.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Ебах си живота точно за 1 месец...хелп..

    Ами...от де да започна..бях..шибано хлапе кат бях по малак..като станах малко там 8..9 клас нагоре нещата се промениха..почти целия град вече ме познаваха имах една от най добрите компании в града страхотни приятели..красиви момичета...забавления винаги..ае сичко беше 6...срещнах един ден едно момиче и трагнахме заедно..иии спрях да излизам с компанията ми.. и сякаш всичко се разпадна.. спряха да ме тарсят..загубих си името загубих живота си..и то заради някво момиче с което вече съм приключил...незнам какво да направя..искам си животеца..Ако някои знае какво е разумно да се направи плс.. да пише.10х предварително
    !!! Н@Учи пР@ВиЛаТа п0дР0бн0 З@ Д@ М0жеШ ПоРяд@чН0 Да Ги НаРуш@В@ш !!!

  2. #2
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Споко и аз ги заебах заради момиче,днес тя ме заеба мен и са и аз съм самичак!Ама не ми дреме мн мн за компанията!Виж за момичето...

  3. #3

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Ha MopeTo (sun)
    Мнения
    1 019
    можеше просто да не заебаваш всички заради едното момиче.опитай се да се свържеш с някой от компанията (който ти е най-близък),говори с него и малко по-малко се върни при тях.всички правим грешки-дано да ти простят тази.и занапред -не я прави отново.успехи
    Не Е вЯрнО, чЕ сИ На мОеТо НиВо ... Ти сИ нОмЕр 2 , а Аз НомЕр 1 [!][!][!]

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Amateur
    Споко и аз ги заебах заради момиче,днес тя ме заеба мен и са и аз съм самичак!Ама не ми дреме мн мн за компанията!Виж за момичето...
    Няма какво да гледам за момичето...аз я зарязах несмятам да минавам през сичките тия нерви на ново...
    !!! Н@Учи пР@ВиЛаТа п0дР0бн0 З@ Д@ М0жеШ ПоРяд@чН0 Да Ги НаРуш@В@ш !!!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от BaBy_bS
    можеше просто да не заебаваш всички заради едното момиче.опитай се да се свържеш с някой от компанията (който ти е най-близък),говори с него и малко по-малко се върни при тях.всички правим грешки-дано да ти простят тази.и занапред -не я прави отново.успехи
    тоя който ми беше най близак замина за Англия преди 1 седмица...другите...нестава така с този бяхме парви приятели и с него направихме компанията...ноо..
    !!! Н@Учи пР@ВиЛаТа п0дР0бн0 З@ Д@ М0жеШ ПоРяд@чН0 Да Ги НаРуш@В@ш !!!

  6. #6
    Ами случват се и такива работи,след като някой си намери момче/момиче....За това трябва да има баланс,да излизаш с гаджето и приятелите,да отделяш време на всички,а защо не и с компанията и с гаджето заедно???Просто ти трбва да усетиш кое е най-важното за теб и да обръщаш главно внимание на него

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  7. #7
    че колко време си ходил па ти с тва момиче,че толкос бързо сичко да се разпадне па и кат само те е нервила за ко си остаил приятелите си тцтцт неска никой незнае ко иска ужз

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от drogstera
    че колко време си ходил па ти с тва момиче,че толкос бързо сичко да се разпадне па и кат само те е нервила за ко си остаил приятелите си тцтцт неска никой незнае ко иска ужз
    amiii 9 meseca
    !!! Н@Учи пР@ВиЛаТа п0дР0бн0 З@ Д@ М0жеШ ПоРяд@чН0 Да Ги НаРуш@В@ш !!!

  9. #9
    ми за къв месец говориш и тва е доста време ... е твой си е бил избора .все за тва време сте имали някой хубав миг.а иначе ...ддз излизаи с другите от компанията

  10. #10
    Голям фен Аватара на webmast3rche
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    788
    9 месеца са доста.. и ако на мен човек , който го мисля за приятел не ми обръща 9 месеца внимание бих го зарязал

  11. #11
    Никога не зарязвайте приятелите си заради гаджета Това е тъпо.Приятелите винаги на първо место.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от webmast3rche
    9 месеца са доста.. и ако на мен човек , който го мисля за приятел не ми обръща 9 месеца внимание бих го зарязал
    аз ги зарязах на четвартия месец ...
    и исках саве не критика..
    !!! Н@Учи пР@ВиЛаТа п0дР0бн0 З@ Д@ М0жеШ ПоРяд@чН0 Да Ги НаРуш@В@ш !!!

  13. #13
    знам че не съм аз човека от който искаш съвет...но и аз съм от форума все пак.
    нали имаше преди компания от блока ...почни да излизаш с тях и си подновете приятеството
    ...KaЗaнАтa ДуМa нЕ e НaЙ-ГoЛяМaТa БoЛka,НaЙ-ГoЛяМaТa БoЛka e КoГaтo ВeЧe нЕ чУвСтВаШ БoЛka...

  14. #14
    Голям фен Аватара на webmast3rche
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    788
    сори пич , не съм искал да прозчучи така...
    А иначе съвет: Кво да ти кажа поговори с тях кажи им , че си направил грешка и така.. ако са ти били поне малко приятели ще ти дадът 2ри шанс... , а ако не няма смисъл да си с тях. Това е лично мое Мнение

  15. #15
    i az sam ne6to podobno... ama ne zaradi priqtelka a zaradi dr kompaniq.. koqto razbrah 4e samo kat idvat f nas.. . 4erpq gi i t.k me uvajavat... a ina4e ne... i sq s koito padne izlizam no NE I SAS TQH

  16. #16
    хмммм....колко познато. Само че аз не зарязах приятела си, защото само той ми остана вече. Ами съвет не мога да ти дам, все пак и аз съм в това положение от доста време. Излизам с някои приятели, но определено не е същото като преди, не е толкова забавно и на моменти се чувствам много зле.Няма ги истинските приятели. И на всички които казват ,че е тъпо да зарежеш приятелите си заради гадже мога да им кажа само, че никога не са обичали истинки! Защото това идва толкова неусетно,че като се осъзнаеш е вече късно.

  17. #17
    Голям фен Аватара на webmast3rche
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    788
    Цитирай Първоначално написано от LiLGrizzly
    i az sam ne6to podobno... ama ne zaradi priqtelka a zaradi dr kompaniq.. koqto razbrah 4e samo kat idvat f nas.. . 4erpq gi i t.k me uvajavat... a ina4e ne... i sq s koito padne izlizam no NE I SAS TQH
    Такива много ги мразя.. Ебахти и хората.. Мен ми е хубаво да се съберем ала бала лафче.. ама не и да идват само за едното "черпене"

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от MaRcHeLiTkAa
    знам че не съм аз човека от който искаш съвет...но и аз съм от форума все пак.
    нали имаше преди компания от блока ...почни да излизаш с тях и си подновете приятеството
    миме тая компания отдавна се разпадна
    !!! Н@Учи пР@ВиЛаТа п0дР0бн0 З@ Д@ М0жеШ ПоРяд@чН0 Да Ги НаРуш@В@ш !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си