.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Нацизъм & пънкария

    Здравейте. Тука искам да задам няколко въпроса,за които търсих в гугъл,но не открих абсолютно нищо. А и до колкото разбрах тук има компетентни хора,които надявам се имат нужното време да образоват 16 годишна пикла,нямаща понятие от субкултури.

    Та да преминем към въпросите:
    Колко..''вида'' нацита има? И в какво се изразяват политическите им убеждения?
    Националист,расист,национа л социалист,нео-нацист,социал-дарвинист,аполитичен..до колкото разбрах аз... Първите две са ясни,останалите-не


    И какво означават неща от типа на '' R.A.S.H''? Имаше още няколко такива..ъм,понятия,но проблема е,че ми изскочиха от ума..

    П.П. Тъй като следя отдавна форума,съм забелязала,че компетентни са exploitedteen,BornFromPain,SiegHeil,kristo...Ем ще помоля който знае да драсне нещо

  2. #2
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Айде да се разпиша...
    А "нацитата" са един вид...на-ци...национал-социалист...хора борещи се за народа и най вече работническата класа...
    За мен национал-социалиста е само един вид...човек даващ всичко за родината си и за народа...
    А расистите нямат нищо общо с нацитата...просто много хора ги свързват заради пропагандатата...но да, има и нацисти които са и расисти, но всеки с доводите си...
    R.A.S.H - Red Anarchistic(еба ли го как се пише ) SkinHead...
    Демек скинари комунисти или анархисти(или и двете)...в България почти не се срещат..
    Има и S.H.A.R.P - скинари антифашисти...
    Абе видовете са доста и най добри си виж в уикипедия ^^
    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%...B5%D0%B4%D1%81 те тука..
    И все пак уики не е абсолютната истина щото доста тъпаци си едитват както им скимне...
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  3. #3
    Е скинхед и наци не е ли едно и също?

  4. #4
    Аватара на MixXx
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Razgrad Cartel
    Мнения
    319

    Re: Нацизъм & пънкария

    Цитирай Първоначално написано от h8s
    А и до колкото разбрах тук има компетентни хора...
    сбъркала си

  5. #5
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Цитирай Първоначално написано от h8s
    Е скинхед и наци не е ли едно и също?
    Мне, оригиналните скинхед просто си слушат Ой и ска и пият бира...
    Наци скинхедс се появяват по късно...но в момента 90% от скинарите са наци ^^
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  6. #6

    Re: Нацизъм & пънкария

    Цитирай Първоначално написано от h8s
    Здравейте. Тука искам да задам няколко въпроса,за които търсих в гугъл,но не открих абсолютно нищо. А и до колкото разбрах тук има компетентни хора,които надявам се имат нужното време да образоват 16 годишна пикла,нямаща понятие от субкултури.
    А защо те интересуват тия неща?
    Ако е само за обща култура, чети уикипедия.
    Всеки човек стои между два зъбера и пази една крачка стена. Аз виждам само моята крачка. И знам, че трябва да я защитавам... Мръднеш ли, злото ще влезе. И когато умреш, твоето тяло да заприщи вратите между двата зъбера.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Bixel
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Ямбол д'ге
    Мнения
    1 295

    Re: Нацизъм & пънкария

    Цитирай Първоначално написано от MixXx
    Цитирай Първоначално написано от h8s
    А и до колкото разбрах тук има компетентни хора...
    сбъркала си
    Aунед
    GTA Stunting

  8. #8
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    И аз така знам,че Шарп-овете не са задължително анти-фа,а по-скоро неутрални,а-политични.
    Скинхед против расовите предрасъдаци...а те да не харесваш мръсни, крадливи, сополиви наркомани го приемат като расизъм...тка че ^^
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от SiegHeil
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    И аз така знам,че Шарп-овете не са задължително анти-фа,а по-скоро неутрални,а-политични.
    Скинхед против расовите предрасъдаци...а те да не харесваш мръсни, крадливи, сополиви наркомани го приемат като расизъм...тка че ^^
    това, че не съдиш за някой по цвета на кожата не означава, че толерираш престъпници и всякакви паразити.
    Просто не смятаме, че всеки черен е виновен, а всеки бял е страхотен.

