в предвид, че сам си си го правил .

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    всеки има право на мнение и аз ще зачета твоето ,но за Бога ти си пълен идиот !!
    На аватара си, си сложил някакво негро, а ми говориш че съм идиот.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Proud Bulgarian
    За мен ти не си патриот.Ти и екипа ти де, 4-5 човека, които се подвизавате с този ник(танкистабг).
    Ти от сектата на воините на Дионис ли беше? Почнах да ви губя дирите вече.

    така или иначе петимата пишещи от моя ник ти не ги познаваш, нито пък познаваш мен, така че едва ли твоето мнение има стойност!

  9. #9

    Re: ;)

    Цитирай Първоначално написано от diver
    Танкисте,мислиш ли че някой го интересува твоето интервю в което се правиш на интересен.
    Ми щом някои се зае да ми го вземе, предполагам...

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от kristo
    Да се смееш ли, да плачеш ли...
    Интервю с "мен", сигурно имаш в предвид, че сам си си го правил .
    Ako sam si go e prawil shte bade super smeshno sam da se zatapi.
    Ina4e ako nqkoi drug go e wzel zna4i bravo.

  11. #11
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от tankistabg
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    всеки има право на мнение и аз ще зачета твоето ,но за Бога ти си пълен идиот !!
    На аватара си, си сложил някакво негро, а ми говориш че съм идиот.
    Ей шибано раститче ,дано попаднеш на негри расисти и да ти покажат от де изгрява слънцето ,педал смотан !!!!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Цитирай Първоначално написано от tankistabg
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    всеки има право на мнение и аз ще зачета твоето ,но за Бога ти си пълен идиот !!
    На аватара си, си сложил някакво негро, а ми говориш че съм идиот.
    Ей шибано раститче ,дано попаднеш на негри расисти и да ти покажат от де изгрява слънцето ,педал смотан !!!!
    марш в столипиново като обичаш черните братя!


  13. #13
    Танкиста, ок, имай си си мнение, ама не ни занимавай с твойте болни амбиции да се превърнеш в новия Хитлер или нещо подобно. Определено дразниш с наглото си и арогантно мнение в стил "всеки, който не споделя моето мнение не е истински българин, а предател, дегенерат" и незнам си какъв още. Просто много нагло се опитваш да се налагаш и едва ли по този начин мечтите ти да събереш много свой последователи ще се случат. Всъщност може да намериш много последователи, ама все хора с психични отклонения и избягали или изписани от психодиспансери. Отначало не ми беше ясно що за птица си и макари да имам за някои неща допирни точки с твоето мнение, са много малко. Просто омразата, с която облъчваш интернет пространството дразни стотици хиляди хора, включително и мен. Определено така както си я мислиш, няма да стане, ама ти си още малък и не схващаш някои неща. Като пораснеш ще разбереш, че живота не е висене по цял ден във форумите и пръскане на омраза срещу този и онзи. Освен това такова поведение определено издава доста голямо количество комплекси. Самохвалството ти ги издава категорично. Самият факт, че не искаш да си покажеш физиономията и да се покажеш аджеба кой си, говори красноречиво, че си поредния форумен "герой", който е такъв само по форумите, а в живота е съвсем друг. Явно такива като мистър русенски цървул Фелда ли, там как му беше името и твоята психо-дружинка, оглавена от Калоян "императрицата" доста са те обработили, за да говориш подобни идиотизми във всеки един пост и да смяташ, че за всяко нещо в живота ти, в което не си успял ти е виновна еврейската световна конспирация, турците, славяните, траките и талибаните.

  14. #14
    еххееее

    Всеки си има стил, мой човек. Нямам амбииции да ставам нов фюрер. Такива и без това има десетки.

  15. #15

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Белград/София
    Мнения
    231
    Уау, даже в Сърбия трудно ще се намери по-голям идиот, изживяващ се като националист, от тебе...

    kristo, поздравления за това, което си написал. Жалко само, че този недорасляк дори няма да се опита да вникне в поста ти.

    П.П. Смешко, гледам ти малоумния аватар "За Тангра и България" и се чудя - българите дали случайно, през 861 година не бяхме приели християнството...или може би ти си езичник...опс, извинявай, исках да кажа тюрк, хун, монголец или алтаец, защото историците приемат с известно съмнение, че Тангра е бил главен бог и на прабългарите!?! Мама и тати и те ли се кланят на Тангра или това е твоя измишльотина?

  16. #16
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Цитирай Първоначално написано от Marina__
    Смешко, гледам ти малоумния аватар "За Тангра и България" и се чудя - българите дали случайно, през 861 година не бяхме приели християнството...или може би ти си езичник...опс, извинявай, исках да кажа тюрк, хун, монголец или алтаец, защото историците приемат с известно съмнение, че Тангра е бил главен бог и на прабългарите!?! Мама и тати и те ли се кланят на Тангра или това е твоя измишльотина?
    Първо прабългарите не са били тюрки, хуни или нещо подобно...били са европеидни...
    Второ те и да са били тюрки не са вярвали в Тангра, така че нека си вярва в някви измислени богове
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  17. #17
    Sigurno v Hitler

  18. #18

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Белград/София
    Мнения
    231
    Цитирай Първоначално написано от SiegHeil
    Първо прабългарите не са били тюрки, хуни или нещо подобно...били са европеидни...
    Второ те и да са били тюрки не са вярвали в Тангра, така че нека си вярва в някви измислени богове
    "Я го знам бе!" - както пее Светльо Хиподилски в една емблематична песен :P . Просто отбелязах, че Тангра е главния бог на хуни, тюрки, алтайци и монголци. Ама пича танкист нещо много сериозно си е повярвал, че Тангра е бил главния бог и на прабългарите, независимо от твърде спорните и противоречиви доказателства по темата - някаква плоча май беше, на която имало надпис ТАГГРА или нещо от сорта . Някой да ме поправи ако бъркам . Иначе сполай му на пича, някой ден може да реши, че прабългарите са били хиндуисти, например и хоп - нов аватар: " За Осморъкия Шива и България!"

