.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Какво против нас имат гърците

    т.е. аз знам отговора, но не е в това въпроса. В един международен сайт ставаше дума за Македония, и гърците : "македония=гърция", "македони=част от Гърция".
    Един наш се беше включил и каза "може и да сте държали гърция преди 3000 години, но днес македонците генетично нямат нищо общо с вас, техният език е български, имената им също са български", а ония - "ако гърция почне война с вас ще измрете за 2 часа всички, вие и албанците сте най-бедните, българите са най-отчаяните", нз си какво нз си що. Изкараха така че гърция едва ли не е 5 пъти по голяма страна от България

    И целия този разговор, преплетен с яки псувни естесвено - гръцки и български "майки" се намесваха и тн.. Лично аз го виждам като някакъв вид избиване на национален комплекс , поради ред причини..
    как мислите вие?

  2. #2
    To4no tezi garci sa bili oligofreni.Az sam sreshtal hora koito znaqt 4e Makedoniq e Balgariq no ne sa saglaasni samo za imeto i istoriqta.Samo deto i te nqmat nishto obshto s elinite.

  3. #3

    йгх

    гърците и древните елини - нищо общо естествено. но те вървят против фактите, в случая не става дума за национализъм от тяхна страна а за фанатизъм..

  4. #4
    Аватара на MixXx
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Razgrad Cartel
    Мнения
    319
    щото българите ги own-ват във всяко едно отношение

  5. #5
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Ние не обичаме гърците заради поведението им спрямо нас по време на игото ! Те се пробват да ни асимилират ,но не успяват ,затова и повечето българи мразят гърците а и доста заради междусъюзническата

  6. #6
    Какво против нас имат гърците ли? Въпроса би трябвало да бъде зададен: какво против нас нямат гърците, понеже си ни мразят и днеска както едно време и то в хиляди отношения...

  7. #7
    На нас пука ли ни кво мислят гърците всъщност? Да си гледат грозните жени и да живеят в слава от преди 3000

  8. #8
    На мен ми пука да си ни върнат заграбените земи, пък после нека ни мразят още повече .

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от kristo
    На мен ми пука да си ни върнат заграбените земи, пък после нека ни мразят още повече .
    едва ли ще стане

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Winstrol
    Цитирай Първоначално написано от kristo
    На мен ми пука да си ни върнат заграбените земи, пък после нека ни мразят още повече .
    едва ли ще стане
    За съжаление да, наясно съм. Просто споменавам да не се забравя, че са ни отнели изконно български земи. За съжаление обезбългарени вече до голяма степен. И все пак в Северна Гърция и в момента има около 500 000 българи по официални изчисления. Дори един гръцки премиер преди няколко години си призна, че точно там, в Северна Гърция има голямо българско малцинство. За съжаление на голяма част от него вече българското самосъзнание едва ли е особено силно .
    При положение, че нашите държавници с действията си са показали, че въобще не им е еня за българите в България, пък какво да говорим за българите в Гърция, Македония, Сърбия, Румъния и т. н. За тях те просто не съществуват .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си