    Ако си престъпник, изнасилвач, наркодилър, паразит и т.н. ти си такъв независимо от цвета на кожата си.

    Бтв ШАРП също са недолюбвани от антифатата (истинските ШАРП, а не левите, които смеят да се наричат ШАРП, както е доста разпространено днес), защото убиват няколко хомосексуалисти и са заклеймени като нетолерантни и бла-бла.
    Towa poslednoto ne go razbrah.

  10. #10
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от SiegHeil
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    И аз така знам,че Шарп-овете не са задължително анти-фа,а по-скоро неутрални,а-политични.
    Скинхед против расовите предрасъдаци...а те да не харесваш мръсни, крадливи, сополиви наркомани го приемат като расизъм...тка че ^^
    това, че не съдиш за някой по цвета на кожата не означава, че толерираш престъпници и всякакви паразити.
    Просто не смятаме, че всеки черен е виновен, а всеки бял е страхотен.
    Точно ^^
    Не аз съм виновен че 80%+ от циганите са престъпници...
    Само че ако забиеш една кубинка в лицето на някъв полугол, мършав, дишащ лепило мангал и веднага почват обвинения в расизъм, фашизъм и т.н...
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  11. #11
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Нацитата са само един вид-тъпанари!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  12. #12
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Цитирай Първоначално написано от SiegHeil
    Цитирай Първоначално написано от SiegHeil
    Цитирай Първоначално написано от Initial_D


    Да,ако най-продаваната приказка е Светата Библия то "Моята борба" е научнофантастичен роман!!!

    Тъпи нацита...
    Научи се да използваш тая метафора че току-що каза че Моята борба е абсолютната истина...ние сме тъпите, а ?
    А като ми докажеш че Исус или който е човек е ходел по вода, възкръсвал или мултиплицирал храна ще призная Библията за енциклопедия, ок ?
    Цитирай Първоначално написано от Initial_D
    Ще те разочаровам mein furer ама хитлер е бил евреин и то по майка (евреите се признават когато са по майчина линия)!

    Така че моята борба може спокойно да се преименува на "Тората 2-евреите отвръщат на удара и се превръщат в мъченици".

    А вие нацитата сляпо вярвате и боготворите някакъв еврейн и смятате че е защитавал вашите интереси!
    Смешки до безкрай!
    Ако обичаш не обръщай спора в друга посока...не ми отговори на нито един от въпросите горе ^^
    А знаеш ли колко ми дреме на кура(с извинение), че майка му е еврейка...кога ще се научите да определяте хората по това което са, а не по произхода...научи се да правиш разлика между расист и нацист..
    А това че измисления холокост е използван за пиар е вярно...
    И още нещо...национал-социалист не значи хитлерист...идеята на национал-социализма е от много, ама много преди Хитлер така че той няма много общо с идеите освен че ги е написал на хартия и изменил наместа...
    та да обобщим...не умееш да говориш български, изгнорираш и избягваш истината, водиш се от расови предрасъдъци...кой е тъпия, а ?

    ПП: фюрер не се пише така ^^
    Хм...добре че ти си умен
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  13. #13
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от NSBM
    Brusnatite kofi niamat nishto obshto s politikata te pochvat da sushtestvuvat kato muzikalni fenove i nishto drugo ne gi svurzva
    a onzi plebei deto viarva che Hitler i evrein iskam da go pitam niakoga interesuval li si se da razberesh neshto poveche za Hitler ili kakvoto kajat proevreiski nastoenite medii go vuzpriemash kato cialata istina.
    Пиши на български бе "родолюбецо"!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от NSBM
    Няма какво повече да се добави!



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си