  19. #19
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Цитирай Първоначално написано от Marina__
    някаква плоча май беше, на която имало надпис ТАГГРА или нещо от сорта
    Единственото "доказателство" е една колона на която пише че Омуртаг(май) е принесъл жертва на бог Тангра..и оттам разбираш ли идва извода че Тангра е главния бог на българите
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Marina__
    Уау, даже в Сърбия трудно ще се намери по-голям идиот, изживяващ се като националист, от тебе...

    kristo, поздравления за това, което си написал. Жалко само, че този недорасляк дори няма да се опита да вникне в поста ти.

    П.П. Смешко, гледам ти малоумния аватар "За Тангра и България" и се чудя - българите дали случайно, през 861 година не бяхме приели християнството...или може би ти си езичник...опс, извинявай, исках да кажа тюрк, хун, монголец или алтаец, защото историците приемат с известно съмнение, че Тангра е бил главен бог и на прабългарите!?! Мама и тати и те ли се кланят на Тангра или това е твоя измишльотина?
    Благодаря за поздравленията. Аз пък те поздравявам, че макари да живееш в чужбина, не си загубила националното си чувство на българка както разбирам от повечето ти постове в други раздели на форума .
    Виж сега, Танкиста ми е ясен, той е просто едно момче, което явно е имало нелек живот/поне с такова впечатление имам заради злобата, която е набрал/ и развинтено въображение, попаднал на неподходящи хора в неподходяща възраст, а именно когато се изгражда като личност. Просто е с прекалено промит мозък за да разбере, че за всичко в този живот не са ти криви евреите, турците, славяните и траките и че има и по-важни неща от това кой ариец и кой неариец. И че т. нар. неарийци не са по-малко хора от т. нар. арийци. А дали е истински националист, според мойте представи, с които никого не ангажирам и не казвам, че са меродавни, национализма не се гради на расизъм и ксенофобия, на омраза и отричане правата на другите да намерят място под слънцето. Най-малкото автентичния, възрожденски български национализъм, чийто основатели са Левски, Ботев, Каравелов, Раковски и т. н., изобщо не се гради на расизъм, а напротив, търси свободата на българският народ и обединението на всички етнически български територии в единна и неделима България, но не желае злото на турци, евреи, цигани и компания. Но да не задълбаваме в тази тема. Танкиста просто търси медийна изява, пишейки във всички възможни форуми, за да става интересен и за да му се обръща внимание. Иначе очевидно се мисли за толкова велик, че света му е в краката и по-велик от него няма, но те всички луди са така в крайна сметка, мислят си че с тях започва и свършва света...

  21. #21
    to tova ako beshe problema nqmashe da pisha na latinica.

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от valkanovb
    to tova ako beshe problema nqmashe da pisha na latinica.
    а какъв е проблема тогава?!

  23. #23

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Белград/София
    Мнения
    231
    kristo, просто не знаеш колко си прав! =D> Май имаме една гледна точка за нещата от живота . Радвам се да видя един запознат с нещата човек, който не говори със заучени фразички . Поздрави!

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Marina__
    kristo, просто не знаеш колко си прав! =D> Май имаме една гледна точка за нещата от живота . Радвам се да видя един запознат с нещата човек, който не говори със заучени фразички . Поздрави!
    Благодаря, и аз се радвам, че има интелигентни млади българи като теб .
    Защото България за в бъдеще определено ще има нужда от такива хора, освен това понатрупали опит от това, което са видяли по широкия свят .
    Надявам се един ден да решиш да се върнеш в България, стига да имаш такова желание разбира се и такава възможност най-вече .

  25. #25
    Кристо, май се уреди с мацка. Честито. Нищо че е малко зле ама това е защото живее в Белград. Аз нормален човек живял в Сърбия не съм виждал. Последния които видях(работя в сергия) че успях да го накарам да ми плати цената на стоката от етикета, в Евро, вместо в Лева. Рядко срещан дебил. Хубавото е че всеки ден се срещам с такива славяно-мелезирани дебили - тонизира ме.

    Иначе Кристо, ти не можеш да ме разбереш защото ти не си от моята порода. Не обичам да цитирам китайци, по отношение на омразата, затова ще цитирам Ботев.

    Той казва:

    Силно да любя и мразя

    Разбираш ли... няма как човек да изпита любов ако не знае що е омраза, и няма как да разбереш омразата ако не знаеш какво е любов.
    Много се радвам че поне с моето момиче имаме еднакви разбирания за силните усещания.

    И ще ти илюстрирам и друг пример

    Ако ти видиш един умен образован циганин от една страна, и един тъп криминален циганин от друга, и ти кажат да пребиеш един от двамата - ти би избрал престъпния тъп циганин.
    А аз бих избрал умния циганин. Зашото умния винаги може да поведе стотици тъпаци. А тъпия си остава тъп.

    Ето това е мой човек. Ся и да ме съдиш, и да не ме съдиш, нито аз ще се променя и ще "омекна", нито пък ти ще ме разбереш. Както казах - аз съм създаден да мразя/и обичам/! И го правя, мамицата му...
    А ти приятелю - ти си един добър българин, но нямаш искрата която да те направи - КРАЕН.

    Да приятелю... Краен. Това е думата. Това е исконната велика дума която буди страх и омраза(обичам го това чувство) в обикновенните хора. Страх от различното. Или не - просто страх.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си